Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дървени къщи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дървени къщи?

    Случайно погледнах темата (не бях я виждал от много време) и отбелязах проблема със снимките. Нямам идея защо така се е получило. Освен да проверя една по една кои снимки съм публикувал и да се опитам отново да ги освежа...

    П.С. Тъй като не мога да си редактирам предишните мнения - снимките се виждат като отидете върху тях с мишката, натиснете десния бутон и от падащото меню изберете "отваряне на снимката в нов раздел" или нещо от сорта...
    Последно редактирано от CAESAR; 07-09-17, 20:22.
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • От: Дървени къщи?

      Не се виждат снимки.
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • От: Дървени къщи?

        Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
        Случайно погледнах темата (не бях я виждал от много време) и отбелязах проблема със снимките. Нямам идея защо така се е получило. Освен да проверя една по една кои снимки съм публикувал и да се опитам отново да ги освежа...

        П.С. Тъй като не мога да си редактирам предишните мнения - снимките се виждат като отидете върху тях с мишката, натиснете десния бутон и от падащото меню изберете "отваряне на снимката в нов раздел" или нещо от сорта...
        сега пък корпоративната сигурност не ме допуска до сайта http://i192.photobucket.com, но ще пробвам довечера от вкъщи. Всъщност ме интересува какъв точно тип препоръчваш, нещо фирма, сайт /може и на л.с./ че от известно време се ровя, но гледам само по картинките кое ми харесва, а дали е подходящо като технологияза нашите условия, няма как да разбера
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • От: Дървени къщи?

          Надали някой е правил нещо подобно ,но все пак да попита: някой тук знае ли как седи въпроса с внос на разглобена дървена къща от Русия? Едни от сайтовете ,които предлагат къщи:
          https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...zb_GHp4yd1qsQa


          http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&...mtCxxw19lIWbCL

          Колко би струвал контейнер до София? Цените са доста по-ниски ,а качеството на дървото би трябвало да е по-добро от тукашната продукция предлагана от разни фирми...

          Коментар


          • От: Дървени къщи?

            Я да се абонирам и аз.Иначе преди години участвах в монтажа на дузина къщи като тази на снимката.Всичко беше заготвено във Финландия и една къща се събираше в 2 тира.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Къща от дърво.jpg
Прегледи:1
Размер:74.4 КБ
ID:5781589
            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

            Коментар


            • От: Дървени къщи?

              От Финландия няма мито. От Русия по спомен то беше към 20%, ама за по-сигурно трябва да се погледне тарифата.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • От: Дървени къщи?

                Сега се сещам, че като правихме къщите от предният ми пост подочух, че нейде в Австрия също има голям завод за сглобяеми къщи и тогавашният ми шеф се тюхкаше, че не ги е поръчал от там щото били с около 30% по евтини спрямо финландските а и е доста по близо та и транспорта би трябвало да е по евтин.
                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                Коментар


                • От: Дървени къщи?

                  Първоначално публикуван от 19R Преглед на мнение
                  Надали някой е правил нещо подобно, но все пак да попита: някой тук знае ли как седи въпроса с внос на разглобена дървена къща от Русия?...
                  Имам колега, който ползва такава от 25 години. Докара я разглобена. Няколко години стоя на склад, докато намери място. Сега е на северния склон на Витоша.
                  Доволен е от къщата, не съм чул да се оплаква.
                  Обаче времената бяха други. Сега да внесеш нещо от там, ми се струва несериозно.
                  Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                  Коментар


                  • От: Дървени къщи?

                    Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                    Имам колега, който ползва такава от 25 години. Докара я разглобена. Няколко години стоя на склад, докато намери място. Сега е на северния склон на Витоша.
                    Доволен е от къщата, не съм чул да се оплаква.
                    Обаче времената бяха други. Сега да внесеш нещо от там, ми се струва несериозно.
                    Това си е въпрос на гледна точка. За мен е абсолютно сериозно, при положение , че в БГ няма аналог на подобен тип услуга: да имаш къщичка, която може сам да сглобиш, а и дървения материал е много по-качествен от там(еди къде си). Тук гледат как да те ебават за щяло и нещяло...

                    Коментар


                    • От: Дървени къщи?

                      Не можеш сам да си я сглобиш. Това е стоеж. С всичките му проекти и разрешителни, еврокодове и т.н.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • От: Дървени къщи?

                        Някой колега от форума ако се занимава със строеж на сглобяеми къщи, независимо панелни или дървени, моля за контакт на лично, че ми предстои това упражнение другата година.
                        124 -> 164
                        T4

                        Коментар


                        • От: Дървени къщи?

                          Писъл съм много в нета относно моите преживявания и опит при строежа на моята къща.
                          Продължавам да съм изключително доволен, това ще е 3-та зима в хубав домашен уют на дървена къща. На пролет ще пиша ако има някакви нови впечатления.

                          Тъй като не следа толкова често писаното тук в форума, ако някой иска да се сдобие с един дълъг имейл описвайки моите преживявания със строеж на дървена къща , пълен със съвети да ми пише на sibex.mobile@gmail.com
                          Има и количествената ми сметка с цените които платих 2015г. Ще ви бъде полезно при преговори с вашите бъдещи изпълнители.

                          Преди каквото и да правите, информирайте се и не се доверявайте сляпо на изпълнители които ви обещават звездите от небето за стотинките под матрака... Все пак живеем в БГ, където всеки всичко знае и може, винаги последвано от едно "Опа, кво праим сега..."

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X