Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-добрият град за живеене в България?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

    Логично е всеки да харесва най-много именно градът, в който живее...Това, че всеки втори иска да е софиянец автоматично дава отговор на въпроса в темата...

    Коментар


    • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
      ...Това, че всеки втори иска да е софиянец автоматично дава отговор на въпроса в темата...
      Ха, ха, ха......това, че всеки втори софиянец иска да живее на село дава по-ясен поглед върху нещата.

      Коментар


      • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

        Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
        Ха, ха, ха......това, че всеки втори софиянец иска да живее на село дава по-ясен поглед върху нещата.

        С общи усилия стигнахме до истината, а именно: Всеки втори софиянец иска да избяга на село, защото всеки втори несофиянец иска и успява даже да се пресели в София

        Коментар


        • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

          Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
          ...Щерките ми от 5 години работят в София, и двете имат хубава работа,добра заплата, и хубава кола, но все към Варна ги тегли, а Издигането в профисионално отношение в София е по бързо и когато покажеш качества и способности, те отценяват,може би затова столицата е по предпочитана.
          ...
          Не знам...в моя бранш, най-голямата фирма е позиционирана в......Варна.

          Коментар


          • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

            Бях писал и другаде, по стечение на обстоятелствата (не съм се напъвал - напънаха ме) се ожених в София. Естествено не се издумваше и дума да живеем в моята родна Варна. Да не ползвам нецензурни думи ще напиша " @@@@@ и Софията " . В момента , в който продам къщата в София, си бия камшика към Варна. След 30 години тук - стига. Нямам нерви и здраве за пилеене в този град ( то не че нещо остана, ама още повече).
            Който не е родом от брега, не може да разбере липсата на голямата локва.
            Дали е най-добрият за живеене ? Не знам, но искам да разбера. Тогава ще пиша как е.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

              Защо се хабите в безсмислени спорове? Бургас е градът който ви трябва!
              Наистина, сега са разкопани всички главни улици. Сменят комуникации, асфалт, плочки. А напролет, като завършат ремонтите, заповядайте ако ще по чорапи на "стъргалото" където при късмет може да срещнете Недялко Йорданов, Хиндо Касимов, бандита Дражев, Митьо Очите, футболисти от Черноморец...мен.

              Едно нещо ме смущава само. Печално известната STRABAG прокарва нови широки алеи в морската градина. А е известно, че където стъпи кракът на Щрабаг трева не расте.

              п.п. Смешен плач е тъгата по изрязаните стари дървета. Посаждат нови, по-пригодни за градската среда. Вижте липите по "Богориди"! Посадиха ги преди 5 години вече засенчват цялата улица.

              Коментар


              • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Този с хлебозавода и Q-то, на колко души "горди кореняци" дава препитание! Колко данъци плаща в общината - и като резултат от дейността си, и като налози в/у имоти? Петстотинте (или хиляда) лева, данък на Q-то само не достигат за дупките по улиците...
                Наистина ще ме накараш да ти кажа какво е "тдф"...
                --------------------------------------------------
                [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                [/FONT]

                Коментар


                • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Бях писал и другаде, по стечение на обстоятелствата (не съм се напъвал - напънаха ме) се ожених в София. Естествено не се издумваше и дума да живеем в моята родна Варна. Да не ползвам нецензурни думи ще напиша " @@@@@ и Софията " . В момента , в който продам къщата в София, си бия камшика към Варна. След 30 години тук - стига. Нямам нерви и здраве за пилеене в този град ( то не че нещо остана, ама още повече).
                  Който не е родом от брега, не може да разбере липсата на голямата локва.
                  Дали е най-добрият за живеене ? Не знам, но искам да разбера. Тогава ще пиша как е.
                  Приятелю, единствената теза, която аз лично съм изказвал в темата е, че един от проблемите на моя град, са точно хората като Вас...
                  Поздрави и успех в живота!

                  Коментар


                  • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

                    Варна винаги е държала класацията на най предпочитан град. Ако е живот и здраве тук ще се родят и пораснат и внуците ми. Но до момента в който не бъде построена съдебната палата,моята дъщеря не може да работи и да се реализира,защото няма нито едно съдебно учреждение правилно пригодено за инволидна количка. А в София не е така, дори лична тоалетна и пригодиха. Но те ще си дойдат в родната Варна, защото са родени срещу морето, пораснаха на плажа и са дишали морския въздух. А който знае как мирише морето и е слушал как вълните се разбиват в брега, как през зимата морето реве и стене, той не може да не се върне при него.
                    И замириса на море!
                    Самотна чайка край морето си кацнал и красиш брега,
                    Град Варна ти красиш морето а то те прави по щастлив,
                    Граз Варна ти бисер на морето Черно,обичамете тъй безмерно.
                    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                    Коментар


                    • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

                      Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                      Варна, Благоевград, Хасково...чудесна класация.
                      Защо се тикат всички в многострадалният град София...чудя се...
                      Мазохисти? Като ги гледаш и по изборите как гласуват...
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

                        Честито на бургазлии за приза "Най-добър град за живеене в България" за 2010г.!

                        Коментар


                        • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

                          Еваларка Бургас си е готино местенце .....
                          Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                          Коментар


                          • От: Кой е най-добрият град за живеене в България?

                            Знаех си аз

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X