Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Душ и икономия на вода

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: Душ и икономия на вода

    има по-добри френски, термостатични вентили с които се темперира водата на 38 гр. за къпане
    може да захраниш - 2 душа и към самите душове и батерии има лимитатор на разхода на вода, до 3 лт. на минута.
    аз си купих и цената е прилична, за 3 месеца почти съм ги изплатил,
    лимитатора се навива на мястото на аератора на батерията и струва само 7.00лв оригинален френски,
    за термостатичният вентил платих 240 лв. гаранцията от завода е 10 години и съм много доволен

    Коментар


    • #17
      От: Душ и икономия на вода

      Здравейте,
      Мисля, че не е много встрани от темата. Миналото лято побродих из Доломитите. ВЪв всяка хижа имаше основни хигиенни удобства, вкл душ с топла вода. Но понеже :
      1. водата е кът;
      2. всяко удоволствие се заплаща;
      3. повечето хижи са частни
      прилагат основно два метода на ограничение - по време или по обем изразходвана вода. И при двата си пускаш поне 1Е в автомата. Ами свикваш бързо да се къпеш хем икономично, хем с приличен резултат

      Коментар


      • #18
        От: Душ и икономия на вода

        При мен проблема е решен от само себеси . На бойлер съм и колкото и да искам не мога да се задържа в банята безкрайно дълго време . Сега съм със сто литров и водата никога не ми е свършвала преди аз сам да реша да изляза но ако си сложиш един 50 литров при всички положения накрая банята ти ще завършва с ободряващ студен душ . Така ни лекуваха в казармата в гарнизонната баня в Граф Игнатиево . Като всичко в БНА и за това си имаше норматив колко литра топла вода ти се полагат . На времето като шофьор с 60 литра вода съм се къпал 3 пъти и оставаше за миене на ръцете . Както казват старите хора човек знае и 2 и 200 .
        Последно редактирано от sek.1; 28-01-13, 05:02.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X