Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пожар на Витоша

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пожар на Витоша

    Илийка! Имаш уникалната дарба да пишеш с умиление за това как се трошат джипки в полза роду!

    Коментар


    • От: Пожар на Витоша

      Брех да му се не види, какъв карък ни налегнА. Ама той си е предизвестен, като гледам колко потрошена техника свалят от горе. За тези които ще им се наложи да ходят по ЛОТ 1 и 2 да предупредя- с всеки изминал ден най-стръмният участък в началото, след поляните, става все по-зле. Излезнаха още нови камъни, скали, по-точно, и е голяма трошачка. Долният път към и след водопада го направихме аутобан но за къса база. Дългата няма къде да обърне. След днес ще имам инфо кога ще е голямата офанзива по свалянето на оборудването отгоре и ще дам инфо тук и в официалната тема.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Пожар на Витоша

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        ...колко потрошена техника свалят от горе...
        Като става въпрос - в петък пожарникарите тръгнаха нагоре с един Крайслер (Джийп Компас ли, та що ли). Много ми е интересно някой дали знае какво се случи с него, докъде стигна, как (в какъв вид) се върна и пр.
        Последно редактирано от davc; 09-07-12, 12:19. Причина: пропуснато "ж"
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Пожар на Витоша

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Като става въпрос - в петък пожарникарите тръгнаха нагоре с един Крайслер (Дийп Компас ли, та що ли). Много ми е интересно някой дали знае какво се случи с него, докъде стигна, как (в какъв вид) се върна и пр.
          До спирка "Почивка" поне аз там го засичах преди. Това е след КПП-то, заобикаляйки по левия трак, този без коловозите под дърветата на сянка, преди да влезеш в гората. Вчера обаче се качи един лъскав Рейндж с щатни гуми, КН-регистрация. Бил високо проходим щото е служебен а и драйвъра не го жалеше никак
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Пожар на Витоша

            Днес от 14ч ще има нещо си, комисар Кристалина Георгиева явно ще ни потупа по рамото, в щаба в Бистрица. Съпричастните в гасенето но пожара ако искат и могат да идват. Това ми казаха от щаба.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Пожар на Витоша

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              ...След днес ще имам инфо кога ще е голямата офанзива по свалянето на оборудването отгоре и ще дам инфо тук и в официалната тема.
              Бре! И за свалянето на оборудването ли ще трябват доброволци
              Според мен доброволци не трябва да се намесват там, където няма криза и нужда от спешна помощ.
              За всички доброволци, включили се в овладяването и гасенето на пожара: респект иНатиснете снимката за да я уголемите

Име:hat.gif
Прегледи:8
Размер:3.0 КБ
ID:5390227
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • От: Пожар на Витоша

                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                Бре! И за свалянето на оборудването ли ще трябват доброволци
                Според мен доброволци не трябва да се намесват там, където няма криза и нужда от спешна помощ.
                То затова сме и доброволци, демек никой никого не кара насила. При отправена молба който иска помага. Аз лично се кефя, хем полезни неща правя, според мен, хем си блъскам корав офф. Какво по хубаво от съчетаване на полезно с приятно.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Пожар на Витоша

                  Властта плахо заговори за палеж на Витоша

                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • От: Пожар на Витоша

                    Превод на заглавието:
                    властта полека-лека започна да вижда политически дивиденти в умишления палеж

                    Коментар


                    • От: Пожар на Витоша

                      Като цяло писаницата е пълна глупост. На километър от пожара има в пъти, ама много пъти повече умряла гора и там ако се запали доста пожарникари ще отвисят на място до пенсия.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Пожар на Витоша

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        На километър от пожара има в пъти, ама много пъти повече умряла гора и там ако се запали доста пожарникари ще отвисят на място до пенсия.
                        Да, ама на километър оттам, може би, не минават проектираните от Цеко "ИТС"
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Пожар на Витоша

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Да, ама на километър оттам, може би, не минават проектираните от Цеко "ИТС"
                          Напротив, много по близо е до всичките му съоръжения. Предлагам всички които търсят цеко зад пожара да ги разходя до мястото. Имам предположение че после ще спрат да драскат безсмислици. Цеко не съм му фен, и никакви ползи и изгоди нямам от неговите съоръжения, но ще дам малко инфо "изотвътре". Вчера след потупването и ръкостискането бях поканен да влезна в червеният бус който през цялото време седи в щаба. Останах очарован от техниката и учуден от някои действия на пожарна и власти. Сат.навигация и проследяване в реално време през Инмарсат, даже ми обясниха и защо именно през него. Някои ще се досетят. Пожарът от възникването до момента в детаилни снимки. Наличие на хора при възникването-не, и на всичките бракониерски чакала също никой. Историята на облитането на пожара от фърчилатора на ГВ по секунди едва ли не. И още и още, всички дейстия са документирани в снимков и видео материал. Та, теренът е неизползваем за писти, хотели и язовири. Давайте други тези.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Пожар на Витоша

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Вчера след потупването и ръкостискането бях поканен да влезна в червеният бус който през цялото време седи в щаба. Останах очарован от техниката и учуден от някои действия на пожарна и власти. Сат.навигация и проследяване в реално време през Инмарсат, даже ми обясниха и защо именно през него. Някои ще се досетят. Пожарът от възникването до момента в детаилни снимки. Наличие на хора при възникването-не, и на всичките бракониерски чакала също никой. Историята на облитането на пожара от фърчилатора на ГВ по секунди едва ли не. И още и още, всички дейстия са документирани в снимков и видео материал. Та, теренът е неизползваем за писти, хотели и язовири. Давайте други тези.
                            Хихихих викаш не са чак толкова балами за колкото ги има народа а
                            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                            A POS
                            0885600200
                            За момента пасажер

                            Коментар


                            • От: Пожар на Витоша

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              ... Давайте други тези.
                              Чернокраки колибари /фургонари/ от над Железница, с конско-магарешки сили?

                              Коментар


                              • От: Пожар на Витоша

                                Аз залагам на "кофти стечение на обстоятелствата"
                                Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                                A POS
                                0885600200
                                За момента пасажер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X