Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замазка на воден резервоар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Замазка на воден резервоар

    Змазката/мазилката може да си я направиш сам с пясък, цимент, добавка за хидрофобен бетон. Добавката е в 5 литрови туби, 2 туби ще ти стигнат, не са скъпи, но не помня цената. Гарантирано не пуска вода.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #17
      До: Замазка на воден резервоар

      Masterseal 525 на BASF, това ползвам в момента за 240кубиков бетонен резрвоар.
      Първата ръка се нанася с баданарка или мече и след това две ръце с шпакла.
      С такава хидроизолация водата става и за пиене даже.

      ХИДРОИЗОЛАЦИЯ БЯЛА MASTERSEAL 525 25кг Описание: Гъвкава двукомпонентна акрилно модифицирана хидроизолация на циментова основа, бяла. Приложение: Хидроизолация за басейни и водни резервоари. Запечатва и изглажда пукнатини, като осигурява водоплътност на повърхността. Изолира и предпазва срещу отходната вода. Свойства: Защитен слой от материала, с дебелина 1 mm осигурява антикарбонизационно покритие, еквивалентно на мин. 80 см бетонно покритие. Водоплътност - издържа на водно налягане 7 bar при слой 2 мм съгласно DIN1048. Отлични адхезия, залепва еднакво добре както към порьозни, така и към гладки повърхности. Нетоксична - идеална за контакт с питейна вода. Висока резистентност срещу дифузия на въглероден двуокис и хлорни йони. Състав: Състои се от суха смес - специално подбран цимент, кварцов пясък и реактивни пълнители- реагенти, както и течен компонент - смес от ко-полимери и овлажняващи съставки. Опаковки: 33 кг дози, състоящи се от два компонента: прахообразна съставка, компонент А в чували по 25 кг и течна съставка, компонент В в туби 8 кг.

      Коментар


      • #18
        До: Замазка на воден резервоар

        Добре де, още римляните са знаели как се прави водоустойчив цимент - що пак откриваме топлата вода? Пък са си разбирали от работата щото Колизеумът седи вече 2000 години, което не може да се каже за доста модерни сгради.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          До: Замазка на воден резервоар

          Аааа, не с лошо . Щом има тема, трябва да има и моабет, а то к'ва тема ще е иначе!?
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #20
            До: Замазка на воден резервоар

            Да разкрием ли тайната на хидравличния цимент и как се прави в домашни условия?
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              До: Замазка на воден резервоар

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Да разкрием ли тайната на хидравличния цимент и как се прави в домашни условия?
              А'е снасяй, че и на мене ми предстои басейн.
              Ъъ..то....май само колелото остана за откриване?
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #22
                До: Замазка на воден резервоар

                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                А'е снасяй, че и на мене ми предстои басейн.
                Ъъ..то....май само колелото остана за откриване?
                Мамка му
                на мен що не ми предстои басейн да се

                Иначе остъргваш комина на Марица Изток, размесваш пепелта с портландски цимент и си в джаза
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  До: Замазка на воден резервоар

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Мамка му
                  на мен що не ми предстои басейн да се

                  Иначе остъргваш комина на Марица Изток, размесваш пепелта с портландски цимент и си в джаза
                  Сериозно, имаш предвид сажди и цимент ли... В какво съотношение??

                  За мен лично това верно си е "топла вода"...
                  Don't hunt IF you can't kill
                  първо 0883 после 333 накрая 448

                  LZ1BGD

                  Коментар


                  • #24
                    До: Замазка на воден резервоар

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    Masterseal 525 на BASF, това ползвам в момента за 240кубиков бетонен резрвоар.
                    Първата ръка се нанася с баданарка или мече и след това две ръце с шпакла.
                    С такава хидроизолация водата става и за пиене даже.
                    Това откъде се купува и колко пари е ?
                    Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                    имат право да гласуват на избори.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Замазка на воден резервоар

                      Аз го купих от Нола7, ползвам голяма отстъпка там така, че ако се решиш ще помагам.
                      Но го има и на други места само, че там ми излизаше леко по скъпо.
                      Останаха ми 6 чувала и 6 баки, но не съм завършил тестовете все още.

                      Ако искаш мога да ти пусна фактурата да видиш цени, но на лично иначе става реклама.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Замазка на воден резервоар

                        Първоначално публикуван от hammer Преглед на мнение
                        Сериозно, имаш предвид сажди и цимент ли... В какво съотношение??

                        За мен лично това верно си е "топла вода"...
                        Римляните са ползвали вулканична пепел, пемза и туф, събирали са ги до Везувий. Така или иначе имаме силициев диоксид и калциев оксид. Можеш смело да слагаш около 30%. Има опити и с 50% и то за язовирни стени.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X