Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пожар на Витоша

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пожар на Витоша

    Първоначално публикуван от dadokoko Преглед на мнение
    Тя да не е била там и да е дала кибритчето, че знае. Доколкото помня се е появила горе бая след нашите момчета.

    Фандъкова не е разследващ орган, а кмет и е нормално да е осведомена... Още повече щом я цитират по националното радио...
    Всеки онлайн вестник има подобни заглавия отпреди няколко часа, а утре и на хартиените ще ги имат...
    Поздрави!
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • От: Пожар на Витоша

      Борисов: Пожарът на Витоша не е предизвикан умишлено


      http://bnt.bg/bg/news/view/79513/borisov_pojaryt_na_vitosha_ne_e_predizvikan_umishleno


      Хайде сега да видим кой е по-по най, и кой по-вече знай?

      Не се заядам с никого, Истината е че никой нищо не знае за сега. Ако тези, които могат и трябва, видят нещо на снимките за първитв минути на пожара
      ОК. Ама за сега мълчание
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • От: Пожар на Витоша

        Ако някой на място е подпалил този пожар сега щяха да се опитват да го идентифицират, като обгорял труп естествено. Дайте малко по-сериозно, гората се запали на възможно най-непроходимото място.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Пожар на Витоша

          Една статия за пожара:

          „Дойче веле“ преди 3 години: Строят микроязовир до Бистришко бранище

          Само че в публикацията в този сайт само се споменава въпросната статия от Дойче Веле, няма препратка към нея. Не успях да я издиря в нета.
          Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
          Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

          Коментар


          • От: Пожар на Витоша

            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
            Ако някой на място е подпалил този пожар сега щяха да се опитват да го идентифицират, като обгорял труп естествено.
            Всъщност няма гаранции, че там няма обгорял труп. Там не е лесно за преглеждане. За сметка на това има всякакви начини да запалиш пожар, който да се разгори ден след като си тръгнеш. Версията с кибрита не е съвсем за изключване.

            Коментар


            • От: Пожар на Витоша

              Хънтър, прав си.
              Но българина сие съмнителен по природа и все търси под вола теле.

              Моите адмирации и поклон към теб и всички, помагали горе.

              Защо аз не съм бил там- защото не можех по ред причини.
              Участвувал съм в 2 гасенета преди години и знам какво е.

              Още веднъж, БРАВО на НИК, ХЪНТЪРА, ЙОНЧЕВ, ГОШКО-ЛОШКО и всички споменати и неспоменати пожарникари, горски и доброволци, преборили се с невероятни трудности и неуредици и победили огнената стихия.
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • От: Пожар на Витоша

                На мен пък ми е чудно това с първите снимки от пожара..

                Коментар


                • От: Пожар на Витоша

                  Какво чудно има? Ходили на излет, прибират се , видяли, снимали.
                  Интересното е че снимките се появиха в нета, после изчезнаха, докато накрая се оказаха в Булфото.
                  Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                  Коментар


                  • От: Пожар на Витоша

                    Именно. После ги имаше някъде другаде в голям размер.
                    Някой тук обясни, че всъщност големият пожар бил в дясно от това, което се вижда на снимките.
                    Просто ми звучи гнило, нищо повече.

                    Коментар


                    • От: Пожар на Витоша

                      Първоначално публикуван от dadokoko Преглед на мнение
                      Хънтър, прав си.
                      Но българина сие съмнителен по природа и все търси под вола теле.

                      Моите адмирации и поклон към теб и всички, помагали горе.

                      Защо аз не съм бил там- защото не можех по ред причини.
                      Участвувал съм в 2 гасенета преди години и знам какво е.

                      Още веднъж, БРАВО на НИК, ХЪНТЪРА, ЙОНЧЕВ, ГОШКО-ЛОШКО и всички споменати и неспоменати пожарникари, горски и доброволци, преборили се с невероятни трудности и неуредици и победили огнената стихия.
                      Явно не си ме разбрал. Не, няма и умисъл за упрек към когото и да било, и най-малкото пък аз имам право на такъв. Който е могъл е бил там, но как да е там човек с работно време например, или ще си зареже работата....
                      Ей гледам сега нова и онова грачило милен/цензура/, което се надвиква със себеси, което ги дроби едни /пак цензура/. Тези и двамата съм ги транспортирал лично днес и са железни мъже които сами не знаят кой ден е, и от кога не са спали. Абе не ми се говори.. Днес такъв прахоляк е горе че като го свалих шефа на 4-та пожарна бяло ни беше само в окото и зъбите. Взеха ни за негри еб@ си, имахме прахоляк и в .....
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                        Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
                        Прибрах се преди малко. Пожарът е овладян. Обграден е по всички фронтове. Всички доброволци са разпуснати. Останаха служители на ПБЗН да дежурят и да обливат все още пушещите дървета.
                        Ти ли ни резна по пътя надолу?
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Пожар на Витоша

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          имахме прахоляк и в .....
                          Проверено и от нас. 5мм прахоляк по цялата Ужаска - и отвътре, и отвън (което за Ужаска не е много различно).

                          Ама чукча дихател - носеше си противопрахови еднократни маски.

                          Коментар


                          • От: Пожар на Витоша

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Проверено и от нас. 5мм прахоляк по цялата Ужаска - и отвътре, и отвън (което за Ужаска не е много различно).

                            Ама чукча дихател - носеше си противопрахови еднократни маски.
                            Абе и аз се бех увъртел с противопрахова защита но ми падна докато псувах едни... и после беше неизползваема.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Пожар на Витоша

                              Хънтър, не съм се засегнал или разбрал поста ти като упрек. Това е истината, това казах.
                              А единственото с което можех да помогна(а може и да не съм, ако не е видяно) бяха тези 3 нощни снимки, на които се вижда нощното развитието на пожара. Това е.
                              И пак ПОКЛОН.
                              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                              Коментар


                              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                                Ти ли ни резна по пътя надолу?
                                Не. Днес бях без мотора, тъй като вчера ръководителите по гасенето на огъня ми казаха, че няма нужда повече от мотор.
                                Бях в каросерията на един ЗИЛ 131

                                п.с. Ето клипче на "нестинарката": http://www.youtube.com/watch?v=FLJFm...layer_embedded
                                "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                                А+
                                LZ1DRZ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X