Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

    Е толкова "страшна" песен с особенно бездарен изпълнител, провъзгласил се за "човека глас", не бях очаквал да спечели. Най-зле е, че ще ни излага и пред чужденците.
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА! ... и без чалга!
    "Един казл едно, друг друго и...делото преуспяло..." /Я. Хашек/ :)

  • #2
    До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

    Първоначално публикуван от hristota Преглед на мнение
    Е толкова "страшна" песен с особенно бездарен изпълнител, провъзгласил се за "човека глас", не бях очаквал да спечели. Най-зле е, че ще ни излага и пред чужденците.
    От всичките - коя заслужаваше да спечели ?

    Отговор : НИТО ЕДНА !
    Всички песни са срам за нас пред чужденците! Това е резила - общия избор !
    Поне тая ( и аз не я харесвам ) е на англииски ( така ми се струва ) , поне тоя някой го е чувал , и поне като не спечели нищо ще си замине пак в Америка ( Краси Аврамов ). Иначе - хваща 3 октави с тоя глас , но в ниските е ..... резил !
    Поредния наш Успех в международен план ! Ура !

    Коментар


    • #3
      До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

      Дайте някой линк, де YouTube, нещо, че да я чуем и ние ?
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #4
        До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

        Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
        От всичките - коя заслужаваше да спечели ?

        Отговор : НИТО ЕДНА !
        ....Поне тая ( и аз не я харесвам ) е на англииски ( така ми се струва ) ...!
        Аз трудно разбрах и на какъв език се пее. Май и не само аз...
        От познати в музикалния бизнес знам, че тоя скопец пее изключително и само на плейбек. В звукозаписното студио правят чудеса... Повярвай ми! Затова и така се изложи като му се наложи да пее на живо. Тука филтри и обработки няма.... Има само "гола вода"
        Поздрави!
        Последно редактирано от hristota; 24-02-09, 16:20.
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА! ... и без чалга!
        "Един казл едно, друг друго и...делото преуспяло..." /Я. Хашек/ :)

        Коментар


        • #5
          До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

          Ето го клипа http://vbox7.com/play:32f3a4d1

          Коментар


          • #6
            До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

            Моето скромно мнение по въпроса е, че песента е хубава, а пък и съвпада с болшинството българи гласували за г-н Аврамов. Ето тук пък пише, че не само в България са го харесали - http://www.bulpress.net/article/4798, тогава, защо да го плюем? Нека му дадем шанс преди да сме го заклеймили!
            "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

            Коментар


            • #7
              До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

              От всичките песни-кандидатки за Евровизия, които чух (10-на), тази най-ми хареса. Може би има и по-хубава, но аз лично не съм я чул. Не, че тази е супер, но пък не е и никак лоша всъщност, а и клипът ми хареса.
              Песента си е добра, като за такъв конкурс. Чак пък да ни срами

              Коментар


              • #8
                До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                Не мога да разбера що за шумотевица се вдигна около този конкурс. Пее човека колкото може, има хора, които го харесват, из тях има хора, които гласуват за него и това е. Стилове много, вкусове - още повече.

                Еййй, опасни сме ние българите! Дай да оплюем някой, да го освиркаме и след това да злобеем, и накрая да мрънкаме, че някой друг ни бил виновен.
                В такива моменти все се сещам, за онази приказка, че до казана на българите в ада нямало дявол.

                Коментар


                • #9
                  До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                  Незнам защо но според мен България трябва да се представя на такъв конкурс с българска песен на български.
                  Колко процента от българите разбраха за какво се пее в тази песен?
                  Преди години изпяха една песен за една вода на български и имаше успех, всички песни изпети на ........език имат една и съща съдба...
                  "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                  Коментар


                  • #10
                    До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                    Ето и песента, която се е класирала на второ място:
                    http://vbox7.com/play:b17ceb3e
                    На мен лично ми се струва доста по-безлична от тази на Краси Аврамов.
                    Доколкото разбрах, цялата „патардия“ е, защото Краси я бил изпял на живо малко фалшиво, след финала. Вероятно е така, не разбирам.. Оправданието на Краси е, че след като разбрал, че печели, бил много развълнуван. Ето и въпросното изпълнение:
                    http://vbox7.com/play:8b7b6562

                    Според мен обаче не прави чест на Йорданка Христова, Кирил Маричков и Найден Андреев, които всъщност вдигнаха целият този шум с „нагласеният вот“, без обаче да могат да докажат твърденията си по някакъв начин. Това си е мое мнение, не ангажирам никой с него. Спечелил е, факт. Ако системата за избиране допуска фалшификации, значи са виновни организаторите, и сега ще си сърбат надробеното.
                    По принцип цялата идея на Евровизия, начина на гласуване с СМС-и по държави и т.н. ми се струва изцяло сбъркана, но това е друг въпрос.

                    Коментар


                    • #11
                      До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                      Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
                      От всичките песни-кандидатки за Евровизия, които чух (10-на), тази най-ми хареса. Може би има и по-хубава, но аз лично не съм я чул. Не, че тази е супер, но пък не е и никак лоша всъщност, а и клипът ми хареса.
                      Песента си е добра, като за такъв конкурс. Чак пък да ни срами
                      И аз съм на това мнение. Но както всички знаем в нашата прекрасна държавица няма такива неща като, избор на народа и т.н. Всеки конкурс е нагласен и някой си, си избира победителя, това е по презумция.
                      За мене от всичките песни, тази заслужава най-много да участва. Дано си я изпее като хората на финала.
                      Prado
                      Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                      Коментар


                      • #12
                        До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                        Първоначално публикуван от ДЕТЕЛИНА ТОДОРОВА Преглед на мнение
                        Ето го клипа http://vbox7.com/play:32f3a4d1
                        Благодаря Ви Детелина за линка.
                        На мене ми хареса, особенно клипа, бих коментирал само сценките с детето и джуджетата, лично не си падам по "Twin Peaks" .
                        Дано и сценичното представяне е добро.
                        Успех на Краси Аврамов .
                        Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                        Коментар


                        • #13
                          До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                          Първоначално публикуван от prado Преглед на мнение
                          За мене от всичките песни, тази заслужава най-много да участва. Дано си я изпее като хората на финала.
                          Prado
                          Оххх то нашите изпълнители имат голям проблем с пеенето на живо, спомняте си миналата година Йоана как се изложи с "DJ, take me away" на Евровизия.Другото което ме дразни е че не участваме с БГ песен, да пуснем някоя поп-фолк фурия да ни представлява ? Някои от тях пеят на живо доста добре
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #14
                            До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                            Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                            Оххх....да пуснем някоя поп-фолк фурия да ни представлява ? Някои от тях пеят на живо доста добре
                            Те и други работи правят добре на живи .
                            Шегуваш ли се или да излезе нещо като с турските кенефи в Брюксел
                            Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                            Коментар


                            • #15
                              До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                              Добро Утро на всички,
                              Сега вече сам заинтересувана за Българската песен която ще представя България на Евровизия!

                              Аз бях толкова щастлива като видях преди няколко години че България вече учащвува в Евровизия! Но много скоро след това се ужасих когато този половин жена, половин мъж половин не знам какво Азис излезе на сцената. Нe знам кой го харесва този ... да кажем мъж ... но аз се ужасявам всеки път като го видя. Не намирам че е талантлив и сам изумена от неговата популярност! Дали някои може да ми обясни защо е популярен? Дали защото някои хора се наслаждават на уродливост (нека само да си припомним за старите циркове ... сигурно преди времето на всички нас - но например хора със всякакви дефекти по рождение са били разнасяни и показвани по тогавашните циркове?). Ако някои има теория по въпроса ще се радвам да я чуя.

                              А сега с нетърпение ще чакам Евровизия и ако това момче е по-добро от Азис това ще е стъпка напред

                              P.S. Страшно ми харесват цитатите накрая на публикациите :-) Ще трябва и аз да си намеря един.
                              Последно редактирано от cveti; 25-02-09, 05:15. Причина: Моля, не променяйте шрифта на всеки Ваш пост.
                              Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X