Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Договор между поколенията"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "Договор между поколенията"

    Лъготат те тебе! http://www.capital.bg/biznes/finansi...asie_sus_sila/

    Коментар


    • #17
      От: "Договор между поколенията"

      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
      И защо мислиш така? Моите мъни 90% са навън. Пак във пенсионни фондове и акции. За сега съм на +.
      Тукашните са на -, но вече клони към 0 минуса.
      Част са тук:http://ir.thomsonreuters.com/phoenix...&p=irol-irhome
      Последно редактирано от Пенчо; 01-02-11, 19:39. Причина: допълване

      Коментар


      • #18
        От: "Договор между поколенията"

        Първоначално публикуван от lazarlk Преглед на мнение
        Щото на 60 се закъсва и със здравето и се тръгва по болници. Ако ги доживеем, де.
        Много точно си го казал. Та по темата:
        Ако съм здрав и на 70г. все ще се препитавам някак си. Ако не съм здрав и нямам приходи от пенсии, наеми, или квото там има, то решението е едно: Един патрон за моя пистолет струва 90ст. И готово.
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • #19
          От: "Договор между поколенията"

          Аз си плащам(по-скоро ми плащат) като поп всички осигуровки.Обаче с това вдигане на годините за пенсия,с темпото което живея и работя,пенсия и да получавам ще е година...Ама кво да правиш...така било справедливо...Моя старец се пенсионира преди месец...няма такъв шок за човека...Е,ние със сестра ми няма да го оставим,но с великата пенсия която взима...
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #20
            От: "Договор между поколенията"

            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
            Много точно си го казал. Та по темата:
            Ако съм здрав и на 70г. все ще се препитавам някак си. Ако не съм здрав и нямам приходи от пенсии, наеми, или квото там има, то решението е едно: Един патрон за моя пистолет струва 90ст. И готово.
            Още един патрон и за мене... Макар, че скоро ще се влея в трудовия колектив на 40+ възрастовите...
            Ако докретам до пенсия мисля да бегам по село и да чувам добитък... Преди това трябва да се справя с едни житейски несгоди и да намеря колая на един престъпник, дето тормози семейството ми... Ако не влезна в затвора за особено жестоко убийство в блиските няколко месеца - значи след 30-тина годинки може да ви пиша от баира на наше село, пасейки вакли овчици..
            Живи и здрави най-важното!
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #21
              От: "Договор между поколенията"

              Най добрата и истинска пенсионна система е чилийската създадена от един умен мъж но по времето на ПиночетА ако беше им останал Алиенде на власт сега нямаше да са най проспериращата държава в Южна Америка а щяха да гризат на босия цървулите
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • #22
                От: "Договор между поколенията"

                Марто е абсолютно прав.

                Я доживея дотогаз я не с тая скорост на работа...на обяд вече отварям втората кутия цигари...учудвам все по-често разни доктори...а до 40те ми е бая далеч - камо ли до пенсия....
                Черно, мирише и разваля характера!

                Коментар


                • #23
                  От: "Договор между поколенията"

                  Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                  Най добрата и истинска пенсионна система е чилийската създадена от един умен мъж
                  В потвърждение на написаното от Тони - http://www.segabg.com/online/new/art...02800040001101

                  Коментар


                  • #24
                    От: "Договор между поколенията"

                    И каква разлика намерихте?! Същото като у нас, но там не смеят да лъжат и крадат!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #25
                      От: "Договор между поколенията"

                      Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
                      В потвърждение на написаното от Тони - http://www.segabg.com/online/new/art...02800040001101
                      Мерси Иванов точно това имах предвид но не намерих статията.

                      Нека Божич да я прочете
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #26
                        От: "Договор между поколенията"

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        И каква разлика намерихте?! Същото като у нас, но там не смеят да лъжат и крадат!
                        Така е!!
                        Такава ни е кармата. Вземаме някакъв опит който прекрасно работи "там", окрекваме го, прилагаме го и.....резултата няма нищо общо с очакваното. Имам за себе си някакво обяснение, но кой ли го няма...
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • #27
                          От: "Договор между поколенията"

                          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                          Така е!! Вземаме някакъв опит който прекрасно работи "там", окрекваме го, прилагаме го и.....резултата . ...
                          Резултатът е: тих успех - гръмко поведение!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X