Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пак ще спирам

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пак ще спирам

    Винаги са ме радвали твоите разкази!
    А случката не е случайна, дори има поговорки по въпроса:
    "направи добро изяж ла*но"
    "Няма Добро ненаказано"........

    Но важното е в заглавието - Пак ще СПИРАМ, кой когато може да ПОМАГА, че .... Хора сме!

    Коментар


    • #17
      От: Пак ще спирам

      Браво за историята.А стила ...човече ти си роден писател!

      Коментар


      • #18
        От: Пак ще спирам

        Все пак има останали Хора! Браво на Човека.
        Женя Вълчанова 0888272565

        Коментар


        • #19
          От: Пак ще спирам

          Не е ли по-добре вместо: "Няма ненаказано добро",

          да си повтаряме: "ПРЕДАЙ НАТАТЪК..."

          Коментар


          • #20
            От: Пак ще спирам

            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
            Не е ли по-добре вместо: "Няма ненаказано добро",

            да си повтаряме: "ПРЕДАЙ НАТАТЪК..."
            То е най-добре да си млад, здрав и Богат ама......Поговорки, какво да ги правиш

            Коментар


            • #21
              От: Пак ще спирам

              Абе той хубаво спира, ама дали да не спре по-прибрано следващия път?

              Коментар


              • #22
                От: Пак ще спирам

                Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
                Сигурно ще го приемеш като заяждане, не знам защо все на теб ми се пада да противореча, на... Винаги спирам на пешеходна пътека. Нямам нито един удър отзад на такава (виж, докато съм спрял на сфетофар...). Не съм чувал и свистене на спирачки отзад. Иначе имам няколко пъти максимално навит ляв волан и газ до дупка, за да се завъртя перпендикулярно и попреча на този в съседната лента да отнесе пешаходците. Обаче пак нямам удър и при такава ситуация. Просто се грледа и на тротоара около пешаходна пътека и се започва намаляването на време. Иначе и аз съм свистял с гуми отзад, за щастие не съм удрял никой, но не е реално да си прецениш спирачния път точно колкото да спреш за пешаходната пътека и да очакваш, че този зад теб може да спре нормално за същото време... Това обяснява и нещата с Нивата. Има по-дълъг спирачен път и хората успяват да реагират.
                Не, не мисля, че си прав в случая. Фиестата ми беше много зле и мога спокойно да кажа, че спирачния ми път с нея е по-дълъг отколкото с Нивата. Аз от нея всъщност имам навика да започвам да спирам много отдалеч. По-скоро го отдавам на това, че винаги като спирам използвам мотора за помощник (т.е. винаги спирам на скорост). В този смисъл наистина може за някой "рейсър" да натискам спирачката прекалено късно. Все пак смятам, че спирам съвсем разумно и никога не карам бързо. Аз имам личен принцип да спазвам числата по знаците...

                Коментар


                • #23
                  От: Пак ще спирам

                  Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
                  Не, не мисля, че си прав в случая. Фиестата ми беше много зле и мога спокойно да кажа, че спирачния ми път с нея е по-дълъг отколкото с Нивата. Аз от нея всъщност имам навика да започвам да спирам много отдалеч. По-скоро го отдавам на това, че винаги като спирам използвам мотора за помощник (т.е. винаги спирам на скорост). В този смисъл наистина може за някой "рейсър" да натискам спирачката прекалено късно. Все пак смятам, че спирам съвсем разумно и никога не карам бързо. Аз имам личен принцип да спазвам числата по знаците...
                  Човече - тук става въпрос за съвсем други неща. Никой не се интересува Нива или Фиеста караш и как спираш с тях.
                  С Нивата, поне скорост не можеш да превишиш...
                  А за " доброто и *****то" - аз спирам винаги и пак ще спирам, въпреки, че веднъж, докато помагах ми откраднаха радиото от колата...
                  И на мен са ми спирали - за последно този уикенд.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Пак ще спирам

                    За спирането: съвсем непознат германец, без да махам или нещо подобно, още изкарвах триъгълника да го сложа на нужното разстояние, спря и ми помогна, когато бях аварирал на магистрала.
                    Та Хора си има, имало е и ще има - въпреки всичко.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #25
                      От: Пак ще спирам

                      Браво на човека! Иначе могат да те отнесат отзад даже докато караш в насрещното. Спирал съм и са ми спирали да ми помагат Нямам авария при тези спирания. Вярно е, че засега е било да там на някого ток или на мен да ми дадат ток или да избутаме някого, но не съм седял "в беда" на пътя повече от 5 минути. Като цяло има добро мнение за хората и то не е толкова безпочвено.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Пак ще спирам

                        Възхищавам се на такива хора. Зная какво е да висиш насред нищото (някъде към 30км след В. Търново когато старото ми ауди му изтекоха водите) и в прдължение на 1 час никой да не спре, всеки намалява оглежда и си заминава...
                        и точно защото зная какво е - гледам да помагам ако има някой аварирал.
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X