Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шоуто на Николаос Цитиридис

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Гледах го няколко вечери, средно по половин час, така че ще си кажа мнението. Все още не съм гледал предаване от-до, може би няма да се случи. Точно с дебелашките шеги нещо почва да ме отблъсква, не виждам никакъв финес и елеганс на каквото се наблягаше в масираната реклама дето му я правиха а и каквото всъщност по му прилича на това младо момче. Гости предимно от средно ниво или напълно непознати там Милица гладнишка и още някакви, нищо и оттам - банални втръснали интервюта.Дългият държеше оркестър и артисти с талант, ясно е че правеха и излагации ма кво от това, за балерините да не отваряме думаи за едно шоу от такъв формат това се иска щото пътят е отъпкан. Няма как да стане, прещраквам си на доктор Пол или юконски ветеринар някъде из дискавъритата.

    Коментар


    • #17
      Изглежда е сбъркан раздела. Не виждам общото с "Изкуство и култура"
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • #18
        Цитиридката се изгаври със всички, които не влизат в парламента.
        И изобщо не чух да спомене Слави.
        Защо ли?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • p-pleven
          p-pleven коментира
          Редактиране на коментар
          Щот му лиже... темето

        • davc
          davc коментира
          Редактиране на коментар
          Не съм гледал предаването, но ако е било тематично за бъзик (или гавра) с невлезлите, резонно - Слави влезе.

        • s_s1
          s_s1 коментира
          Редактиране на коментар
          Да но в предните издания винаги го захапваше.

      • #19
        Край с шоуто на Цитиридис


        Даже са закъсняли.

        Не можеш вечно да имитираш някой, който не прави нищо и да си интересен, нали?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #20
          Еваси, даже още две години го държаха...

          Коментар


          • #21
            Цитиридис. Не че нещо много ме кефи, но като прехврърлям програми, и попадна на Гала и Патрашкова ли беше, ми се повръща вече.

            Коментар


            • jordanov sv
              jordanov sv коментира
              Редактиране на коментар
              На тея не съм им в таргета и там нямам компетенция, ама на гърчето съм...

          • #22
            Нормално . В общи линии нито в природата нито в икономиката осъвременена версия на оригинала не постига поне част популярността на оригинала . От самото начало тръгна като опит за имитация на шоуто на Слави но доволно некадърно . Най простите примери които ми идват в главата са от автомобилостроенето с новите версии на Фолксваген Биитъл и Мини купър дори не се доближиха до популярността на оригиналните модели . Пак много изкара като сложим простичкия факт че нормално интелигентен човек повече от десетина минути по някаква случайност не може да изкара да го гледа .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • jordanov sv
              jordanov sv коментира
              Редактиране на коментар
              Е кога си прав - прав си да го е... За нормално интелигентен се имам и верно че нямам спомен да съм гледал повече от десет мин... Май само дето имаше едно интервю с Георги Христов, там гледах повечко...

            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Още в началото от интерес се опитах да го загледам ама не се получи и 5 минути .

          • #23
            Просто сте (сме) одъртели Предаването и водещият са си тъкмо за публиката до 26-7г.
            Те му се кефят и разбират тъпотиите дето показваше и правеше.

            Просто БТВ разбраха по трудния начин, че младите не гледат телевизия

            Коментар


            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Като изключим държавната Канал 1 и неговите разклонения всички останали се издържат и благоденстват благодарение рекламите . Тяхното количество и стойност пък зависи от рейтинга който има дадено предаване и като той падне под определено ниво предаването си отива .

            • дядо владо
              дядо владо коментира
              Редактиране на коментар
              Туй за рекламите малко не съм съгласен...........🙄

          • #24
            От темата току-що разбрах, че вече го няма това предаване. Разгеле.... 😁
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • piron45
              piron45 коментира
              Редактиране на коментар
              Че тоя проект си беше провал изначало. Не знам кой мозък измисли да копира вече изчерпаното отдавна шоу на Слави, то си беше умряло от всякъде и изсмукано от пръстите в последно време. И някой се опита да го възроди като смени водещия и част от простотиите, е не им се получи.Добре че го спряха, може пък на негово място да видим нещо по стойностно.

            • cnc82
              cnc82 коментира
              Редактиране на коментар
              А дано.

            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              В природата и телевизията вакуум няма така че нещо ще има . Дали ще е по стойностно е друг въпрос .

          • #25
            Николаос Цикатридинис ... Неуместен заместител на чалгара Слави!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #26
              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
              Просто сте (сме) одъртели……
              …..
              БТВ разбраха по трудния начин, че младите не гледат телевизия
              Венцо па целна в десятката…
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X