Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скорпион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Скорпион

    Банда да си дойдем на думата;Това е европейски скорпион по малък събрат на тези големите африканските.Не е опасен и не му се плашете.В тази част на Стара планина от Курило до Мездра ги има навсякъде .На вилата в Лесков дол„това е на 10 км. от Своге“ги има почти под всеки камък.Може да те ужили ако го притиснеш но не е толкова опасно.Животинка няма смисъл да я убиваш.Не може да убиеме всички твари в природата а да искаме да живееме в нея
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #17
      От: Скорпион

      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
      Не може да убиеме всички твари в природата а да искаме да живееме в нея
      Живи ли да ги ядем бе старши ?
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #18
        От: Скорпион

        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
        от Курило до Мездра ги има навсякъде .На вилата в Лесков дол„това е на 10 км. от Своге“ги има почти под всеки камък.
        Прав си . В Своге са навсякъде..И вътре влизат , ако не е херметически затворено . Жената вече свикна с тях , не пищи през 10 мин. , и със слепоците свикна , храни ги гледам. С усойниците не свикна , но там между себеподобни враждата е безмилостна...
        Дроб , , хумора ни е идентичен . Поздрави.
        Уморените коне не ги убиват , нали ??

        Коментар


        • #19
          От: Скорпион

          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
          Банда да си дойдем на думата;Това е европейски скорпион по малък събрат на тези големите африканските.Не е опасен и не му се плашете.В тази част на Стара планина от Курило до Мездра ги има навсякъде .На вилата в Лесков дол„това е на 10 км. от Своге“ги има почти под всеки камък.Може да те ужили ако го притиснеш но не е толкова опасно.Животинка няма смисъл да я убиваш.Не може да убиеме всички твари в природата а да искаме да живееме в нея
          Африканските са си опасни. Хващал съм в Алжир черни и жълти, но за тях си струва притеснението, докато за този малчуган не си струва притеснението. Жилил ме е над Сливен в местността Селището. Подува се и има болка, но го третирах с чесън и отшумя за около 2 часа. Истина е, че жили само в краен случай.
          Наистина няма смисъл да се убива - и без това не са много и популацията им не е голяма. Трябва да пазим животинките!
          Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

          Коментар


          • #20
            От: Скорпион

            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
            ...На вилата в Лесков дол„това е на 10 км. от Своге“ги има почти под всеки камък...
            Потвърждавам! Верно ги има навсякъде. На вилата ги намирам под всеки балатум.
            Не ме е жилил, но понеже местните не се оплакват от скорпиони, си мисля, че са сравнително безопасни.

            П.П. Ще се окаже, че сме се разминавали около вилите.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • #21
              От: Скорпион

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02309.jpg
Прегледи:1
Размер:87.7 КБ
ID:5317801
              Е това ме полази в кревата към 03:00 през нощта този уикенд - на вилата разбира се. Трябва да търся някакво трайно решение за премахване на натрапниците. С Биокил е временно - докато дойдат нови попълнения. Ако някой има идеи - да казва.
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • #22
                От: Скорпион

                Въже от пенька ( демек от натурални материали), слагаш на пода вокръг леглото. Не знам защо, но скорпиони не обичат тези въжета.

                Коментар


                • #23
                  От: Скорпион

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]382959[/ATTACH]
                  Е това ме полази в кревата към 03:00 през нощта този уикенд - на вилата разбира се. Трябва да търся някакво трайно решение за премахване на натрапниците. С Биокил е временно - докато дойдат нови попълнения. Ако някой има идеи - да казва.
                  И да те ухапе няма страшно, нашите не са отровни, ама ще си изкараш ъкъла
                  Като бях осмокласник бях наловил такива и ги държах в един буркан у нас, докато майка ми не ги откри не ме ошамари за норматив и не ги заля с белина

                  Коментар


                  • #24
                    От: Скорпион

                    Абе мен кучета ме яли
                    Ама синът ми е на 6 месеца и майка му истерясва на темата, хем е същата зодия. Пък на вилата ходим почти всели уикенд.
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Скорпион

                      Хаха, весела тема погледната през мирогледа на Дроба. В България не съм виждал, но когато бях в Хърватия, леле. Та на работното ми място още не бяха докарали тоалетните и аз по едни джапанки се запътвам към дно хълмче. Ех на теферич, кеф. И както бях клекнал ( не познахте, не ме е ухапал за задника) глдам нещо като гнойна пъпка под камъка. Вдигнах камъка и един кафяв 10 сантиметров скорпион. Отака ми се. От тогава само с гумени ботуши. А баща ми е имал среща с такъв във Йемен, но не е било фатално. Фаталното било среща със скат, не много голям около 15 см в диаметър. За малко да го изпуснат, даже един глупак от групата пратил писмо на майка ми, че е полу вдовица.
                      А баща ми вика, че не е добре да си с четиридесет градуса температура на шестдесет. Белега си му остана до живот.
                      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X