Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Dynamo - обикновеният Магьосник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Dynamo - обикновеният Магьосник

    Вчера ми попадна едно филмче за този английски младеж, който с обикновеният си външен вид и говор, все пак успява да Удиви Много Хора

    ето едно от Многото клипчета из мрежата


  • #2
    От: Dynamo - обикновеният Магьосник

    Невероятен е!

    Коментар


    • #3
      От: Dynamo - обикновеният Магьосник

      Баси случая! Гледах поне 10-ина клипчета.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Dynamo - обикновеният Магьосник

        Този младеж е невероятен!!!
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #5
          От: Dynamo - обикновеният Магьосник

          Повдигам много стара тема, но да споделя, че и аз съм много, ама много голям фен.
          Последните 4 години в развитието му са невероятни, не пропускам епизод по дискавъри и др. канали.

          Коментар


          • #6
            От: Dynamo - обикновеният Магьосник

            Всичко е до предварителна подготовка.
            И да измислиш номера де, то това е творчеството, другото е техническо бачкане.
            И не на последно място актьорски талант.
            Ако на мен ми разкрие как се правят тези номера, и трябва да ги изпълня-ще ме замерят с камъни, развалени яйца и разкашкани домати. Ако и да имам второ място на окръжно първенство по художествена самодейност...

            Иначе човека кефи, когато попадна на предаване за него-гледам го с интерес.
            И все се мъча да открия как го постига(понеже няма друго обяснение, трябва да е измислено и лесно обяснимо), ама не мога. Ама то и другте не могат, та това ме успокоява, че не съм чак толкова тъп...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Dynamo - обикновеният Магьосник

              Tелевизионни ефекти и анимация. Обидно ми е, че дават такива неща по тия канали. Ама не е за сефте.

              Коментар


              • #8
                От: Dynamo - обикновеният Магьосник

                Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                Tелевизионни ефекти и анимация. Обидно ми е, че дават такива неща по тия канали. Ама не е за сефте.
                +1

                Коментар


                • #9
                  От: Dynamo - обикновеният Магьосник

                  Не мисля, че е манипулирано със средства на телевизията. Т.е.-това което виждаме е това което камерата е заснела, без допълнителна обработка в студио.
                  Е, може за избистряне на образа, или нещо друго за повишаване на качеството на изображението, но не и да манипулират заснетия материал, и номерата да стават възможни само през обработка на заснетото.
                  Точно в това е и очарованието на илюзионистите-здравия разум ти казва, че има някакъв начин за постигане на "невероятното" което очите регистррат, но не може да се сетиш как се поучава.
                  И слава Богу, ако знаехме всичко-светът щеше да е много по-скучен.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Dynamo - обикновеният Магьосник

                    Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                    Tелевизионни ефекти и анимация. Обидно ми е, че дават такива неща по тия канали. Ама не е за сефте.
                    Е чак пък. Що просто не допуснеш, че си надценил въпросните канали и подхождаш с нереални очаквания, съответно.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Dynamo - обикновеният Магьосник

                      Глеха ли ли сте епизода в които ходи по Хъдсън?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Dynamo - обикновеният Магьосник

                        http://www.forum.offroad-bulgaria.co...d.php?t=135954
                        Отдавна не го надценявам. То не бе левитация от монаси в реално време, то не бяха извънземни, то не бяха "секретни" досиета на ФБР...
                        Инфантилните реклами през 10 мин по 5 мин. просто довършват щриха. Фабрика за пари, може и за Ферхунде да почнат да връткат. То и МТВ беше легенда едно време, ама отдавна стана реалити и дори не знам дали го имам в плейлистата.
                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        ...
                        Като си пуснах за първи път кабелна телевизия(1997) бях силно запленен от тази телевизия, а сега съм почти отвратен.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Dynamo - обикновеният Магьосник

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          .... Т.е.-това което виждаме е това което камерата е заснела, без допълнителна обработка в студио.....
                          Баце - тва без обработка - можеш да си правиш по преките рецепти на Шишков.
                          То статистите в тия клипове са барнати с грим .
                          Какво да говорим за титулярите.
                          Хубавото е , че разправят интересни приказки .

                          Добре е , че гледаш DISCOVERY , номера е да вземеш нужното от там .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Dynamo - обикновеният Магьосник

                            А в няколко епизода на Спилбърг какви неща имаше...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Dynamo - обикновеният Магьосник

                              [QUOTE=Кольо;2703851
                              И все се мъча да открия как го постига[/QUOTE]

                              Ходенето по вода се прави с предварително поставен плексигласов лист.Канутата които уж минават случайно са част от шоуто и минават на точно определено място.
                              Минаването през стъклото е трик правен още от Худини. "Зрителите" отвън са част от шоуто. Двамата бабаити които седят точно пред мястото където става трикът, също не са случайни. Минава се не през стъклото, а през "тунелче" в долната част - там където бабаитите стоят през цялото време, за да не стъпват случайни хора. А, и всичко е закрито с палто, нали.
                              "Левитацията" дето се вдига до един автобус се прави с изкуствена ръка, вижда се ясно накрая на видеото когато взема кутийка кола. Показателно е и че не показват точно как се вдига и слиза, горната част е скрита.
                              Триковете с карти са стандартни.

                              Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                              Обидно ми е, че дават такива неща по тия канали.
                              По-скоро трябва да ти е обидно ако стандартните канали не предлагат достатъчно интелигентни предавания.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X