Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оповестяване при незаконна сеч? Възможно ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Аз па знам разни журналисти от вестниците. Винаги ще те подкрепят.
    Толкова повече че някои имат туристически и други екстремистки интереси, и могат да се заврат и в беля, не им пука.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от roumen5
      Радвам се! Благодаря!По-едно време ми се стори, че някой каза да си троша сам главата с мутрите!
      Следя дискусията отдавна и накрая не издържах.Не са ти
      проблем мутрите.Шибаната държава е проблема,големия!
      Веднага давам пример:Родопите,чудна местност м/у Пашалиица
      иКръстова гора.4 ч.през ноща цяла редица камиони,трупи под
      метър в диаметър няма.Като светнах с фаровете драйвърите
      опънаха по гората.Значи ясно-нелегална сеч.След сигнал
      получих отговор,и то учудващо бързо,подплатен с всички
      атрибути,ами то държавна планова сеч.Ама сеч ти казвам до
      голо.Сега там е лунен пейзаж.И ако с мангалите можем да се
      оправим/въпреки че недолюбваш ловците,ама те са въоръжени/
      какво да правим с държавата?
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #18
        E, той Димитъл ме изпрати при мутрите, но в срайна сметка те не са ли производни именно на държавата?
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • #19
          .И ако с мангалите можем да се
          оправим/въпреки че недолюбваш ловците,ама те са въоръжени/
          какво да правим с държавата?

          Все от някъде трябва да се тръгне
          Живей за всеки дъх!

          Коментар


          • #20
            Ами май не са от семкаджиите ...
            Иначе що некво земеделско министерство и некъв Доганофф от месец и половина се криели зад гърба на момчетата от УБОто? И бегат от некви черепи ли, кви там бяха. Сигурно са уволнени. Не от министерствата си.

            Коментар


            • #21
              Кога ли и на Доганофф ще му дойде времето?! Жалко, че когато и да е все ще е късно...
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от roumen5
                Кога ли и на Доганофф ще му дойде времето?! Жалко, че когато и да е все ще е късно...
                Ами когато остане само OFF но защо трябва мутрите да......
                Нали ние допускаме такива като него във властта.Сети се
                онези бумаги от министър с каква фамилия бяха издадени.
                Ами сега кой ги държи горите?А най-яките кинти от еврофондовете?
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #23
                  Ами нали затова иде реч? Да не позволяваме такива неща...поне доколкото можем. Защо да се държим като овце и да викаме "те ония държат кинтите и може да си правят каквото си щат"
                  Живей за всеки дъх!

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от roumen5
                    Ами нали затова иде реч? Да не позволяваме такива неща...поне доколкото можем. Защо да се държим като овце и да викаме "те ония държат кинтите и може да си правят каквото си щат"
                    Който ме познава знае че никога не съм се държал като овца.
                    Те че си държат кинтите и си правят каквото искат-така е.
                    Ти как мислиш,какъв ще бъде ефектът от нашия шум.Буря в
                    чаша вода мисля аз.Е и малко по-висок рейтинг на някоя медия.
                    САМО крути мерки ще решат този проблем.Ама хайде да не
                    призовавам към насилие ,че ти беше нещо пацифист,но аз съм
                    си за насилието,особено в горите където пак всички екстри са
                    за мангалите и разни резаци.Ама двама горски и тълпа мангали
                    срещу тях,то изхода е ясен.Я да видим кво ще стане ако срещу
                    тълпата мангусти се появи солидна група "добре оборудвани"
                    офроудъри и ендуристи Резултата го знам предварително
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #25
                      Абе аз за някои неща, като за убиването на животните може и да съм "пацифист" както казваш, но идеята ти ми харесва. Я си представи да се направи един добре оборудван мото - патрул, който да има правота да мачка наред.... Да трябва си твърда ръка в случая! Съгласен съм с теб, макар , че не е лошо първо да се вдигне шум, за да се види кой от тия дето са във властта ще застане зад идеята и кой ще се покрие в миша дупка и ще търси как да се закрепи.
                      Живей за всеки дъх!

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от roumen5
                        Абе аз за някои неща, като за убиването на животните може и да съм "пацифист" както казваш, но идеята ти ми харесва. Я си представи да се направи един добре оборудван мото - патрул, който да има правота да мачка наред.... Да трябва си твърда ръка в случая! Съгласен съм с теб, макар , че не е лошо първо да се вдигне шум, за да се види кой от тия дето са във властта ще застане зад идеята и кой ще се покрие в миша дупка и ще търси как да се закрепи.
                        Правото да мачкаш наред трябва да си го извоюваш сам.Напред ще
                        изкарат някой бушон да обере калая ,а мишоците във властта пак
                        ще си гризкат" сиренцето"-в случая гората.А организацията си е наша
                        но мисля че първо е добре да осъществим идеята на Венци за залеся-
                        ването.Ей тогава трябва яко отразяване медййно,положително,позитивно,после мачкай наред но вече в правото си на това че си
                        направил нещо за гората.Ебати и стратега се изкарах,но много си
                        обичам гората,а и тези неща без стратегия не стават.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X