Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крадци на живо!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Крадци на живо!

    нямяше ли каско
    Око за око и светът ще ослепее

    Коментар


    • До: Крадци на живо!

      Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
      Има много начини...

      Влачиха го два месеца по тази схема. Викове, крясъци в районното, разпити... Тоя беше 100 кила, преди аферата. След нея беше 60. За два месеца. Та, има си начини полицията. Важното е както Волк казва, да имат стимул....
      Жена ми ей сега ще каже да ги насъскаш срещу нея тия твойте "куки" . Просто няма толкова добра диета
      Весели празници и дано всичко да си Ви е по местата след коледа и нова година. И дано крадците си намерят по-свястна работа през 2009та! Пожелавам го на всички ни.
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • До: Крадци на живо!

        Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
        И дано крадците си намерят по-свястна работа през 2009та!
        Весели празници на всички!

        Когато видиш евреин - миньор, тогава ще видиш и крадец да работи!

        Поздрави на всички!

        Коментар


        • До: Крадци на живо!

          Пушка за пейнтбол с джанки му е майката...
          Преди няколко години на прелеза(суходол ли е,овча купел ли е???,абе в края на стамболийски,дето е 'сиган мааала) един цветнокож беше имплантирал камък в предното стъкло на фордчето на един приятел,понеже оня не искал да си плати за миенето на стъклата,докато чака пред спуснатата бариера да мине влака...Абе,който е минавал от там знае какъв рекет е ...Та мойта задача беше просто да карам колата.Когато след половин дневно чакане манго се появи,нашия човек излезна от колата,извади пушкалото от торбичката "метро" с,която го беше покрил малко,доближи се до опуленият смелчага и го отнесе като свиня блажен вестник...Въпреки,че бяхме репетирали ефекта от джанка преди това като потеглихме имах чувството,че вечерта ще ни пишат по вестниците за "касапницата на прелеза"...
          Та по-добре с нещо по-безобидно на пръв поглед...
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • До: Крадци на живо!

            Дайте идея за пластмасови топчета, 18 мм...

            И къде се пробива дупчицата на клапана, да се вдигне налягането...
            Нали трябва да сме хуманни, прибирам надцевката!

            Коментар


            • До: Крадци на живо!

              Нищо не се пробива. По друг начин се вдига налягането и скорости от 150 m/s са напълно достижими, видно от радара ни. Обаче няма да го напиша на всеослушание.

              Най-добре си летят оригиналните топчета. Само им се минава една "обработка" за твърдост.

              Само че незнам доколко е хуманно и това, щото при стрелба по улична лампа на 6 метра височина през дупката в плафона, отражателя и капака се вижда небето.

              Коментар


              • До: Крадци на живо!

                Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
                нямяше ли каско
                Имаше. Но какво от това. Чужда кола - чужди ядове. Представи си, че трябва да звъннеш сутринта и да "зарадваш" твой близък, че колата му я няма....

                Коментар


                • До: Крадци на живо!

                  Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                  Нищо не се пробива. По друг начин се вдига налягането и скорости от 150 m/s са напълно достижими, видно от радара ни. Обаче няма да го напиша на всеослушание.

                  Най-добре си летят оригиналните топчета. Само им се минава една "обработка" за твърдост.

                  Само че незнам доколко е хуманно и това, щото при стрелба по улична лампа на 6 метра височина през дупката в плафона, отражателя и капака се вижда небето.
                  Трябва си скорост... И налягане!

                  И не става със замразени топчета, трябва си нещо което да рикошира в тиква като билярдна топка!

                  Навремето са мятали в обсадените крепости отпадните продукти от перисталтиката на обсаждащите, опаковани в гърнета...
                  Има хляб в подобно наказание...

                  И не чупете уличните лампи, вагабонти такива!

                  Коментар


                  • До: Крадци на живо!

                    Скоростта е функция на налягането при постоянна маса на проектила и дължина на цевта. Твърдо топче с 50J вече е сериозна работа и като нищо може да трупяса някого.

                    Обработените топчета рикушират здраво от твърди повърхности. Замразяването е най-простият метод, но има и други.

                    Въпросните улични лампи бяха част от парцелите, където сега се вихри усилено строителство и всичко така или иначе отиваше я за скрап, я за боклук, барабар с недовършените строежи. И ние знаем какво може да се чупи.

                    Коментар


                    • До: Крадци на живо!

                      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                      Дайте идея за пластмасови топчета, 18 мм...

                      И къде се пробива дупчицата на клапана, да се вдигне налягането...
                      Нали трябва да сме хуманни, прибирам надцевката!
                      Глина от женски пазар и малко въображение...Киндер-сюрприза вътре може да варира от оловна съчма,през замразени малини,та до каквото ти дойде на ум...
                      Пластелина е малко по-сложен-ако е обикновен трябва да държиш "мунициите" в хладилника,ако вземеш от другият си се втърдява чудно...
                      Все пак остави на каквото и да е някаква по-мека сърцевина-не за друго,а за да може да не се ограничаваш в зоните за поражение...
                      Кофти е сезона иначе джанките са си класика в жанра...ама ти можеш да експериментираш-с ошаф,примерно...
                      08седемшест5едно513четири

                      Коментар


                      • До: Крадци на живо!

                        Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                        Ако те удари, имаш право да го напсуваш. ако те наръга, имаш право да му удариш шамар, ако те простреля, имаш право да го заплашиш с острие не по-дълго от 8 см, а ако те убие на място, тогава имаш право да извадиш патлака и след два предупредителни изстрела га го уцелиш безопасно в някой крайник, ама много евентуално и само при условие, че си 100% умрял. Единствено ако е убил теб и цялото ти семейство по особено жесток начин в дома ти, то имаш право и ти да го убиеш, но само и единствено на момента. Ако ви изпозастреля и му свършат патроните, или сам хвърли пистолета след като ви е гърмял, нямате АМА НИКАКВО право да го гърмите. Това последното е абсолютно така в нашите закони
                        абсолютно не е вярно !
                        ако ти е в жилището даже може да се гавриш с него, че и по лошо!

                        Коментар


                        • До: Крадци на живо!

                          Преди десетина години за много малко имаше някъкъв законов текст даващ право на използване на огнестрелно оръжие за защита на часна движима и не движима собственост и някъде в района на Симеоновско шосе един човек беше застрелял с цял пълнител автокрадец в момент когато оня се опитвал да подкара джипа му след тоя случай бързо отмениха текста в закона защото беше много ефективен.
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • До: Крадци на живо!

                            Първоначално публикуван от novia Преглед на мнение
                            абсолютно не е вярно !
                            ако ти е в жилището даже може да се гавриш с него, че и по лошо!
                            колега ти оръжие имаш ли
                            Око за око и светът ще ослепее

                            Коментар


                            • До: Крадци на живо!

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              някъде в района на Симеоновско шосе един човек беше застрелял с цял пълнител автокрадец в момент когато оня се опитвал да подкара джипа му след тоя случай бързо отмениха текста в закона защото беше много ефективен.
                              Малка поправка, жертвата не е автокрадец, а събирач на дългове, които не са липсвали на стрелеца...Доколкото знам му е дал ключовете, изчакал го да се качи и после го е надупчил...
                              Сложни са тия работи!

                              Коментар


                              • До: Крадци на живо!

                                Прочетох всичко до тук ! Много интересно и поучително , но да споделя своето тегло ! Като всеки нормален БГ и мен не ме подмина националния проблем ! Събуждам се случайно и що да видя - две младежчета ми ръфат автомобила !! Спомени от казармата-ТРЕВОГААА!
                                След 10 сек. бях на бойното поле (а съм кротък и спокоен). Яко мазало и не знам още какво (аз със насинено око )! ТЕ - в кръв на земята !!! Който се изправи - с ритници отново долу !!! Като вече не можеха да стават (и аз се уморих да бия дузпи ) звъннах на 166 да пратят патрулка !!! За 2 мин дофърчаха ! ЕВАЛА!!! Останаха доволни и малко очудени , но взеха младежите в ареста ! Призоваха ме кротко и мен ( след като се облека ) в районното за изясняване на всичко случило се ???
                                Два часа писане и обяснения и накрая (знаеше се още в началото ) се оказа че , АЗ СЪМ ИЗВЪРШИЛ ГРАЖДАНСКИ АРЕСТ !!! По бързата процедура - всичко си дойде на място ( присъди и за двамата ) . Мен ме посъветваха да си извадя медицинско ( и аз бях доволно наритан,ама ДОВОЛЕН ). Извадих си ,ама нали са младежи (студенти ) и ги съжалих да не заведа дело с/у тях за лека телесна !!! От тогава като усетя че нещо се задава - викам силно и предупреждавам . Има ефект (отблъскващ).
                                Така че смело правете "ГРАЖДАНСКИ АРЕСТИ " ,но си осигурете и свидетели ( за по спокойно ) !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X