Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Узаконяване и одобрение на проекти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Петя
    отговори
    До: Сглобяеми къщи

    Първоначално публикуван от ves1 Преглед на мнение
    Да наистина правилната дума е "одобрят" а не "узаконят"
    Проблема в общината е че има една досадна лелка която се е заяла и казва че докато тя е там няма да строя! Иначе всички проекти са съобразени с ЗУТ
    Олееее, как ги обичам такива!! Казвай къде я сърби и да я разпертушиним.
    Май във всяко кметство има по една чума, дето основното и трудово задължение е да създава ядове на хората.

    Остави коментар:


  • ves1
    отговори
    До: Сглобяеми къщи

    Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
    Ако конструктивният и архитектурният проект са направени коректно, какъв е проблемът да се одобрят? (Узаконяване е да обявиш за законно нещо, което до момента е било незаконно .)
    Да наистина правилната дума е "одобрят" а не "узаконят"
    Проблема в общината е че има една досадна лелка която се е заяла и казва че докато тя е там няма да строя! Иначе всички проекти са съобразени с ЗУТ

    Остави коментар:


  • Петя
    отговори
    До: Сглобяеми къщи

    Първоначално публикуван от ves1 Преглед на мнение
    Отдолу има два етажа на баща ми и на баба ми! Проблема ми е че имам конструктивен и архитектурен план, но няма кой да ми го узакони в общината! София район Триадица.
    Ако конструктивният и архитектурният проект са направени коректно, какъв е проблемът да се одобрят? (Узаконяване е да обявиш за законно нещо, което до момента е било незаконно .)

    Остави коментар:


  • Узаконяване и одобрение на проекти

    Модератор:Темата идва от Сглобяеми къщи

    Проблема ми е че имам конструктивен и архитектурен план, но няма кой да ми го узакони в общината! София район Триадица.
    Последно редактирано от cveti; 28-01-09, 18:44.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X