Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Младо момиче разрита канчетата и баките на кинаджиите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Младо момиче разрита канчетата и баките на кинаджиите

    към Модератор - без да искам обърках заглавието, моля за корекция - Младо момиче разрита канчетата и баките на кинаджиите

    Предполагам за повечето не е новина, но на мен ми направи впечатление.

    http://clubz.bg/6336-jalna_mu_majka_...edvashto_video

  • #2
    От: Младо момиче разрита канбаките на кинаджиите

    Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
    към Модератор - без да искам обърках заглавието, моля за корекция - Младо момиче разрита канчетата и баките на кинаджиите

    Предполагам за повечето не е новина, но на мен ми направи впечатление.

    http://clubz.bg/6336-jalna_mu_majka_...edvashto_video
    То всъщност може и само едно ,,н'' с ,,м'' да се смени и още едно ,,н'' да се добави...
    Аз си го прочетох баш по смисъл...ритнала ги по камбанките''...
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #3
      От: Младо момиче разрита канбаките на кинаджиите

      хохохо не се бях сетил за това !

      Коментар


      • #4
        От: Младо момиче разрита канбаките на кинаджиите

        Браво на момата!
        Че и хубавица! Да е жива и здрава, още чиновници да нарита!
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • #5
          От: Младо момиче разрита канбаките на кинаджиите

          Това красиво девойче заслужава адмирации, страхотно начинание, довела го е до правилен и успешен завършек, дай боже повече такива хора в РБ!
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            От: Младо момиче разрита канбаките на кинаджиите

            Кое точно е похвалното на това?!?!?!

            "Делото блокира раздаването на 7-те милиона от последната сесия и има реален шанс парите да бъдат изгубени, защото ако не се дадат в рамките на календарната година, те се връщат в държавния бюджет. Г-ца Караджова написа до всички, че се кани да обжалва до последно и да проваля конкурсните сесии, докато порочната система на раздаване на субсидии не се промени изоснови. "

            Аз пък познавам едно много талантливо младо момче (режисьор) Димитър Димитров, който без никакви връзки си спечели субсидии, и в момента си снима филма.....Красноречив сам по себе си факт!...Та тази г-ца Росица да си го.....

            П.П. Тези дни ще се поразровя да потърся какво е предложила на този конкурс и ще докладвам! Е, може и да попрепиша малко

            Коментар


            • #7
              От: Младо момиче разрита канбаките на кинаджиите

              Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
              Кое точно е похвалното на това?!?!?!

              "Делото блокира раздаването на 7-те милиона от последната сесия и има реален шанс парите да бъдат изгубени, защото ако не се дадат в рамките на календарната година, те се връщат в държавния бюджет. Г-ца Караджова написа до всички, че се кани да обжалва до последно и да проваля конкурсните сесии, докато порочната система на раздаване на субсидии не се промени изоснови. "

              Аз пък познавам едно много талантливо младо момче (режисьор) Димитър Димитров, който без никакви връзки си спечели субсидии, и в момента си снима филма.....Красноречив сам по себе си факт!...Та тази г-ца Росица да си го.....

              П.П. Тези дни ще се поразровя да потърся какво е предложила на този конкурс и ще докладвам! Е, може и да попрепиша малко
              Революцията адашче, изисква жертви, и ако сред всички връзкари и подкупчии има някой и друг талант за тамазлък, то нека правдата възтържествува пък после талантите пак ще се реализират, тяхното не се губи, ако обаче батко и братко продължи, повече от 1-2 таланти на година надали някой ще има възможност да види и чуе, не си ли съгласен или ти защитаваш "защитаваш гилдията от батковци и братковци"?
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #8
                От: Младо момиче разрита канбаките на кинаджиите

                Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                Кое точно е похвалното на това?!?!?!

                "Делото блокира раздаването на 7-те милиона от последната сесия и има реален шанс парите да бъдат изгубени, защото ако не се дадат в рамките на календарната година, те се връщат в държавния бюджет. Г-ца Караджова написа до всички, че се кани да обжалва до последно и да проваля конкурсните сесии, докато порочната система на раздаване на субсидии не се промени изоснови. "

                Аз пък познавам едно много талантливо младо момче (режисьор) Димитър Димитров, който без никакви връзки си спечели субсидии, и в момента си снима филма.....Красноречив сам по себе си факт!...Та тази г-ца Росица да си го.....

                П.П. Тези дни ще се поразровя да потърся какво е предложила на този конкурс и ще докладвам! Е, може и да попрепиша малко
                Това мнение ми припомни "Приказка за стълбата"
                Ако си чел внимателно , въпросните жалби са пуснати преди да са излезли резултатите , тоест не се жали ,че не е спечелила
                Надявам се твоя овк да продължава да твори и да ни радва с гениалността си , но също така се надяавм да не виждам повече бози правени в кръжока 4-ти клас , за сметка на талантливите хора в България
                Весел ден
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #9
                  От: Младо момиче разрита канчетата и баките на кинаджиите

                  "Батко и братко" винаги е имало, и винаги ще има по света! ...Докато не прочета творбата на въпросната девойка, не мога да кажа дали е добра или не. Твърде субективно понятие е "добра творба"....И на Робърт ДеНиро първата му роля е лайно (буквално) в "Бразилия", ама.... Нещото, което не харесвам на девойката е: цитирам "Г-ца Караджова написа до всички, че се кани да обжалва до последно и да проваля конкурсните сесии, докато порочната система на раздаване на субсидии не се промени изоснови. " И по-точно ДА ПРОВАЛЯ.....Та добра, или не, госпожицата да си....И без това БГ кино няма от години. Та ние киноцентър български вече нямаме...Темата е мнооооого дълга, и съвсем не е повърхностна. А въпросните 7 милиона лева са капка в морето в сравнение с парите, които се превъртат от кино индустрията само в БГ.....Сещам се за пресен пример с филма "Непобедимите"3, който се снима тук миналата година. Само той беше с бюджет 104млн долара. Да не навлизам в почти друга тема. В общи линии не съм съгласен, че насила трябва да караш някого да ти субсидира проекта, и ако това не стане да започваш да правиш "сечено". Та преди да съм прочел творбата на госпожицата знам, че ако зависи от мен тя бял свят няма да види! Независимо от таланта и ( което също поставям под въпрос). Просто НЕ се прави така!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Младо момиче разрита канчетата и баките на кинаджиите

                    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                    "Батко и братко" винаги е имало, и винаги ще има по света! ...Докато не прочета творбата на въпросната девойка, не мога да кажа дали е добра или не. Твърде субективно понятие е "добра творба"....И на Робърт ДеНиро първата му роля е лайно (буквално) в "Бразилия", ама.... Нещото, което не харесвам на девойката е: цитирам "Г-ца Караджова написа до всички, че се кани да обжалва до последно и да проваля конкурсните сесии, докато порочната система на раздаване на субсидии не се промени изоснови. " И по-точно ДА ПРОВАЛЯ.....Та добра, или не, госпожицата да си....И без това БГ кино няма от години. Та ние киноцентър български вече нямаме...Темата е мнооооого дълга, и съвсем не е повърхностна. А въпросните 7 милиона лева са капка в морето в сравнение с парите, които се превъртат от кино индустрията само в БГ.....Сещам се за пресен пример с филма "Непобедимите"3, който се снима тук миналата година. Само той беше с бюджет 104млн долара. Да не навлизам в почти друга тема. В общи линии не съм съгласен, че насила трябва да караш някого да ти субсидира проекта, и ако това не стане да започваш да правиш "сечено". Та преди да съм прочел творбата на госпожицата знам, че ако зависи от мен тя бял свят няма да види! Независимо от таланта и ( което също поставям под въпрос). Просто НЕ се прави така!
                    А как се прави адаш, когато ти отлепят един шамар смирено да си дадеш и другата буза и като ти отлепят и 2ри шамар, да се наведеш па да те шляпнат и по другите бузи ли, как аджаба да се прави нещо в тая държава където много малко народ разбира от цивилизовани неща, дай конкретен пример, съвет, теория, предложение, щото от всички редове дето написа аз чета мън мън мразим бунтарите мън мън мън нека не се променя статутквото, че има много лесни пари за прибиране и в БГ киното, нали?
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Младо момиче разрита канчетата и баките на кинаджиите

                      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                      "Батко и братко" винаги е имало, и винаги ще има по света! ...
                      Това не значи, че трябва го приемем за нормално и кротко да чакаме да си разделят самуна, пък ако артиса трохичка и за нас ... ехеее кАпа узЕми и сме ние ??? ... И тук таланта на госпойцата е нипричом ... както се вика.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Младо момиче разрита канчетата и баките на кинаджиите

                        Също давам своя глас в подкрепа на спазването на закона,правилата, нормите и морала.

                        -Странно ми е как се вадят аргументи в защита на "действащото"статукво?
                        Изглежда до като не се сменят поколенията ,с по свободни и демократично мислещи,няма да има промяна НИКЪДЕ !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Младо момиче разрита канчетата и баките на кинаджиите

                          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                          ....А как се прави адаш?.....
                          Епа те така се прави :

                          Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                          ..... ако зависи от мен тя бял свят няма да види! Независимо от таланта и ......
                          Честно и по комунистически ! Като партийните секретари по татово време .

                          Сигурен съм , че така мисли и болшинството от "гилдията" . Там си мирише на мухъл още от ония татовите времена
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Младо момиче разрита канчетата и баките на кинаджиите

                            Пари за творчески експерименти не би трябвало да ги покрива държавата!
                            Може и да съм сбъркан.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Младо момиче разрита канчетата и баките на кинаджиите

                              Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                              ....И на Робърт ДеНиро първата му роля е лайно (буквално) в "Бразилия", ама....
                              Робърт Де Ниро снима от '65-та. Бразилия, един от любимите ми филми на Тери Гилиъм, е от '85-та. Шофьор на такси, Разяреният бик, Кръстникът, Ловец на елени (друг любим филм) са преди Бразилия.

                              Та кое точно е лайно, м?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X