Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам ли право да сложа в колата си камери?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Имам ли право да сложа в колата си камери?

    Виж колегата какво си е монтирал в Джипа http://offroad-bulgaria.com/showthre...=89345&page=11 ,ето и линка който е дал http://www.youtube.com/watch?v=I65kK...eature=related .
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #32
      От: Имам ли право да сложа в колата си камери?

      taran, нещо такова имам предвид .
      silverfox, доста добре съм запознат с практиките по необжалваемите НП. Знам и някои други правни трикове, напоследък. Камерите, доколкото бъдат допуснати, биха помогнали доста в един малко по-западно разположен съд...
      Последно редактирано от Еmil; 05-07-11, 23:38.

      Коментар


      • #33
        От: Имам ли право да сложа в колата си камери?

        Първоначално публикуван от Еmil Преглед на мнение
        Манипулирането се доказва. Техниката, която планирам да сложа е абсолютно професионална и е с малко по-ефтина от колата... Дали ще отхвърлят доказателство от този род, ако експертиза докаже, че записът е пълен и не е манипулиран? Да знам дали да сипвам пари за запаметяващата част.
        Изобщо не си прави илюзиите, че има съд, който ще допусне видеозапис от подобен род като доказателство. Ако искаш да правиш подобни инсталации за собствено спокойствие, давай. Но ако смяташ да плащаш на катаджии и после да се съдиш, по-добре недей. Предлагането и даването на подкуп също е престъпление (вярвам, че знаеш) и тая работа с видеото може да се изтълкува и като набавяне и подготвяне на техническо средство за извършване на престъпление, демек - влизаш в един филм с квалифицирани състави от НК .
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #34
          От: Имам ли право да сложа в колата си камери?

          Да онагледим нещата...

          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • #35
            От: Имам ли право да сложа в колата си камери?

            Не знам за съда, но ако има някакво провинение на "някой" едно клипче в интернетА и колегата с фуражка си е заминал у дома да гледа клипчета на воля.....без съд.
            Само шефа ще го накара да си подаде рапорта за напускане. Това е само предположение за 1/100 от приложението на една такава камера.
            Колко нарушавате правилата и изпадате в критични ситуации с полицията ?
            Рядко ....та приложението едва ли е само за КАТаджиите.

            Коментар


            • #36
              От: Имам ли право да сложа в колата си камери?

              Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
              Не знам за съда, но ако има някакво провинение на "някой" едно клипче в интернетА и колегата с фуражка си е заминал у дома да гледа клипчета на воля.....без съд.
              Това освен, че е трудно за изпълнение (да не кажа невъзможно), но и няма да стане. Как си ги съчинявате такива... В случая не филмите, ами новините са ти дошли в повечко.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #37
                От: Имам ли право да сложа в колата си камери?

                Aз новини рядко гледам, слушам. Но сеири от моя етаж гледам доста.
                А за изпълнението .... не е трудно. Само предупреждението, че ще ги снимам (официално им съобщих) и .. вече три месеца "ханилката" е празна.
                Май моят акт ще е последния за тази ханилка..... чакам го още........и камерата е заредена....
                Колкото повече колеги си знаят правата - толкова по-малко ще ги притискат разни "интересни" образи .
                Например хора с пагони..... но без достоинство.
                Естествено, това предполага и по-добросъвестни водачи...... не като мен.......
                Примера:
                Съставят ми акта и аз заснемам с фотоапарат ситуацията. ТЕ казаха, че е забранено да ги снимам. Моят отговор - лицата ви ще ги скрия и .... те блокират.
                Толкова - НЯМА забрана за снимане на публично място на служебни лица.
                Ако има - някой да я цитира.
                Не изяснявам какво и къде съм снимал, заради бъдещи действия от моя страна. Но ... след като дойде акта.
                Смело с камерите. Хоата за такива кадри плащат пари. Някой журналисти с една снимка стават богати. Само ние тук питаме ... извинете, може ли ......
                демокрацията = свобода +закони
                Последно редактирано от bgbul; 08-07-11, 14:23.

                Коментар


                • #38
                  От: Имам ли право да сложа в колата си камери?

                  Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                  А за изпълнението .... не е трудно. Само предупреждението, че ще ги снимам (официално им съобщих) и .. вече три месеца "ханилката" е празна.
                  Ако си имал предвид, че ще си зарежат мястото - в такъв случай съм напълно съгласен. Аз разбрах, че въпросния служител ще бъде уволнен.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X