Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търсят се ретро елементи за ел. инсталация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Търсят се ретро елементи за ел. инсталация

    Колеги,

    Още 4-5 метра оловни тръби за ел. инсталацията не стигат...
    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

    Коментар


    • #17
      От: Търсят се ретро елементи за ел. инсталация

      Помня тази тема.
      Но чак сега покрай моя проект успях да се снабдя с Бергманови тръби.
      Знам че е минало вече доста време, но ако все още ти трябват, може да разчиташ на някой и друг метър от мене. Оставих ги в София, специално защото помня че търсеше.
      От друга страна, мога ли да разчитам на клещите за огъването им? Не сега, още не е дошъл момента. За временно ползване, но ако искате да ми ги продадете, няма проблем.
      За различните диаметри, различни клещи ли се ползват?

      Коментар


      • #18
        Интересно! Много ми харесва, аз имам нещо подобно и дори преди дни дърводелец ми направи дървени прозорчета ,че бяха откраднати през 90-те. С какво направи таваните вътре в стаите? А стените? Много ми е любопитно ,а и мога да взема някоя идея от теб. До къде си я докарал?

        Коментар


        • #19
          Пускам писмо в бутилка с надежда да го прочете правилният човек. Това лято една дама ми се обади, че видяла тази тема и имала бергманови тръби за продаване - но забравих да й запиша номера и работата оттече. Така че - ако четете форума, звъннете ми пак, моля! Номерът е същият, 088 две две четири 232.

          А и ако някой друг има такива тръби - обаждайте се.
          Родопската къща от темата е готова отдавна и се ползва с кеф, но изплува нова забава, за която ще трябва още метраж.
          Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

          TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

          Коментар


          • #20
            Странно... Защо ли не се обновява темата в раздела "Какво ново"?
            Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

            TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

            Коментар


            • Krasimir.Kostadinov
              Krasimir.Kostadinov коментира
              Редактиране на коментар
              Станало е уникално! Адмирации за положеният труд! Отоплението как е реализирано?

            • badeff
              badeff коментира
              Редактиране на коментар
              Отоплението го реших мързеливо - с камината и с две печки на дърва по стаите. Плюс електрически конвектори да поддържат температурата, когато изгаснат печките през нощта. Сега леко съжалявам, че не си дадох зор да направя по-сложна и скъпа, но и по-икономична система. На времето го мислех повече като ваканционна къща, а се оказа, че и по 2-3 месеца се случва да седим.

            • Dilyan Zagorchev
              Dilyan Zagorchev коментира
              Редактиране на коментар
              Красота. Поздравления за прекрасния и уютен дом.

          • #21
            Наистина резултата е великолепен! Браво човече, заслужава си наистина, а камо ли ако видиш,докоснеш на живо. Виж в олх-а , аз купих също наскоро такива.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X