Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Може ли да се намери тази част за ъглошлайф Raider

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Може ли да се намери тази част за ъглошлайф Raider

    В маркираната зона е разположена прозрачна пластмасова пластина, която отпред е захваната за бутона (липсва на снимката), а в задния край притиска ключа. В предния край му се счупи захвата за бутона. Дали може да се намери като част някъде?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2022-01-10 20.33.17.jpg
Прегледи:261
Размер:103.1 КБ
ID:6806464
    Последно редактирано от orela; 10-01-22, 20:45.

  • #2
    Снимката не се вижда.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • #3
      И аз бях така,докато не го вързах накъсо ....после работи година две и го изгорих почти умишлено.,творчески...
      НАкратко умря ефектно,със много искри
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • orela
        orela коментира
        Редактиране на коментар
        Аз си мисля или дупка отзад при ключа или изнесен бутон. Ама си мисля и за нов (ъглошлайф)

    • #4
      Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение
      В маркираната зона е разположена прозрачна пластмасова пластина, която отпред е захваната за бутона (липсва на снимката), а в задния край притиска ключа. В предния край му се счупи захвата за бутона. Дали може да се намери като част някъде?
      Имам два малки повредени, но нещо не виждам снимки.
      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

      Коментар


      • #5
        Интересно защо не се вижда снимката, като е прикачена тук. Ето на друго място:

        Коментар


        • #6
          Аналогичен случай ...на служебното Спарки му инсталирах ключе . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:спарки.jpg
Прегледи:261
Размер:110.0 КБ
ID:6806469
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • Roninn
            Roninn коментира
            Редактиране на коментар
            Щом пишеш още,значи ключа е изолиран?

        • #7
          Исках да вкарам кабела за ключа вътрешно, но се оказа, че няма никакво място. Дори счупената пластина не може да се извади без да се извади статора.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2022-01-14 19.59.06.jpg
Прегледи:189
Размер:260.2 КБ
ID:6807737

          Коментар


          • orela
            orela коментира
            Редактиране на коментар
            Само един контакт е, да. Какъв е проблемът?

          • bullet_pk
            bullet_pk коментира
            Редактиране на коментар
            Според това как завъртиш щепсела може да прекъсне нулата и фазата да остане свързана към машината без нула. Машината няма да тръгне, но при определени условия може да те удари тока. Тези машини и зануляване нямат.

            Има малко по-модерни ключове за лампа, които са вътре с два контакта. Като този например:

            https://www.masterhaus.bg/bg/product...zhdinen-kljuch

          • orela
            orela коментира
            Редактиране на коментар
            Малшанс. То и при работещ не го оставям включен, ако не се използва

        • #8
          В сервиза на Райдер на Ломско имат доста неща. Ремонтирал съм няколко неща и се справиха прилично. Цена на ремонтите 5-20 лв, зависи какво. Дори куриоза е, че единия път им занесох перфоратор Хилти, от онези дето само ваденката е Хилти и не е задължително да е правилно написано. Смениха бутало, семеринги и една камара чудеса и беше 15-20 лв. Всъщност най-трудното беше да убедя каката отпред да ме пусне да говоря с техник, на който да обясня, че въпреки ваденката е същия като техните. Тя дълго настояваше, че Хилти не ремонтират. Сега май се влиза направо в сервиза.
          Queen o’ the Hebrides’ golden tears, Distillation o’ two hundred years
          Skal, Prost, Salud, Kampei, Cheers, Slainte-mhath! Laphroaig!

          Коментар


          • orela
            orela коментира
            Редактиране на коментар
            До околовръсния ли трябва да се намира? Не го знам, но гугъл там показва Евромастер импорт екпорт

          • mdim
            mdim коментира
            Редактиране на коментар
            Да, 400-500 метра. Отпред, откъм Ломско има магазин, за сервиза се обикаляше някъде отляво, може и в магазина да се пита.

        • #9
          Или на битака в събота за 5 лева някои спрял за друго Райдър за част или за 20 лв работещ такъв.Проверено многократно и работи.
          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
          Място и хора към които да принадлежи ...

          Коментар


          • #10
            За частите хубаво казвате къде да проверя, но леко късно.

            Коментар


            • #11
              А това "мързеливо" ключе, което си сложил освен другото е слабо. Ще залепне включено и ще се чудиш как да дърпаш щепсела.

              Коментар


              • orela
                orela коментира
                Редактиране на коментар
                4A, a флекса е 600W, има и запас

              • Паджеровод
                Паджеровод коментира
                Редактиране на коментар
                Пусковият му ток е поне Х5, а ако сложиш тежък диск за шлайфане и повече

              • orela
                orela коментира
                Редактиране на коментар
                Ще се тества. То я камилата, я камиларя... самия флекс може да сдаде много по-рано.

            • #12
              Имам на Лом един Райдер AG06 с прецакана корона и пиньон, не знам дали е съвместим лоста на бутона.За съжаление преди февруари не планувам да ходя на Лом.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X