Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайски сифони - азиатска жестокост !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
    Кучето скача според тоягата!
    Я ми кажете колеги, има ли до ден днешен в България дело заведено от потребител, който се е почувствал измамен...
    Няма да питам, дали има осъдени митничари за разрешен внос на отровни детски кукли и лампи които се палят върху шкафчето..
    Абе не ми се говори, имал съм вземане даване, истината е проста, всичко що е държавен служител е пропаднало до степен на съжаление...
    точно в тази област държавата си върши учудващо старателно работата,та чак се престарава.има си обилна законова база и бая служители отделени за тази работа.те пък и получават проценти от събраните глоби.достатъчно е клиент да те наклевети с донос и веднага идват на проверка.имам случай при който ми писаха акт защото на дрехите които продавам има само международно признатите символи са подръжка(знаете ги-квадратчета,триъгилници,перални и тн).обяснението и беше-еми хората не разбират чужди езици.естествено в съда аз излязах прав.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #17
      Чугуненият чук е класика. Не един приятел на рентгена му свети парченце от такъв чук в дланта. Човекът замахва мощно, удря детайла, от повърхността на чука се откъртва парченце, което му се забива качествено отгоре на дланта. После лекарят казал, че е твърде дребно, но се е закотвило добре и бая ще го накълцат, за да го извадят, та така си и останал.

      Коментар


      • #18
        Аз, като виден защитник на китайската кауза, ще ви кажа, че горните случаи са типична минавка или прее*авка по вина на клиента. Както се казва "да си гледал", но не само цената, а марка, производител и т.н. отличителни знаци. От максимата "за всеки влак си има пътници" излиза, че не сте хванали правилния влак! Кой ви е виновен?!
        Защитник съм, ама и аз ги намразих!
        Заради ето това:
        http://www.petatv.com/tvpopup/videod...video=fur_farm
        Наскоро имаше петиция из нета със събиране на подписи срещу това
        (Не е за хора със слаби сърца! Ако не понасяте жестокости НЕ ГО ПУСКАЙТЕ!!!)

        Коментар


        • #19
          Какви подписи бе братко, трябва някоя сутрин да намерят одран на живо китаец.......
          Нямам думи!
          По-добре не гледаите филма, ще си развалите настроението!

          Коментар


          • #20
            Не е за гледане този филм.
            B+

            Коментар


            • #21
              Просто не е истина... мръсните китайци

              аз ще го изкъртя, имам около 1 кв. резервни плочки...
              LZ1RED

              Коментар


              • #22
                Re: Китайски сифони - азиатска жестокост !

                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                Аз, като виден защитник на китайската кауза, ще ви кажа, че горните случаи са типична минавка или прее*авка по вина на клиента. Както се казва "да си гледал", но не само цената, а марка, производител и т.н. отличителни знаци. От максимата "за всеки влак си има пътници" излиза, че не сте хванали правилния влак! Кой ви е виновен?!
                Защитник съм, ама и аз ги намразих!
                Заради ето това:
                .................................................................................................
                Наскоро имаше петиция из нета със събиране на подписи срещу това
                (Не е за хора със слаби сърца! Ако не понасяте жестокости НЕ ГО ПУСКАЙТЕ!!!)
                Е тва наистина е гадно

                Снощи ми се наложи да спирам водата в цялата къща заради "китайско" кранче. Капе от някъде, а то се спукало Като се опитах да го развия от тръбата и се разпадна. Добре че беше завито на БЪЛГАРСКО коляно. Развих коляното.
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #23
                  Проучване На Холивуд

                  През 1947 до 1952 година се провежда социологическо проучване Мащабно Световно по поръчка на Холивуд , за да се разбере на какво се смеят отделните нации , общности и раси. Проучването се провежда във връзка с намеренията на Холивуд да произвежда масово комедии , от рода на сериали. Технически се извършва като се пускат безплатни филми на населението по определена извадка и се наблюдават реакциите на зрителите. След завършване на изследването в азиатския регион, проучването е спряно а резултатите не са обобщени, и горе долу са за тесен кръг специалисти.
                  Факт е че жълтата раса се смее на мъчения и се наслаждава на такива.
                  Вижте им единствения и почтен според тях начин на самоубииство , отврат.
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • #24
                    До: Китайски сифони - азиатска жестокост !

                    не мога да разбера какво са ви виновни китайците, проблема е във вносителите и търговците и на края купувача си е виновен.
                    Bertone freeclimber 1.8 115hp

                    Коментар


                    • #25
                      До: Китайски сифони - азиатска жестокост !

                      Я сега ми обясни какво е виновен купувача след като на нормалните места за продажба на кранчета(а това са железарии и складове за строителни материали) просто има само китайски кранчета и сифони на които пише че са правени в италия.еми просто не се намират лесно.аз много добре знам какво трябва да бъде ама почти не се намира железария която да ги предлага.Със сифоните за които е темата положението като качество е същото.Добре че вече фирмите за бани внасят по-качествени сифони.
                      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                      Коментар


                      • #26
                        До: Китайски сифони - азиатска жестокост !

                        е сигурно китаеца е виновен за нашите магазинии
                        Bertone freeclimber 1.8 115hp

                        Коментар


                        • #27
                          До: Китайски сифони - азиатска жестокост !

                          Преди време видях филмчето от линка даден от Паджеровод на предната страница от тази тема и така се втрещих, че не можах да напиша коментар.
                          Днес си мисля, че въпреки дълго обмислената ми реакция по повод филмчето, не ставам за "европеец"...
                          Някак си се опитвам от 5-6 месеца насам да свикна с етническа, верска и н`ам к`ва си търпимост, обаче с културната не се получава...
                          Ако показаното в това филмче отразява и частица само от източната култура, просто няма как да бъда толерантен, а и едва ли някой от участниците в този форум е на друго мнение.
                          Спирам до тук, защото мисля, че темата, която подхващам, не е за този раздел.
                          Последно редактирано от giorgio; 17-06-07, 18:01.
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Китайски сифони - азиатска жестокост !

                            понеже сега си обурудвам хотелчето и имам поглед върху арматурата да споделя.арматурата на видима идеал и по точно едноръкохватковите и двуръкохватковите батерии са със керамични вложки.китайските подобни са със същите вложки.но цената я знаем на едните и другите.метала от който са направени не е проблемен проблема е в резбите на китайските и допуските на отворите.много големи отклонения които водят до течове и чупене на метала както и пукане на гайките .нямат никакъв аванс на метала.но стругар не е проблемно да ги пооправи. друг е въпроса чи има и китайски които са качествени но цената е доста по висока.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Китайски сифони - азиатска жестокост !

                              Докато има търсене на китайски стоки ще има и пройзводство.Според мен вината е в нашите държавни чиновници и митничари.
                              Не е нормално да спрат една стока защото е опасна когато е разпродадена и са изпищели клиентите.И четеш после някъде "Списък на опасните продукти на пазара".Кой е позволил да стигат до пазара?
                              Китайците какво са виновни , че някой им е поръчал да пройзведат нещо, за някой от другата страна на света.
                              Много ми хареса нещо което прочетох тук някаде.Разговор м/у продавач и купувач относно някакъв продукт :
                              - Ама този е китайски имате ли оригинален?
                              - Ако не е китайски значи е менте.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Китайски сифони - азиатска жестокост !

                                Цеко, не се обиждай, обаче един офтопик - ти като прочетеш Цеко и Сифон за какво се сещаш?
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X