Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още интересни неща за "Царичина дупка"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още интересни неща за "Царичина дупка"

    Днес попаднах на една интересна статия за " Царичина дупка". Винаги ми е била интересна темата свъзана относно това място. Чак Надежда Нейски ходи там, по Костово време на оглед. Военните загубиха бая време в копаене. Историята бе много интересна, едва ли не психотрилър. Водеше ги ясновидка, която имаше видения. В последствие военните бетонираха всичко и няма дупка. Но тази статия ме озадачи. Сега нещата се повтарят с виденията. Вижте я и преценете сами.
    http://www.novini.bg/news/132529-%D0...%BD%D0%B8.html
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

  • #2
    От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

    Първоначално публикуван от белята Преглед на мнение
    ...Водеше ги ясновидка, която имаше видения...
    Хубави времена бяха...

    Кашпировски ни отпушваше носовете от телевизора, полтъргайстчето Кики живееше в жк Тракия, беше от висша цивилизация хиляди години пред нашата, но по непонятни причини не можеше да реши математическа задача която да е над нивото на 14 годишната сладурана която му беше "проводник", нито като цяло да пусне мисъл над нивото на умно и будно 14 годишно дете. Всякакви опити за получаване на отговор на такива въпроси завършваха с нацупването му (на Кики). Беше много, много чувствително полтъргайстче.

    В Разград пък две ученички си имаха не по един, а по два полтъргайста, които обясняваха че единствения шанс света да не свърши с гръм и трясък (в круто кратки срокове) е ако в същите круто кратки срокове двечките се срещнат лично с Майкъл Джаксън.

    Хубави, хубави времена... Що тайни измряха тогава

    PS: Аз на извънземно дето се крие в дупка 150000 години вяра нямам. Що се крие ? Значи е виновно !!! Аааа ???
    Последно редактирано от Goblin; 18-04-13, 17:22.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

      (:
      Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

      Коментар


      • #4
        От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

        Не съм психиатър, но мисля, че въпросният контактЕр е с параноидна шизофрения...
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #5
          От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
          Хубави времена бяха...

          Кашпировски ни отпушваше носовете от телевизора, полтъргайстчето Кики живееше в жк Тракия, беше от висша цивилизация хиляди години пред нашата, но по непонятни причини не можеше да реши математическа задача която да е над нивото на 14 годишната сладурана която му беше "проводник", нито като цяло да пусне мисъл над нивото на умно и будно 14 годишно дете. Всякакви опити за получаване на отговор на такива въпроси завършваха с нацупването му (на Кики). Беше много, много чувствително полтъргайстче.

          В Разград пък две ученички си имаха не по един, а по два полтъргайста, които обясняваха че единствения шанс света да не свърши с гръм и трясък (в круто кратки срокове) е ако в същите круто кратки срокове двечките се срещнат лично с Майкъл Джаксън.

          Хубави, хубави времена... Що тайни измряха тогава

          PS: Аз на извънземно дето се крие в дупка 150000 години вяра нямам. Що се крие ? Значи е виновно !!! Аааа ???
          +1!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #6
            От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

            Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
            Не съм психиатър, но мисля, че въпросният контактЕр е с параноидна шизофрения...
            Той,контактЕра добре,ама военните кой да диагностицира...Че и бая пара потрошиха в тая секретна мисия,а жута маймуна йок...

            Коментар


            • #7
              От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

              Нормално е..тя държавата и се е върнала в състояние като от 90-те и резонна е появата на велики контактьори и месии..Може би разчитат да бъдат издигнати в култ от простолюдието и провъзгласени за спасители на човешката раса...а в действителност им трябва усмирителна риза и по-силни медикаменти!
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #8
                От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

                Tо не случайно статията е в раздел "развлечения".На мен също ми е интересна какво точно е "Царичина" и защо са копали там,изчел съм не малко литература, която в по голямата си част е жалко и евтино търсене на сензация.А тези двамата псевдоконтактьори по добре да ги освиретелстват.
                Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                GSM +359 895 236 182

                А Rhf +

                Коментар


                • #9
                  От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

                  Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                  .а в действителност им трябва усмирителна риза и по-силни медикаменти!
                  Аз пък си мисля че им трябва една тънка дреновица и яко нашибване, докато им излязат извънземните от главите

                  Коментар


                  • #10
                    От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

                    Абе нещата никога не са еднозначни... Тази история с контактьорите не е интересна, но онази с участието на МО - доста. Запознавал съм се с един от участниците в нея - много сериозен човек и най-важното изключително честен! Не обича да говори за Царичина, но се кълне, че не са крали пари, както ги обвиняват. Краткия му коментар по темата винаги е бил "Трябваше да продължим да копаем...". Друг интересен факт от тогава е, че в самата дупка войници не са влизали. Копаели са само офицери и то не от трудови войски...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

                      Добре де, за толкова години един ли не каза какво толкова има в тая дупка? И това, че са я бетонирали не е пречка. Копаеш до нея, и дори си имаш здрава бетонна колона до теб.
                      Цялата работа смърди, та се не трае.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

                        Според мен са я бетонирали по две пречини - безопастност, да не влизат разни мераклии и да стане беля и втората и по важна може би е да не им гледат резила на безсмисленото копане на тая дупка. Що се отнася до парите, тия дето са копали не са ги взели . Но все пак се намираме в БГ и не може след като са заделени от бюджета сума ти пари за някаква тъпа дупка, някой да не се е възползвал да прибере част от тях за себе си.Просто няма начин да има пропуск, като знаем какво става с всички възможни парични потоци.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

                          Поради великата секретност, дупката е копана против всякакви правила за подземно копаене и е опасна - най-вероятно вътре вече се е сринало.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

                            Не,не е опасна дупката.Опасно е това,което ще излезе от нея.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • #15
                              От: Още интересни неща за "Царичина дупка"

                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              Не,не е опасна дупката.Опасно е това,което ще излезе от нея.
                              Я ни просветли ? Ще излезе Юнак Балкански, спал досега "сън дълбок", ще изгони и Боко и Станишко, че и дори Доганя-ефенди и ще настане такъв живот... е-е-е-ехх
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X