Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Велоалея за никъде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Велоалея за никъде

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Е, ние съвсем отскоро можем да си купуваме коли "ей като така" - още не сме се нарадвали, разбираемо е.
    То и фелосипеди нямаше под път и над път
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Велоалея за никъде

      Карането на колело в градаосвен бързо,лесно и евтино е спорт.Нека някой да съжалява за финансовото ми дереже,като колелото ми струва колкото средно статистически автомобил,и именно това не ми дава пълна свобода да го ползвам постоянно.И нещата ще се променят като колело под наем има през две спирки,в Пл вече има,но са по скоро ориентирани към туристите..има време

      Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Велоалея за никъде

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        То и фелосипеди нямаше под път и над път

        Първото си купих '86-та срещу 130 лева (заплатата ми беше 110) и бутилка слънчев бряг за тоя, дето ме уреди, директно от вагона на товарна гара в Русе, току-що пристигнало от братския съюз. Турист с право кормило, затегнато успоредно на рамата, с ненапомпени гуми, без помпа и инструменти, а аз живеех на 8-10 километра от там.

        Коментар


        • От: Велоалея за никъде

          Педалирането е опасно за здравето. В София съвсем. За чий са ми велоалеите, като мога да се перча, дишам и перя ръце (колкото пъти искам) на балкона. Защо на кутията с тутун пише, но не и на софийско и др.колела ,,опасно за здравето".
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Велоалея за никъде

            Тинейджър за съжаление не съм. Клошар, за бога също. Значи съм идиот на колело. Щом само така става - съгласен съм.
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • От: Велоалея за никъде

              Е-е, не се толкова "саморазобличавайте", заприличва на поведението на стара мома, която подхвърля това-онова, с идеята да и се отговори с комплимент. Има и една такава категория - фешън-стайлинг-плътно-придържащи се! Тя е най-многобройна (след хлапетата, може би) понастоящем...
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Велоалея за никъде

                Тия не ги знам какви са, обаче за себе си да кажа:

                Да караш велосипед в жегата е сравнимо само с удоволствието да си на мотор или да караш кабрио, като последните две губят по точки от към удоволствието да се движиш.
                Да стигнеш от точка А до точка Б два пъти по-бързо от колкото с автомобил е също много приятно и тонизиращо.
                Умората вечер, бирата с опънати крака след час препускане към къщи и здравият сън после - трудно ми е да ги опиша с думи, трябва да се опита .

                А на обобщения кой идиот, кой клошар или друго, отдавна съм престанал да обръщам внимание.

                Коментар


                • От: Велоалея за никъде

                  Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                  ...Според мен, масово битува мнение, че велосипедистите са точно три категории:

                  1. Тийнейджъри
                  2. Клошари
                  3. Идиоти.
                  Според мен па, масово битува мнение, че тези сред които битува мнението, че велИсопедистите са 1, 2 и 3, са:
                  1. Идиоти;
                  2. с нарушени сексуални функции;
                  3. баща им е превишавал пределите на необходим бой, когато са биле децА

                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • От: Велоалея за никъде

                    То днеска колегата с който работя,три пъти ми каза днес че съм идиот,значи може и тъй да е,обаче клошар как се става....Да се облича с дрипи,да не се къпя ли,или да ровя по кошовете,като ровя в коша,има ли значение облеклото,и като работиш клошар,допуска ли се от работодателя,да се занимаваш с мисловна дейност,или по преценка на ситуацията.Звучи интересно тая длъжност

                    п.п По време на работа като клошар,може ли да си избира марка колело,или каквото му дадът
                    Голяма част от клошарите са интересни хора,често ме изомяват с мисленето си,познавам двама трима от квартала,единия е пич от всякъде,това са свободни хора и робуват само на себе си,мирогледа им е друг,и заслужават уважение,аз по някога им завиждам че нямат проблеми от естество клиент,монтаж,фактура,срокове,напрежение.Колелото на клошаря му е последен проблем

                    Sent from my PMT3047_3G using Tapatalk
                    Последно редактирано от Roninn; 04-05-16, 22:33.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Велоалея за никъде

                      Мръсна е София, какво дишаш? А и доста често е малко неудобно да се завреш дори сред колегите след сутрешното здравословно разкършване.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Велоалея за никъде

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Мръсна е София, какво дишаш?...
                        А според тия хора тук:
                        http://www.theguardian.com/environme...ransport-video

                        е точно обратното на твоята теза...
                        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                        Seat Leon 2007 1.9 TDI

                        Коментар


                        • От: Велоалея за никъде

                          Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                          А според тия хора тук:
                          http://www.theguardian.com/environme...ransport-video

                          е точно обратното на твоята теза...
                          Да де, ама не говорим за Лондон а за София. Все си мисля че има едни "дребни" разлики в техническата изправност на возилата тук и там. Освен това тук проблем е и прахта много повече от там. А прахта поленовия филтър на возилата от последните 20 години я лови - за да е аналогично трябва да караш с маска, пък аз до сега велосипедист с маска не помня да съм виждал.

                          Колега имаше проблем с това. Обиколи 1000 доктора. Накрая един го беше питал и му казал да спре. Спря, и "О! Чудо!" - след седмица проблемите отшумяха.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Велоалея за никъде

                            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                            ...в немско карат велосипеди и в една идея по-широки температурни граници, а дъжд и слаб сняг също често не ги спират ...
                            Мани ги тия. Само, като видиш 2-3 годишните дЯца как шляпат из фонтаните при 5-10 градуса температура и ти става ясно, че сме от различни породи.

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            ...Карането на колело в града освен бързо,лесно и евтино е спорт...
                            Доста екстремен спорт. Откарах си колелото на село(да де, по- малък град), там поне кажи- речи само от кучетата трябва да се пазиш...
                            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                            Коментар


                            • От: Велоалея за никъде

                              Бургазлия паркира на велоалея

                              Публикувана от novini.bg в България
                              Дата: 2016-05-19 13:45:00, видяна 23 пъти




                              Шофьор паркира колата си върху велоалея в бургаския квартал "Изгрев". Минувачи обаче успели да го заснемат, за да покажат наглата постъпка, съобщи Flagman.bg.

                              Мъжът съвсем безпроблемно оставил форда върху настилката за велосипеди, след което отишъл да си върши работата.

                              Алеята в квартал "Изгрев" е съвсем нова. Тя беше завършена преди около два месеца. Според специалистите тя е една от най-добрите в Бургас.

                              Жителите на комплекса обаче недоволстваха, че алеята им пречила, защото вече не можели да паркират пред входовете си.

                              Коментар


                              • От: Велоалея за никъде

                                Е в София по Ломско си е така от ново.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X