Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторна прахосмукачка ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Акумулаторна прахосмукачка ?

    Здравейте, колеги, търся си акумулаторна прахосмукачка - да става за употреба вкъщи и за колите. Ще ми се да издържа поне половин час с едно зареждане, да е средно мощна и да има приставка за тесни пространства като например това над гардероба.

  • #2
    Айде пак се почна,пак безмислени теми че все нещо искаш да купуваш.
    0 8 76 36 8 542

    Коментар


    • Владо М
      Владо М коментира
      Редактиране на коментар
      Виж какво - не е задължително да присъстваш, може да отидеш някъде да се наредиш за тоалетна хартия.

  • #3
    Ей ти ама наистина ти има нещо!?
    Съвсем наскоро пусна такава обилна тема за акумулаторна резачки.
    Където надълго и нашироко те убедиха че таквоз животно няма.
    По точно резачката е инструмент който гълта много енергия и заради тази енергоемкост не може да се намери на ниска цена акумулаторна резачка.
    Прахосмукачката е същия лаком инструмент. Иска сериозна мощност за да смуче и затова не ги правят и предлагат много много...
    Уморително е да обясняваш всеки път едно и също нещо...

    Коментар


    • Владо М
      Владо М коментира
      Редактиране на коментар
      Все пак я искам за вкъщи и колите, а не за строителни обекти. Тук е чисто и едва ли ще трябват някакви покъртителни мощности. Писна ни да опъваме кабели и да ги прескачаме, да събираме килими и прочие неудобства свързани с кабеларките.

    • s_s1
      s_s1 коментира
      Редактиране на коментар
      Жена ми купи някаква ... смуче, ама без мерак...
      Не може да се сравнява с тази с кабела.

  • #4
    Изобщо не става дума за строителни обекти.Там пък хептен не става акумулатор.
    Ти определено няма да си купиш такъв продукт - щото просто финансово си слаб и това се явява излишна екстра! И очакваш някаква цена около 50-100 лв.Дето не съществува.
    Ако не беше така - нямаше да питаш - щеше директно да си купиш домашен робот. Той точно това прави.Чисти в къщи без да го прескачаш кабели и е акумулаторен.
    А пък издържа долу-горе щото вътре има много малко моторче с малка смукателна мощност.И разчитат че смуче много отблизо пода и обира дребни нещица..и се зарежда непрекъснато.

    Коментар


    • Владо М
      Владо М коментира
      Редактиране на коментар
      Разсмя ме-признавам си И това роботче как почиства горната част на гардероба или пък зад дивана? Иначе си прав поради финансова слабост бюджетът ми около 150лв. и въпреки мераците на жена ми повече пари за тази екстра няма да се дават. На дневен ред са лебедка, джанти, гуми и пр.

  • #5
    Денонощно тече реклама баш на аку смукачка по всички телевизии, купи и сподели.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #6
      Немаш грижи. И прахосмук и духалка има дето изкарват 25-6 минути с една батерия. 1000 кинта и си ти. Половината е батерията.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Владо М
        Владо М коментира
        Редактиране на коментар
        Хайде, хайде чак толкова няма да се престаравам...

    • #7
      Владко,Владко пак поставяш магарето зад каруцата....
      А щом жената има "мераци",които не са споделени има две решения или Тя да си се оправя или "сменяш жената".
      Пс. Моята съпруга няма такива претенции -ползва с кабелите и не се оплаква.....................

      Коментар


      • Владо М
        Владо М коментира
        Редактиране на коментар
        При моята няма как да мине номера-чува, че ще се купуват разни офроуд неща и веднага иска и тя лепта за нейните сфери на дейност. Няма как да скрия, че ще се развърже кесията

    • #8
      Вертикална "Таурус" си харесала жената (около 170лв.) - някой има ли впечатления от марката?

      Коментар


      • #9
        Добра си е марката...

        Коментар


        • #10
          Ако ти трябва интериорна украса, става. Горе ти казах че с по-малко от хилядарка за акумулаторна прахосмукачка няма да минеш. Това ако искаш прахосмукачка де, а не нещо дето предимно бръмчи.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • Владо М
            Владо М коментира
            Редактиране на коментар
            Дори и за прах ли не стават?

        • #11
          Ми те прахосмукачките са предимно за прах.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #12
            Първоначално публикуван от Владо М Преглед на мнение
            Вертикална "Таурус" си харесала жената (около 170лв.) - някой има ли впечатления от марката?
            Не се халосвай, заведи Я в магазин,"развържи" малко кесията и да се взима която хареса.
            А жената след LG и Samsung, (заради ремонти в апартамента) пробва Керхера от работилничката ми и ..........останах без него. Принудих се да си взема следващата- на Бош но Керхера си е по добър само този цвят не ми харесва. Та, ако вземете един WD 4- няма да съжалявате .

            Коментар


            • #13
              Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение

              Не се халосвай, заведи Я в магазин,"развържи" малко кесията и да се взима която хареса.
              А жената след LG и Samsung, (заради ремонти в апартамента) пробва Керхера от работилничката ми и ..........останах без него. Принудих се да си взема следващата- на Бош но Керхера си е по добър само този цвят не ми харесва. Та, ако вземете един WD 4- няма да съжалявате .
              Петков, автора на темата излезе в карантина ама гледам чете та може и да си му полезен с мнението!

              Коментар


              • Veni1
                Veni1 коментира
                Редактиране на коментар
                Карантината е голяма работа - виж колко е полезна!

            • #14
              Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение

              Не се халосвай, заведи Я в магазин,"развържи" малко кесията и да се взима която хареса.
              А жената след LG и Samsung, (заради ремонти в апартамента) пробва Керхера от работилничката ми и ..........останах без него. Принудих се да си взема следващата- на Бош но Керхера си е по добър само този цвят не ми харесва. Та, ако вземете един WD 4- няма да съжалявате .
              Темата е за батерийни прохосмукачки. И в тоя смисъл, такава за 1000лв е на 1/3 като литри в минута от средностатичстическа с кабел, и на 1/5 - 1/6 от разни керхери и прочие.

              За пример, на една и съща марка:
              - Milwaukee с кабел е 4500L/min
              - Мilwaukee с батерия е 1300L/min
              - Milwaukee с батерия, приличащо на по-сериозните в хипермаркетите - 936L/min
              - Прахосмукачка Philips в магазина - 800 кинта, 1000L/min
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #15
                И аз си търся за Патрула нещо без кабел, ще се радвам на препоръки за марка и модел.

                Коментар


                • petkov_bb
                  petkov_bb коментира
                  Редактиране на коментар
                  Какво Ви става бе хора .
                  Една акумулаторна дето работи добре е над 500-600 лв и изисква "усилия" и време. Аз съм на другият полюс- давам "брашното на фурнаджията" въпреки че имам и водоструйка ,препарати и прахосмукачка. Качеството на автомивката която ползвам (за 10-15 лв) е просто превъзходно. Но това е от моята "камбанария".

                • Патрула
                  Патрула коментира
                  Редактиране на коментар
                  В Младост, ако отидеш с кална джипка на мивка, може и да та бият, бате.

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X