Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Концерт на AC/DC в България?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Концерт на AC/DC в България?

    Здравейте,
    Напоследък усилено се говори,че има шанс да видим AC/DC наживо в България.Някой има ли повече информация? Такова събитие не е за изпускане..Засега се знае че ще забият в Атина на 28 Май,но истерията за билети е пълна и се очаква всичко да бъде изкупено още първия ден..

  • #2
    До: концерт на AC/DC в България?

    Не съм чувал да идват в България. До колкото знам искат доста парички и нашите организатори не могат да им осигурят.
    [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

    Коментар


    • #3
      До: концерт на AC/DC в България?

      Дано доживеем и нас да ни огрее.
      Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

      Коментар


      • #4
        До: концерт на AC/DC в България?

        Ще има концерт в Атина и Будапеща, може да се организираме и да отидем.До колкото разбрах, не е отпаднала възможността да дойтат и тук.
        Но ако не стане , ние ще отидем при планината.
        sigpic

        Коментар


        • #5
          До: концерт на AC/DC в България?

          носеше се слух че може да свирят на Божурище ако стане концерта, имали високи изисквания за мястото кадето ще свирят.

          Коментар


          • #6
            До: концерт на AC/DC в България?

            Те да дойдат , ще им намерим място.
            Изоставени летища и поляни големи, имаме доста.
            sigpic

            Коментар


            • #7
              До: концерт на AC/DC в България?

              Във България до колкото знам със сигурност вече няма да идват но все още има шанс за Београд края на май

              Коментар


              • #8
                До: Концерт на AC/DC в България?

                Ееех, а така силно се надявах да ги чуя наживо...
                Нейсе, пропуснах Металика (на два пъти), Скорпионс, Пърпъл, и Меноуар, и сега няма да умра, но когато ми дойде реда, ще съжалявам, много....
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  До: Концерт на AC/DC в България?

                  Кольо, не се иска много, някой да каже хайде и жена му да го последва.... Добре, че моята е навита.
                  Последно редактирано от Танасе; 03-02-09, 22:49. Причина: поправчица
                  Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Концерт на AC/DC в България?

                    Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
                    Кольо, не се иска много, някой да кажв хайде и жена му да го последва.... Добре, че моята е навита.
                    Ха, тя моята не може да слуша даже като ги пусна малко по-силно през колоните(а те не са нищо особено), та какво ли да присъства наживо
                    А освен всичко друго е свързано и с пари...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Концерт на AC/DC в България?

                      От сигурен източник.Собственик на най-голямата промоутърска агенция знам, че за момента DC нямат ИНТЕРЕС да свирят в България.90% сигурен е концерта в Атина, за който същата агенция се бори да продава билети в София
                      Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                      Това е положението.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Концерт на AC/DC в България?

                        Първоначално публикуван от karlosjackal Преглед на мнение
                        От сигурен източник.Собственик на най-голямата промоутърска агенция знам, че за момента DC нямат ИНТЕРЕС да свирят в България.90% сигурен е концерта в Атина, за който същата агенция се бори да продава билети в София
                        Карлос, а има ли вече сигурни изпълнители за 2009 година, по-интересни групи или изпълнители ? Миналото лято много се говори за Бон Джоуви, ама явно не можаха да ги уговорят
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • #13
                          До: Концерт на AC/DC в България?

                          Има един супер интересен и почти сигурен изпълнител.Но бих могъл да ви кажа, ако получа разрешение от пича
                          Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                          Това е положението.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Концерт на AC/DC в България?

                            Първоначално публикуван от karlosjackal Преглед на мнение
                            Има един супер интересен и почти сигурен изпълнител.Но бих могъл да ви кажа, ако получа разрешение от пича
                            Метни на лично, обещавам да не разпространявам
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #15
                              До: Концерт на AC/DC в България?

                              За България май няма да ни огрее. Брат ми си взе билет за Атина - 88 евра се бръкна, ама си струва!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X