Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сглобяема къща в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Обиколил съм брега от Солун до Кавала и малко оттатък. Не помня някъде да съм видял нещо, което прилича на сглобяема къща.
    Има доста каравани и фургони. На каравана, гърците ток не дават. Караванаджиите се оправят се със слънчев ток, ама обикновено не стига за лед.
    Евтиният вариант при гърците е: бетонна плоча, стени от тухли четворки без клони и "някакъв" покрив. Става за един сезон и следващия си го ползваш.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Какви са данъците и средно с колко % се увеличават цените в гърция за година?
      За ивестиция или защото Гърция Ви е любима дестинация за почивка?
      За последните 10 години, цените на нощувките са скочили двойно. Да не говорим, че всичко е пълнои се запазва от Коледа за лятото. Аз съм с малки деца и гадаенето кога и кой ще е болен ми е голям стрес.
      И караваната, и къщата си имат предимства и недостатъци. Аз го правя за удоволствие, което ще е и някаква инвестиция.
      А относно сглобяемата къща- тя не се отличава външно много от тухлената. Не е някаква кована барака. Дървената конструкция е за предпочитане до морето пред стоманената.

      Коментар


      • artefekt
        artefekt коментира
        Редактиране на коментар
        Да не би да искаш да кажеш стоманобетонна...щото сглобяеми къщи със стоманена конструкция...бол.
        Изобщо по-правилно е да се казва масивна, полумасивна и паянтова конструкция.

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X