Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шоуто на Николаос Цитиридис

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шоуто на Николаос Цитиридис

    Слушах много, много реклами, повече от тези на омекотители и втвърдители, на дрисльовци и запечени, на Шоуто на Николаос Цитиридис.
    Съвсем случайно попаднах една вечер на него и го гледах към десетина минути.
    Нещо не бях впечатлен най-вече от това че новото шоу е направено в старото клише на Слави.

    https://www.dnes.bg/zvezdi/2020/01/2...pliment.437281

    https://www.24chasa.bg/mnenia/article/8120472

    https://www.plovdiv24.bg/novini/inte...tiridis-932272

    Попрочетох малко и пресата.
    Слави отдавна не го гледам, а като се премести в собствената си телевизия-нито един път.

    А какво е Вашето мнение?


    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

  • #2
    вЕрно ли Ви остава време за подобни простотии?

    Коментар


    • #3
      Поредната ТВ боза. Определено се опитват да привлекат младата аудитория, но те пък не гледат телевизия като цяло
      А хлапашки майтапи пред 50 годишни рядко минават.

      Разликата като цяло е ,че в младока има енергия, а Слави е взел-дал...

      Хубавото е ,че се видя че всъщност професионалистите (оператори, монтажисти и т.н.) са били в бТВ, а слафчо е кръгла нула без тях.

      Има по-интересни канали с които да си загубиш времето.

      Коментар


      • #4
        Случайно , за 2 мин докато превъртах каналите ( щото на виваком половината канали са руски и няма нищо за гледане ) попаднах на шоуто - постно като шкембе чорба без шкембето . На слави поне мирише на гъбясали вмирисани партенки ...

        Коментар


        • veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          Къде па ги набара толкова руски, с някакъв промоционален план сигурно? Иначе слави и там си върви, нон стоп при това

      • #5
        Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
        Случайно , за 2 мин докато превъртах каналите ( щото на виваком половината канали са руски и няма нищо за гледане ) попаднах на шоуто - постно като шкембе чорба без шкембето . На слави поне мирише на гъбясали вмирисани партенки ...
        И аз съм на вива, ама на някаква оптика.
        Руските канали, както и всякакви други, можеш да си ги отсвириш сам.

        Коментар


        • #6
          Аз също съм го гледал това ново шоу за около 10 минути. Потвърждавам, че искат да се доближат до стила на предното им шоу. С времето може и да успеят или пък да променят нещата.

          Слави и неговата телевизия сравнително рядко ги гледам като цяло. Но пък за маса са идеални, особено, ако човек слуша такава музика, когато пускат песни от техни концерти.

          Коментар


          • s_s1
            s_s1 коментира
            Редактиране на коментар
            Мисля, че в шоуто на Слави рекламното време беше от най-скъпото, така, че е нормално да направят всичко възможно, за да вдигнат цената си.
            Но може би не Цитиридзката не е в най-правилния формат.
            Според мен, за да е гледаемо шоуто трябва да се обсъждат и коментират иронично силните на деня, нещо като "господарите".

        • #7
          Аз пък имам време за телевизор, но рядко го пускам. Занимавам се с рисуване и в стаята по средата ми е статива, от дясно лаптопа, от ляво телевзор. Слушам музика нон стоп по време на работния процес. Понякога търся и нещо там да ломоти телевизора за разнообразие. Често при превключване на каналите попадам на двете шоута. Бе Те Ве се мъчат да имитират предишното шоу, не им се получава никак. Славчо си е уникален. Уникален кретен, друг такъв, не може да има. И двете предавания са супер изтъркани и глуповати. Но славчовата телевизия по - става за гледане сякаш - особено предвид факта, че няма нищо свястно за гледане по другите телевизии го спасява много. Определено музиката, която пускат през останалото време е добре дошла, за който я харесва. Славчо е велик и единствен. Все едно някой да имитира Волен Сидеров.
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #8

            Опитайте да правите каквото и да било всеки ден в продължение на 19 години и тогава оценявайте Славчо!
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • s_s1
              s_s1 коментира
              Редактиране на коментар
              Във фокуса на тая тема е БТВ, а Славчо е само мат'рял за сравнение.

            • disko04
              disko04 коментира
              Редактиране на коментар
              Въпросът е, какво стойностно съчини за 19 години? Според мен той се е изтъркал още на втората си година.

            • santaclash
              santaclash коментира
              Редактиране на коментар
              В тази индустрия това не е особено трудно, понеже зад кулисите има един рейс хора, грижещи се само за съдържанието на предаването. Водещият може да е всеки. Понеже въпросното шоу едва започва, много неща тепърва ще се променят. Тепърва ще си създават профил на нещото там, дето искат да бъдат. Няма как това да стане от ден 1-ви. И при Слави не беше от ден 1-ви.

          • #9
            Шоуто на Сиктиридис е просто копи тъпня.Не го изтраях и 10мин, толкова години изсмукани от пръстите глупости при Слави и сега негово копие. Явно са се свършили хората със свежи идеи в тая област.

            Коментар


            • #10
              Това момче поне е симпатично за разлика от оная смрад. А иначе не знам, защото оня не съм гледал а и сегашното не съм заглеждал.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • s_s1
                s_s1 коментира
                Редактиране на коментар
                Симпатичен е, но калъпа на сценария е стария.

            • #11
              Гледах го в началото за 10-тина минути , колкото да добия представа .
              Не ми хареса , най-вече че копират 1 към 1 Слави .
              Трябваше да измислят нещо ново , различен сценарий , декор , визия. Там им е грешката....
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • Juiced
                Juiced коментира
                Редактиране на коментар
                Тишо, той Слави също не го е измислил. Това е 30+ годишен калъшп за толкшоу, първи си беше Тодор Колев и формата се спазва и от Слави. Идва от САЩ и там продължава да е подобен формата, такова е Шоуто на Джими Фалън пак с бенд той обаче си има забавни игри с гостите и им пуска челиджи - пеят , танцуват , липсинк, имитации итн. Предполагам ,че по-нататък Цитиридис ще поеме по този път, щото и декора му е копирал...

            • #12
              Интересно ми е защо хора, които не са гледали нещо или гледали 10-ина минути максимум го коментират ! За да анализираш и коментираш нещо би трябвало да имаш по-задълбочен и дълговременен поглед над него ! Това и на Слави шоуто не са собствени разработки , а копия на готови формати от типа на шоуто на Джей Лено или подобно на това на Дейвид Летърман ! Подобен формат за първи път в България направи Тодор Колев с неговото Как ще ги стигнем...
              Силата на Слави беше и е в силния сценарен екип, а доколкото знам Цитиридис сам си пише смешките, което бързо ще го изчерпа.

              Коментар


              • #13
                Гледах първите няколко предавания и ми харесаха. По-нататък обаче се разводни. Има някои интересни "закачки". От друга страна аудиторията на т.н. "шоу" е представителна извадка на населението, не бива да се очакват чудеса
                It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
                Mark Twain
                https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

                Коментар


                • #14
                  Шоу програмите са ми като книга,ако ме грабне от началото-гледам (чета) до края. Това ми е "постно".

                  Коментар


                  • #15
                    Изгледах няколко епизода в тубата, оказа се изненадващо елегантно шоу. Интересно ми е дали ще остане бяла лястовица или има промяна в стила на забавленията като цяло. Дебелащината е демоде

                    Коментар


                    • disko04
                      disko04 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Дебелащината е търсена все още от масовката, но да видим.

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X