Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скорпион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скорпион

    Първо да се извиня ако темата не е в правилния радел.

    Ето тази твар намерих днес,която се катереше по къщата.
    Въпроса ми е отровна ли е,възможно ли е да има още и ако да къде да ги търся,по пукнатини ли?
    Прикачени файлове
    Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

  • #2
    От: Скорпион

    Това е недорасъл пубер. Не е толкоз страшен. Последиците са като от ужилване на оса. Сус сигурност има и още. Въдят се под камъни на хладно и леко влажно.

    Коментар


    • #3
      От: Скорпион

      http://aquariumbg.com/forum/fotograf...otcqb7u38fmq87
      Ето малко.

      Коментар


      • #4
        От: Скорпион

        Ако има малки деца наоколо няма да е зле да напръскаш с отровица. Пръскай само против гадините, децата остави за друг път. Във всяка ветеринарна аптека ще ти обяснят как и с какво става.
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #5
          От: Скорпион

          Гледам са го хранили с хлебец. По-добре му дайте някой щурец, скакалец или бръмбар.

          Коментар


          • #6
            От: Скорпион

            И с хлебец става ама не сух де. Намажи му една дебела филия с лютеница и глей ко стаа.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #7
              От: Скорпион

              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
              И с хлебец става ама не сух де. Намажи му една дебела филия с лютеница и глей ко стаа.
              А бе туй да не е прасе? И няма ли да е по-добре филията да е със свинска мас? Като на БиБи...

              Коментар


              • #8
                От: Скорпион

                Може, може ама без сол и червен пипер няма да я пипне. Аз на моя му ги и препичам леко. Стои изправен на задни крака на печката и чака да ги изкарам от фурната. Зелен боб пък като му сготвя се сърди и спи под леглото. Абе като хората са. Много весели животни. И за пазачи стават. Един приятел си гледа два на вилата. Пиле не може да прехвръкне а хем само по една тенджера кокали им носи на 2-3 дена. Един друг пък знам, дето го научи неговия да сменя каналите на телевизора ама го разкара щото точел лиги по Планета ТВ и му окъсил дистанционното. С моя най-обичаме, вечер да седнем на дивана пред телевизора, слагаме една купа пуканки между двамата, мълчим и си гледаме.
                Последно редактирано от droba; 13-06-11, 20:22.
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • #9
                  От: Скорпион

                  До сега само бях чувал,че и у нас има такива гадини,но не бях виждал.Дали са опасни/отровни/или от по-скромните.Пък като гледам от снимките са доста плодовити и туку виж плъзнали на всякъде.Каква е борбата с тях.

                  Колега droba твоя скорпион да не е от този вид дето те напъпля в момент умозабвение и после получаваш тапия за съвместно съжителство от гражданското? Ако не е така моля да ме извиниш.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Скорпион

                    Хващал съм скорпион с подобни размери в Созопол- на терасата на квартирата! Сложих го върху парче стиропор, забих му няколко карфици "по краищата" и го оставих на слънце- да се мумифицира. И го изкълваха пилетата, та не остана много за показване. Ама, има ги и по нашите земи тези гадинки!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Скорпион

                      Преди повече от 30 години хванах скорпион точно под сечената скала на Царевец. Учех в Първа гимназия и ходехме да се крием да пушим там. Там го и намерих, затворих го в кибритена кутийка и го занесох на биоложката, а тя го препарира.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Скорпион

                        Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
                        Колега droba твоя скорпион да не е от този вид дето те напъпля в момент умозабвение и после получаваш тапия за съвместно съжителство от гражданското? Ако не е така моля да ме извиниш.
                        Няма как да те извиня понеже скорпиона ми е точно от тия.


                        Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                        Сложих го върху парче стиропор, забих му няколко карфици "по краищата" и го оставих на слънце- да се мумифицира.
                        Юнак !
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Скорпион

                          Пази го от тъщата!
                          JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                          Манол Денев

                          Коментар


                          • #14
                            От: Скорпион

                            Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                            И с хлебец става ама не сух де. Намажи му една дебела филия с лютеница и глей ко стаа.
                            Дробе корема ме заболе от смях. Чакай да ти кажа за филиите. Ония ден сме на село и чуваме жално котешко мяучене. Разтършувах се из тревата и намирам изхвърлени две малки котенца. Извиках на племенницата да им надроби малко хляб с кисело мляко да ги нахраним. След малко идва нашта и носи две филии намазани с кисело мляко. Е добре де викам мачката как ще я яде тая филия като я държи с предните лапи ли . А тя ами аз не знам досега не съм хранила коте. Е надробих ги маците се наядоха и млъкнаха.
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • #15
                              От: Скорпион

                              И язе имам прясна случка с филии. Дъщерята вчера нахрани рибките със чудесен сандвич от свинско филе, кашкавалец и кисели краставици. Възможно е да е наследствено щото га още съм бил на 3 на татювити риби съм им дал два ляба и кофичка кисело мляко. Бой съм изял някакъв явно та на следващия ден съм отмъстил достойно. Всички обувки от коридора в аквариума.
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X