Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайски сифони - азиатска жестокост !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Китайски сифони - азиатска жестокост !

    Тъй като китайската република води от години безжалостна война с нещастното потребителско население по света, трябва да си помагаме, за да оцелеем!
    Като се стигне до ремонт на баня, нормалния човек отива в магазина, купува си нещата които му трябват, пази се от китайска атака, но коварния враг знае, че няма да обърнеш толкова внимание на сифона но пода и точно оттам атакува!
    Ще кажете, какво пък толкова на един сифон, най много да се счупи или ръждяса!
    Да ама не!

    Врага е изчислил така сифона, че водата в него се изпарява бързо и водната тапа да изчезва!
    Тогава започва атаката на миризмата от канализацията - ако пуснеш абсорбатора в кухнята, през фугите на вратите, цялото жилище става ад!
    Имаш избор - или разбиваш готовите подове, заедно с част от стенните облицовки, или запълваш сифона с пяна и се къпеш в корито, или хващаш и утрепваш от бой,някой който ти е поддръка, за да си го изкараш!

    Когато примерно цяла сграда се направи с такива сифони, новодомците обикновенно се самоизбиват и по този начин освобождават терен за китайска инвазия!

  • #2
    Според нормите за проектиране на ВиК инсталации в България, хидравличният затвор на сифоните трябва да е минимум 5см. На това изискване отговарят повечето сифони които са тип "рогов". Така че внимавайте, и сифоните са от значение!

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
      Тъй като китайската република води от години безжалостна война с нещастното потребителско население по света, трябва да си помагаме, за да оцелеем!
      Като се стигне до ремонт на баня, нормалния човек отива в магазина, купува си нещата които му трябват, пази се от китайска атака, но коварния враг знае, че няма да обърнеш толкова внимание на сифона но пода и точно оттам атакува!
      Ще кажете, какво пък толкова на един сифон, най много да се счупи или ръждяса!
      Да ама не!

      Врага е изчислил така сифона, че водата в него се изпарява бързо и водната тапа да изчезва!
      Тогава започва атаката на миризмата от канализацията - ако пуснеш абсорбатора в кухнята, през фугите на вратите, цялото жилище става ад!
      Имаш избор - или разбиваш готовите подове, заедно с част от стенните облицовки, или запълваш сифона с пяна и се къпеш в корито, или хващаш и утрепваш от бой,някой който ти е поддръка, за да си го изкараш!

      Когато примерно цяла сграда се направи с такива сифони, новодомците обикновенно се самоизбиват и по този начин освобождават терен за китайска инвазия!
      Хахаааа баси.... брат ми така се е прекарал и у тях е ад, ходи с кофата и си полива сифона като цвете за да не смърди.... мръсни китайци...
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        ходи с кофата и си полива сифона като цвете за да не смърди.... мръсни китайци...
        що ли ми е позната тая история?май не сме един и двама.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          Fanatik , май мръсни ще си ходим ние
          Volk , ако ще ти олекне от това не си сам
          А реално проблема е в това ,че си купих такива сифони , зашото са по-тънки(не цена , а H ) и водичката вътре е малко . Както колегата по-горе спомена водата трябва да е около 5 см.
          М/у другото , моите са отливани от някакво нашенско ЕТ
          Ако става въпрос за къща със септ. яма имам решение
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
            Тъй като китайската република води от години безжалостна война с нещастното потребителско население по света, трябва да си помагаме, за да оцелеем!
            Като се стигне до ремонт на баня, нормалния човек отива в магазина, купува си нещата които му трябват, пази се от китайска атака, но коварния враг знае, че няма да обърнеш толкова внимание на сифона но пода и точно оттам атакува!
            Ще кажете, какво пък толкова на един сифон, най много да се счупи или ръждяса!
            Да ама не!

            Врага е изчислил така сифона, че водата в него се изпарява бързо и водната тапа да изчезва!
            Тогава започва атаката на миризмата от канализацията - ако пуснеш абсорбатора в кухнята, през фугите на вратите, цялото жилище става ад!
            Имаш избор - или разбиваш готовите подове, заедно с част от стенните облицовки, или запълваш сифона с пяна и се къпеш в корито, или хващаш и утрепваш от бой,някой който ти е поддръка, за да си го изкараш!

            Когато примерно цяла сграда се направи с такива сифони, новодомците обикновенно се самоизбиват и по този начин освобождават терен за китайска инвазия!
            Аз проблемът съм го решил с къпане сутрин и вечер.
            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
              Аз проблемът съм го решил с къпане сутрин и вечер.
              Стига бе !!! Дай заради едната воня да ни отънее кожата от къпане!!!
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #8
                Най добре ,вземате си една китайка и си я къпете сутрин и вечер ,след което си го изкарвате на нея.Съседите какво са виновни.
                B+

                Коментар


                • #9
                  Китайците правят много качественни клечки за зъби,сапунерки,пластмасови чашки и все подобни неща от пластмаса Но никога не съм виждал истинска стока и то качественна китайска.Лично мое мнение-те си правят повечето неща от пластмаса,некачественни материали и затова са евтини китайските стокиС две думи-еднодневка им е всичко.

                  Коментар


                  • #10
                    Айде и аз да се изкажа за любимите ми китайци. Малко ще се опитам да разширя темата, примерно за наще търговци. В България се продава какво ли не китайско! Аз например имам дете на 3 години в къщи се сещате какъв авто-парк има. Разликата между китайските и другите играчки, в случая - коли е меко казано очевадна, голямо оглеждане пада/неща за рязане, гълтане и тн./. Обаче ти става изключително тъпо, когато купиш в София някяква бръмчаща машинария за 12лв./приблизително/ и три /3/ дни по-късно му купиш абсолютно, 100% същата от Барселона за 3,5 евро!? 2 седмици по- късно откриваш, че изненадите на ком-партията в "испанката" са много по-малко. От тая тема сега, да не вземе някой да се замисли щото май ще стигнеме до некви много "сериозни" държавни неща.

                    Коментар


                    • #11
                      Кучето скача според тоягата!
                      Я ми кажете колеги, има ли до ден днешен в България дело заведено от потребител, който се е почувствал измамен...
                      Няма да питам, дали има осъдени митничари за разрешен внос на отровни детски кукли и лампи които се палят върху шкафчето..
                      Абе не ми се говори, имал съм вземане даване, истината е проста, всичко що е държавен служител е пропаднало до степен на съжаление...

                      Коментар


                      • #12
                        Така де, затова слагам сифоните до играчките, а най-отпреад, разбира се са чугунените китайски чукчета. За тях хич не ми се пише. И аз имам вземане даване, всеки божи ден. После що съм изнервен, примерно.

                        Коментар


                        • #13
                          Преди няколко години се уредих с такова чукче. Съхраних го при ценните музейни вещи, щото ясно че никой няма да ми повярва. Разказах на руснаците, те ревяха от възторг и ме обявиха за голям измисляч на вицове. Най-големият. Де да знам че ще станат масови, и те оклюмаха.
                          После - ние сме били луди ... Ние сме жалки консерватори. Никво истинско безумие не можем да сътворим.
                          Чугунен чук. Мамка му, е тва е полет на мисълта! Тържество на интелектуалното изящество над вулгарния традиционализъм! Истинското наслаждение за душата на художника.
                          Кво ше стане ако вземем да събираме пари и да купуваме китайци? Да си ги трепем.
                          Утрепи китаец - спаси човешки живот!

                          Коментар


                          • #14
                            Братският Китайски народ проивежда много хубави неща които наподобяват хубава стока-но стават само за украса Още като се купи нещо и е пред разпадане.Виновен е този който си купува такива стоки с произход от Китай-и аз влизам в това число на купувачите-но се старая максимално да не си взимам нищо китайско което го ползвам редовно и от което ми зависи нещо важно

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                              ............
                              Я ми кажете колеги, има ли до ден днешен в България дело заведено от потребител, който се е почувствал измамен...
                              ...
                              Има ,има.И заведено дело има и осъден търговец има. За съжаление ,нито търговецът нито производителят са китайци.
                              B+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X