Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фини отвертки - от къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Няма как, щото ги е хванало дървото. Това вече е проблем, който може и да е нерешим.
    Нещо като отверка може да се пробва от пружина. А като я натиснеш, та да не изскочи от шлиците, сигурно ще се откъсне главата на винта.
    Течен азот, капка по капка на главите. Не оливай целия възел. Може и да начупи безира с който са залепени, и да тръгнат.

    Коментар


    • #17
      Купи си битове, изпили си ги внимателно до точни размер, развивай с тресчотка на 1/4 и ще стане. Нагряване, почукване - според нуждата.
      П.П. Ако си купувах всички специални инструменти, които ми трябват, трябваше да работя само за тях

      Коментар


      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        Накрая май така ще стане. Аз отвертки и от пирони съм правил, но не е там работата. Грехота е скъпа пушка като тази https://www.calguns.net/calgunforum/...d.php?t=679117 , да я човъркам със самоделни инструменти.

    • #18
        • Грехота е скъпа пушка да я човъркам със самоделни инструменти.
      Да не мислиш, че инструмента прави майстора(ремонта)?
      Ако не е марков, няма да стане ли?

      Коментар


      • #19
        Инструментът не прави майстора, но и без точния инструмент няма Майстор. Ето примери:
        * заводско изпълнение на поръчана от мене нова пушка, без никакво вмешателство

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Иж-27-4-стрелка.jpg
Прегледи:96
Размер:127.3 КБ
ID:6715621

        и направен преди 10-12 000 години, без инстументи:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000350.JPG
Прегледи:83
Размер:523.0 КБ
ID:6715622
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X