Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо са ни Посолствата?..и как Държавата пречи зад граница..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Защо са ни Посолствата?..и как Държавата пречи зад граница..

    Разлай кучетата на всякъде външен министър господари на ефира и тнт. Единственото от което го е страх повече от това да си свърши работата държавния чиновник е публичноста. От край време посолствата са място за испращане на почивка на заслужили партийни функционери и те естествено ги ползват само за това .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: Защо са ни Посолствата?..и как Държавата пречи зад граница..

      Дали темата е провокирала закриването на посолството в Тунис?

      Ето и новината: http://dnes.dir.bg/news/posolstvo-di...v-7423570?nt=4

      Коментар


      • #18
        От: Защо са ни Посолствата?..и как Държавата пречи зад граница..

        Въпросът е принципен и очевидно ситуацията е кристално ясна за всички. Остава да видим дали ще имат достатъчно воля за да променят нещо...

        http://dnes.dir.bg/news/biznes-boyko...-7032079?nt=12

        Коментар


        • #19
          От: Защо са ни Посолствата?..и как Държавата пречи зад граница..

          Като заключение по темата, искам да споделя истината, относно направеното за мен от служителите в това посолство.
          Измина доста време, аз обаждане и отговор конкретен не получих.Хората изчезнаха някъде..Да, те се водеха тук в Тунис служители на посолството, но явно ги нямаше за да свършат една елементарна работа..
          Както обикновенно става в живота, без да искам разбрах, че младата госпожица Славена, вместо да се занимава с натрапник като мен си взема нещо като отпуск и заминава да се разтоваря в обиколка на пустинята и посещава като турист най-голямата джамия във Африка и втора в света в Кероуан..
          Напълно разбираемо е, точно зимата , когато няма жеги човек да се разходи свят да види, та то е грехота там да си, пък да не отидеш.., а че си поела ангажимент към некакъв българин....то това не е неен проблем...
          Преработили са се хората явно и то как иначе, при има няма 20 души българи в държавата, от който 90% омъжени там от години за местни..

          После, дойде и лошата новина, че рахатлъка ще се разваля и ще трябва да си ходят обратно на студено..Гадно, наистина гадно...
          Мен ме забравиха..., аз тях ще ги помня..
          Те обаче имат хубави спомени...от доста дипломатически мисии и визити...това Тунис, Малта...Катар...
          Гледам аз госпожата в делегацията при официалната визита на президента в Катар....Гледам снимки, гледам и разбирам с какви професионалисти и дипломати от кариерата си имам работа...Експерти!!!
          Ми, че то в Катар мнооого хубаво бе, па и богато!!Аз от 97г. там не съм ходил, а от тогаз бая дръпнали арабите, ма аз там работа държавна немам та да ходя, пък и билетите на самолета и всичко друго аз си плащам...
          Стига толкоз, по въпрос дребен и непотребен, късаещ некакъв си там...Що търси, що иска.....та не си седи в къщи!!!
          Такива ми ти работи с едни хора, образовани, школовани и избрани да ни представляват, и да ни помагат..опазил господ!!
          Притеснен съм за тях, време не остана, а дали ще им стигне да обиколят всичко тука...
          Нищо, те са млади и ценни.....имат време, другаде ше ги пратят, там да ходят и да разгледат, па и снимки да си направят за спомен...
          Тяхното не се губи...с такава богата държава зад гърба си....
          От етичност и човечност не искам да побликувам снимки, нито от Катар, нито от никаде...Благодаря им за отношението!!!
          СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

          Коментар


          • #20
            От: Защо са ни Посолствата?..и как Държавата пречи зад граница..

            Ма така, както пишеш по форуми, какво очакваш да стане?! Поне направи като Stas:

            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=97958
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #21
              От: Защо са ни Посолствата?..и как Държавата пречи зад граница..

              Първия сериозен сигнал че наще дипломати за нищо не стават беше с медиците ни в Либия . Къде къде по рехави държави си истеглиха своевременно поданниците а наще дипломати просто проспаха момента та после се наложи да се намесват и да ни бършат л----та доста други държави.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Защо са ни Посолствата?..и как Държавата пречи зад граница..

                Той посланника за теб може и да няма време, ама то щото отделя време имоти май да си купува - в Пловдив, в София...
                Така ли се казва - Петко Колев Дойков - ЕГН:6401314608?
                Виж го в www.registryagency.bg
                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X