Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вечните-Кавъри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от mdim Преглед на мнение

    Ма нещо не ме грабна много...Но пък съм почти сигурен, че съм чувал кавър, който май е доста популярен, някакъв рошав китарист, май да беше...леко мургав...
    Да не е било това:

    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

      Да не е било това:

      Интересно, началото е нещо между Болерото на Равел и Себастиан на Стив Харли
      Queen o’ the Hebrides’ golden tears, Distillation o’ two hundred years
      Skal, Prost, Salud, Kampei, Cheers, Slainte-mhath! Laphroaig!

      Коментар


      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        Две минути и повече "класически претенциЙ" на Джон Лорд Вярно е доста интересен "Дийп Пърпъл Марк I" (v.1.0 по съвременному) но известността и успехът настъпват с идването на "мургавия Ричи" и звездата от "Исус Христос Суперзвезда", довело до стискане за гушата на Джон Лорд и издадената му строга забрана да се "прави на Бах". Колкото и да не им се иска на феновете да признаят, но факт е, че Дон Ейри е много по-добър кийбордист от Лорд. Сори.

    • За любителите на твърдо, нещо на Led Zeppelin:



      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Интересното в тази песен(освен готината мелодия де) е това, че барабаните и музиката върват в различен ритъм. Излиза все едно барабаниста и групата не се разбират и вс есе догонват. То Бонзо е много голяма работа, може би най-добрия барабанист в историята на рока, но това е за съвсем друга, отделна и посветена само на него тема.
        Благодаря.

    • Хайде и малко повтвърден Вивалди:


      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Как ми се прииска да съм китара...
        Или поне горната извивка.

    • Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
      За любителите на твърдо, нещо на Led Zeppelin:
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • И без клетка:

        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • сто
          сто коментира
          Редактиране на коментар
          Ха, ха, вЕрно ме разби това пиле!
          Съжалявам го само за нечовешкия тормоз да го караш да слуша тия парчета докато ги научи

      • сто коментира
        Днес, 19:21
        Ха, ха, вЕрно ме разби това пиле!
        Съжалявам го само за нечовешкия тормоз да го караш да слуша тия парчета докато ги научи
        То не ги е научило - очевидно импровизира Оригиналните вокали и солà (примерно свирукането на папагала) са съвсем различни.
        Ето например един неособено сполучлив кавър на "Скорпиънс":
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • сто
          сто коментира
          Редактиране на коментар
          И така да е, все ги е слушал известно време, преди да почне да импровизира по темата. Ако и на мен ми се наложи да слушам често това, ще започна да импровизирам койот без въобще да съм го чувал

        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Е, те си имат youtube-канал със стопанина си, там е пълно с доста несполучливи изпълнения, едва ли репетират всичко. Просто птицата реагира на музиката, както повечето животни (кучетата вият, котките мяучат ужасéно), но понеже е папагал - "влиза в тон".

      • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        И без клетка:

        Уникално е папагалчето.... а и определено има вкус​​​​

        Коментар


        • Днес в унисон с изборите, ще ви пусна един герой от миналото....за мен е много интересно това което прави сега. Няма да пускам оригиналите, само емблемата с която беше известен







          И ехото от миналите времена

          Коментар


          • С учудване разбрах, че това:




            е оригинала или поне първия изпънител. Албума в който е песента нямал особен успех.

            А изпълнението, с което повечето сме забелязали тази песен е на Тина Търнър:




            Изпято някъде година по-късно.

            А кое изпълнение на кого се харесва повече - ами според зависи. На мен ми харесва повече това на Тина Търнър.

            Коментар


            • Мъчно ми бе за Италия и приятел ми пусна клипове със Челентано и невероятна панорама и изтледи https://www.youtube.com/watch?v=32qdZUcBbEA&t=630s
              Последно редактирано от белята; 01-12-21, 16:34. Причина: кривопис
              Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

              Коментар


              •  
                Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                Коментар


                • Заслужава си да се пусне като кавър....заради широко скроения Анди Гарсия и липсата на същото в обществото ни.


                  За оригинала ви избрах сцена от филма...забавното е че в нея слушайки песента е и следващият дон Корлеоне, в ролята...Анди Гарсия

                  Коментар


                  • За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • Честито Рождество Христово!


                      Хайде от мен да мине и оригиналът. Кат бех мъничко детенце, това(клипа) ми беше представата за добрата зимна ваканция....пък тя каква стана Наздраве и весели празници!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X