Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Концерт на AC/DC в България?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Концерт на AC/DC в България?

    Първоначално публикуван от egbelev Преглед на мнение
    По това време от къде могат да се купят билети за AC/DC за Белград?
    Ми вече мисля ,че останаха само от тези по 100 и кусур близо двеста евра Но в България едва ли са останали каквито и да било билети Аз лично мойте ги поръчах от Виена през Берлин и миналата седмица дойдоха при мен

    Коментар


    • #32
      До: Концерт на AC/DC в България?

      http://piccolo.dir.bg/tur_holiday.php?item_id=27764

      Това намерих само.
      sigpic

      Коментар


      • #33
        До: Концерт на AC/DC в България?

        На някой ще му излезе късмета!
        Двама души от групата която се бяхме организирали за Белград отпаднаха поради непредвидени обстоятелства.Така че,продават се два билета за концерта в Белград на 27май.Цената е 250лв за брой,за толкова колкото са купени.
        Това са билети за сектора точно пред сцената! В цената е включен транспорт с влак до Белград и обратно и транспорт от гарата до стадион Партизан.
        Нужен е валиден международен паспорт!
        За контакт-0898565784
        Честито на първите които се обадят!

        Коментар


        • #34
          До: Концерт на AC/DC в България?

          Благодаря на 4ovekat s amfibia! Сдобих се с билети и ще присъствам на купона.
          [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

          Коментар


          • #35
            До: Концерт на AC/DC в България?

            Търся билет за концерта на AC/DC в Атина
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • #36
              До: Концерт на AC/DC в България?

              Хора, фенове на групата, приятели!!!!!
              НЕВЕРОЯТНО БЕШЕ!!!!
              Белградският гиг на ДиСи се нарежда сред първите ми 10 най-емоционални преживявания.
              При все, че не съм отявлен фен на групата, израстнал съм с техните албуми, а и са една от първите ми рок банди, с които съм открил за себе си очарованието на рок музиката, мога да кажа само едно-ВЕЛИКАНИ!!!!!

              Бях на 12-15 метра от сцената и имах чувството, че Ангъс гледаше само мен и само за мен свиреше.
              Още не мога да се окопитя-може би по-късно ще се опитан да подредя по-смислен пост, макр че няма как да се опише с думи.
              Абе за к'во е цялата тупурдия, след 2 милиарда години Земята ще се взриви така или иначе.

              Коментар


              • #37
                До: Концерт на AC/DC в България?

                Концерта беше уникален-звук, шоу, ефекти. Енгъс Йънг показа какво е РОК . Направо ни разбиха. Пътуващите с влака се поизгърбихме от 24 часово / в двете посоки/ пътуване. Ето малко снимки от мен, че не намирам думи да разказвам. Който има други снимки да качва. Нещо не ми е вярна датата на фотоапарата , амо това няма значение.
                Прикачени файлове
                [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

                Коментар


                • #38
                  До: Концерт на AC/DC в България?

                  Няма как да се опише такъв концерт-трябва да се преживее!Сбъдна ми се една мечта, да видя ДИСИ на живо.2 часа уникално шоу и як рокендрол, а интрото направо
                  ни подкоси,сякаш да ни подготви че след концерта едва ще се крепим на краката си. Започвам да мечтая за още ...
                  А иначе за БДЖ-никога вече!
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #39
                    До: Концерт на AC/DC в България?

                    И аз бях на концерта е Белград и нямам думи. Надминаха всичкити ми очаквания. Все едно са се върнали назад с 25 години /или не са мръднали от тогава/. Не очаквах да бъдат в такова добра форма.
                    А Белград - през цялия ден имах чувството, че там има повече българи от сърби. Може би защото бях уморена от пътуването, но града не ми направи кой знае какво впечатление.
                    За влака няма да говоря - Rock'N'Roll Train ама друг път. Доста се изложиха организаторите. Никакви декори, никаква музика, нищо от това което беше обещано.
                    Но сега почти след месец виждам, че лошото се забравя и остава само спомена от невероятният концерт.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Концерт на AC/DC в България?

                      Я вижте това:
                      http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=368377

                      И да подгреем малко:

                      AC/DC-thunderstruck
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X