Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Груб строеж?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Груб строеж?

    Ако не си го подхванал още от проекта, а само на думи - ей тва , тука, така. Поне някога, скоро не съм работил, беше така - по проектната документация. И няма мърдане кой не разбрал , кой не обяснил, кой не сметнал, има проект- работим, няма проект - взимаме пари. Е , правеха се и КС-та, че дори и цели отдели имаше за това.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Груб строеж?

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Ако не си го подхванал още от проекта, а само на думи - ей тва , тука, така. Поне някога, скоро не съм работил, беше така - по проектната документация. И няма мърдане кой не разбрал , кой не обяснил, кой не сметнал, има проект- работим, няма проект - взимаме пари. Е , правеха се и КС-та, че дори и цели отдели имаше за това.
      И аз същото казвам- да си подхване нещата отвсякъде , ако не може-да търси помощ от специалист.Друга тема е че не е лесно , щото в качеството на проектите и сметките има какво да се желае.Всичкото това го пиша , защото в Бг да излезе накрая сметката на обект както е планирана е абсолютен инцидент. И това не е само в обществените поръчки . Първата причина е слабото планиране на всички бъдещи разходи, за другите причини.....темата не е за това! Поздрави!

      Коментар


      • От: Груб строеж?

        То КС-то не е проблем, виж Стойностната сметка е. Сега вече може и да са се кротнали на някакви нива цените, ама при динамика - ходи ги смятай.
        Айде лека, че трябва и да се става.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • От: Груб строеж?

          КС-то е хубаво нещо, но си е за строителя. В грубия строеж може да се говори за приблизително уеднаквяване на цените, но в различните региони ще има разлика. Публична тайна е че във и около Варна цените са по-високи. Но наистина има значение и къде точно ще е обекта, и изобщо дреболиите / ама те само изглеждат така в началото/.
          Николай
          VITARA 1.6, 93 къса кабр
          КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

          Коментар


          • От: До: Груб строеж?

            Първоначално публикуван от ifobs Преглед на мнение
            трябва да се намеся че ми направи интерес цената която си дал за груб строеж 124лв за кв,възвожно ли е тази цена да се постигне на друго място освен несебър
            давай бонуса! Може да се постигне тази цена! Но смятай по площ на всяка плоча. Обади се да ти обесня.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • Мерси! ще ми помогне написаното.

              Драсни ми един тел.номер, да се свържа с теб, че скоро трябва да се мятам.

              Има сметки, ама нищо не разбирам,само числа.
              Последно редактирано от cveti; 08-08-10, 20:57.

              Коментар


              • От: Груб строеж?

                08 96 97 96 96
                Георги. Обеснявам безплатно, само между 5 и 7 вечерта не мога, понеже съм на капитански курс....
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • От: Груб строеж?

                  [QUOTE=vuk varna;1229387]ако някой може да покаже нещо направено от камък наскоро, моля да го направи тук

                  Ето го моя все още недовършен проект:


                  "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                  Коментар


                  • От: Груб строеж?

                    Браво, браво.
                    Ако преди 1 месец си се чудил кой така усилено ти оглежда къщата и снима с една червена джипка - аз бях...

                    Ти си 3-4 месеца пред мен. Трябва да се запознаем на живо.
                    Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                    LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                    Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                    Коментар


                    • От: Груб строеж?

                      Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                      Браво, браво.
                      Ако преди 1 месец си се чудил кой така усилено ти оглежда къщата и снима с една червена джипка - аз бях...

                      Ти си 3-4 месеца пред мен. Трябва да се запознаем на живо.
                      Пропуснал съм те когато си снимал може да съм бил из село.Иначе има и странни птици които обикалят и се интересуват.Веднъж имах и политическа делегация на посещение, въобще не е скучно като съм на обекта.Лошото е,че когато съм там съм затрупан със работа и не мога да обърна внимание на всички интересуващи се.Ще ти пусна телефона ми на лични звънни ще ми е приятно да се запознаем.
                      "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                      Коментар


                      • От: Груб строеж?

                        Камъкът е върха!!! Сподели колко ти излезе, ако не е тайна?
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • От: Груб строеж?

                          Първоначално публикуван от Jeep_bs Преглед на мнение
                          Камъкът е върха!!! Сподели колко ти излезе, ако не е тайна?
                          Ако, въпросът ти е към мен към 120лв.1м3. по спомени .Купувал съм го преди 2години.
                          "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                          Коментар


                          • От: Груб строеж?

                            Имам около 30-40 кубика такъв камък -.
                            Къщата изглежда доста добре.

                            Коментар


                            • От: Груб строеж?

                              Може би тук е най-добре да попитам.
                              Виждал съм части от плоскости от нещо подобно на гипс-картон, само че от цимент. Доста по твърдо и тежко., и може би подходящо за външни стени.
                              Та въпроса ми е как му е точното название, цимент-картон ли? Продава ли се у нас и евентуално къде и на каква цена?
                              Пък ако някой има и лични впечатления и ги сподели, ще съм благодарен!

                              Коментар


                              • От: Груб строеж?

                                Навремето имаше едни "етернитови плоскости" мисля че се казваха - незнам дали говориш за същото доколкото помня имаше някаква драма с тях и ги спряха от производство провери из нета дали е това.

                                p.s може би трябва да разгледаш в гугъл за "циментови плоскости" и "фриброциментови плоскости"
                                Последно редактирано от persuader; 17-08-10, 16:43.
                                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X