Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крадци на живо!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Крадци на живо!

    Направо незнам къде да пусна темата!
    Самата тема е по молба на Volk
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=45514
    На филмчето което ни е предоставил се виждат двама - верно много срамежливи "шушляци", държат си физиономийте скрити! Които иначе без срам - пред камерата, на осветено място, му отварят колата.
    Утре може да е моята - или вашата. А и напоследък станаха много кражбите във форума.
    Файла е 35мб и немога да го кача - ще помоля някой да го метне на сървара или да даде акъл! Засега снимки.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Ц. Кръстев; 20-12-08, 21:16. Причина: Корекция

  • #2
    До: Крадци на живо!

    Вальо, хвана ли ги? Да идвам ли с мачетето? Бах ти наглите типове, ако са при теб, ей сега паля колата и след 10 минути към пред Вас.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: Крадци на живо!

      Имаше ли линч?...ако не жалко...

      Коментар


      • #4
        До: Крадци на живо!

        Бре какво нещо, и твойта е Ленд Круизер. Напоследък такива много се крадат, Отивали за Грузия казват. Жалко че аз мойте крадци не ги видях както ти, много съм добър с лъка, щях да ги закова като хербарий.

        Дайте да измисляме начини да защитиме колите си механично или по някакъв способ така че да не ставаме такива наивни застраховани жертви.

        Мисля вариант за дистанционнен спусък за флакон със сълзотворен газ, ако напусне колата даден периметър и .... и после го вадиш и си заминаваш.
        Т5
        Crossrunner

        Коментар


        • #5
          До: Крадци на живо!

          Много благодаря на Ц.Кръстев!
          Ако някой изреже филма и го пусне, ще видите и технологията...
          Не ми е ясно само какво разглежда внимателно през предното стъкло...
          Всъщност то си е забавно да ги дебнеш, стига да нямаш ангажименти и да не бързаш за никъде! Направо си е ловна тръпка, чакам ги с нетърпение, да се върнат да пробват новия ключ!

          Коментар


          • #6
            До: Крадци на живо!

            Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
            Бре какво нещо, и твойта е Ленд Круизер. Напоследък такива много се крадат, Отивали за Грузия казват. Жалко че аз мойте крадци не ги видях както ти, много съм добър с лъка, щях да ги закова като хербарий.
            Дай повече инфо!

            Коментар


            • #7
              До: Крадци на живо!

              Има начини да се направи блокировка за да не запали автомобила ако не се натисне някое вълшебно копченце.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #8
                До: Крадци на живо!

                Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                Много благодаря на Ц.Кръстев!
                Ако някой изреже филма и го пусне, ще видите и технологията...
                Не ми е ясно само какво разглежда внимателно през предното стъкло...
                Всъщност то си е забавно да ги дебнеш, стига да нямаш ангажименти и да не бързаш за никъде! Направо си е ловна тръпка, чакам ги с нетърпение, да се върнат да пробват новия ключ!
                Егоист, сега е момента да ме обучаваш на ловното изкуство. Ще дебна и аз, па като ги хванем, ще направим сбирка на софийските участници във Форума. Първо ти ще си поиграеш, после аз, и така до където издържат. После ще нахраним Памир( Памир е кавказка овчарка)
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  До: Крадци на живо!

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Егоист, сега е момента да ме обучаваш на ловното изкуство. Ще дебна и аз, па като ги хванем, ще направим сбирка на софийските участници във Форума. Първо ти ще си поиграеш, после аз, и така до където издържат. После ще нахраним Памир( Памир е кавказка овчарка)
                  Абе що само на Софийските,може и ние да си поиграем че знаем едни игрички
                  ТЛК 80 4,2ТД-95г

                  Коментар


                  • #10
                    До: Крадци на живо!


                    Баси наглеците! Е това е за по телевизитята.
                    Не ми се мисли Volk какво им е подготвил.

                    Аз бих сложил една дъска с пирони на шофьорската седалка, покрита с нещо и едни вълчи капан в краката.
                    Изроди нещастни!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Крадци на живо!

                      Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение

                      Баси наглеците! Е това е за по телевизитята.
                      Не ми се мисли Volk какво им е подготвил.

                      Аз бих сложил една дъска с пирони на шофьорската седалка, покрита с нещо и едни вълчи капан в краката.
                      Изроди нещастни!
                      Още през мрачният комунизъм един колега беше сложил клюса/вълчи капан/в москвето,че едни хлапета имаха навика да го вземат да се повозят.Едните зъби,долните бяха изпилени и не се виждаха под стелката.Капанът щракваше с натискането на педала на съединителят.Една сутрин намерил хлапето почти умряло.От страх.После махна капана.Много е ефективен да знаете.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • #12
                        До: Крадци на живо!

                        Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение

                        Баси наглеците! Е това е за по телевизитята.
                        Не ми се мисли Volk какво им е подготвил.

                        Аз бих сложил една дъска с пирони на шофьорската седалка, покрита с нещо и едни вълчи капан в краката.
                        Изроди нещастни!
                        Вземаш 100 кукички 5 нули изправяш ги и ги запояваш на една ламарина която се закрепва здраво за седалката.Покриваш я с мека възглавница.Ако имаш защита против палене и не е изчезнал с колата заранта го намираш на седалката.Изпитан метод.Ако е по-корав половината му задник остава на седалката.
                        Последно редактирано от Тихомир; 21-12-08, 09:55. Причина: пр.гр.
                        LZ1HAH
                        0888705588

                        Коментар


                        • #13
                          До: Крадци на живо!

                          И крадците ще ги познаваме че ще се движат я с тава под мишница, я с тиган.....
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • #14
                            До: Крадци на живо!

                            Първоначално публикуван от КОКО Преглед на мнение
                            Вземаш 100 кукучки 5 нули изправяш ги и ги запоиваш на една ламарина която се закрепва здраво за седалката.Покриваш е с мека възглавница.Ако имаш защита против палене и не е изчеснал с колата заранта го намираш на седалката.Изпитан метод.Ако е по корав половината му задник остава на седалката.
                            Малееее и не ми се мисли ако се разсееш и "забравиш" че си сложил подобен капан.След някоя тежка вечер сядаш и ... ох на баткоооо
                            Една патрон сълзотворен газ е по-добра алтернатива според мен, а може и сензор за натиск на шофьорската седалка, свързан с ГСМ, който да те набере и после...с голямата лопата
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #15
                              До: Крадци на живо!

                              Как не е хванала камерата за малко и номера на таксито!!!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X