Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лична лаборатория по изследване на храни.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
    ... Който подбира какво яде е джендър, ...
    И ти не си в състояние да подбереш какво да ядеш без наличието на "лична лаборатория по изследване на храни"?!? Бааах мааму!!! Ма ти май си роден за много висок пост, при който се полага храната да не стига до масата, ако не е минала през изследвания от УБО ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

      Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
      Такава ли?
      Аха. Като приложение към телефона, което можеш да изтеглиш за 4.90 лв. и като си сложиш пръста на сензора да ти показва дали изневерява жена ти, ще те бие ли градушка и дали е за смяна антифризът в колата ти.
      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

      Коментар


      • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
        Сега очаквам да затворим цикъла с дихидроген моноксид, и леко злобничката радост на пусналия лафа, че не знам какво е...
        Не бе, няма. Всеки има право да яде каквото си поиска, за разлика от ония лелеяни години на екологично чисти храни...когато да яде поне веднъж на ден, ама всеки ден е била бая светла мечта на голяма част от народонаселението. Хеле пък да доживее до петдесет. Виждал ли си снимки на България от началото на века? Точно така, дебелите люде са изключение, както е в КНДР днес, да речем. Резултат от правилна диета, мейби
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
          Па лесно е, какво съдържа доматът имам предвид :


          Калций,магнезий,натрий,калий,фосфор,хлор,сяра,желязо,цинк,йод,мед,манган,селен,флуор,молибден,бор,кобалт,никел,рубидий

          Ужас, само химия. Как го ядете изобщо това?
          Колега, защо мълчите за най-важното - домата е пълен с ВЪГЛЕРОД !!!
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

            Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
            ...и леко злобничката радост на пусналия лафа, че не знам какво е. И убедеността, че няма начин да знам. Все пак 1 от 50 е наясно с това съединение, и това е пусналият лафа...
            Това трябва да е нещо като - за какво е нужно минималното ниво на маслото в картера на двигателя? Досега при така зададен въпрос, само един приятел машинен инженер се досети правилният отговор. Тука джипарите по-могат да се сетят, ама да видим.
            -Чем занимаетесь по жизни?
            -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
            -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

            Коментар


            • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              И ти не си в състояние да подбереш какво да ядеш без наличието на "лична лаборатория по изследване на храни"?!? Бааах мааму!!! Ма ти май си роден за много висок пост, при който се полага храната да не стига до масата, ако не е минала през изследвания от УБО ...
              Изобщо не разбра идеята на темата, ама както и да е. Дори се чудих къде се загуби, и защо още не си ме смъмрил.

              Коментар


              • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                Изобщо не разбра идеята на темата, ама както и да е. Дори се чудих къде се загуби, и защо още не си ме смъмрил.
                Явно ти е такава съдбата на неразбран гений ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                  Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                  Колега, защо мълчите за най-важното - домата е пълен с ВЪГЛЕРОД !!!
                  Защото уж нямаше да стигаме чак до най- баналните базови бъзици за тролване на ултрасектанти. Имам си преки контакти в семейството- благодаря. Орторексикът може да бъде по- досаден и от сенната хрема
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                    Късметлия съм, че Орторексит сега научих какво е
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                      Ей, верно бе, за орторексията забравих. Да те омотат у бялата риза, щото не щеш да ядеш толкова рекламирания чипс... Натам отива работата, мъчат се да забраняват на земеделците да си запазват семена. Били лицензни.
                      Верно такива като мен ще ги изкарват душевно болни!

                      Коментар


                      • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                        Смешно ви е на вас, ама последният стадий на орторексията е поне толкова труден за понасяне у близък човек колкото алкохолизмът.

                        или някакъв друг вид наркомания.
                        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                        Коментар


                        • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                          Смешно ви е на вас, ама последният стадий на орторексията е поне толкова труден за понасяне у близък човек колкото алкохолизмът.

                          или някакъв друг вид наркомания.
                          Бъркаш нещо... Едно е да се отдаде човек на удоволствията, да потъне блажено и да е трудно да го измъкнеш аргументирано за замъгленото му съзнание, съвсем друго е да си се спекъл и да не смееш носа си да подадеш навън щото, видиш ли, там е опасно, животозастрашаващо и всички са се наговорили. Там полезен ход май няма, само лечение.

                          Коментар


                          • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                            Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                            Смешно ви е на вас, ама последният стадий на орторексията е поне толкова труден за понасяне у близък човек колкото алкохолизмът.

                            или някакъв друг вид наркомания.
                            Раздуй, че ми стана интересно! Предполагам си имал личен досег.

                            Коментар


                            • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                              Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                              Па лесно е, какво съдържа доматът имам предвид :


                              Калций,магнезий,натрий,калий,фосфор,хлор,сяра,желязо,цинк,йод,мед,манган,селен,флуор,молибден,бор,кобалт,никел,рубидий

                              Ужас, само химия. Как го ядете изобщо това?
                              Всеки се справя както може . Аз обикновено го поръсвам обилно с натриев хлорид . ... плюс в отделна чаша 45 %-ен разтвор на етанол .
                              Пропорцията е 1:1 . В смисъл един домат : една стограмка .

                              ..абе мъка общо взето .
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                ..абе мъка общо взето .
                                Така е, така е - тия опасни работи изискват сериозни дози антисептици.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X