Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Булсатком - зарибявка или...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Булсатком - зарибявка или...

    Вчера си чопля нещо по колата и ми звъни телефона - скрит номер
    вдигам, някаква музичка ми посвири и спря
    след 3 минути - отново звъни, и приятен женски глас ме поздравява

    -Добър ден, търсим господин еди кой си ( мене, сиреч - име и фамилия )

    -да, аз съм

    -ами от Булсатком - печелите от нашата томбола - безплатно оборудване за сателитна телевизия, условията са да приемете, да платите 15 кинта за монтаж, и да си гледате на воля

    - Без пари?

    - Е, само първия месец е без пари, втория е 12.80 и от третия - на какъвто щете план

    - Ами, добре, ами да си помисля малко?

    - Да, вие сте спечелили от томболата ни , и може да си мислите, колкото си искате. Кога е удобно да се обадя пак?

    дотук - прекрасна перспектива да спечеля нещо - за пръв път в живота ми - приятен гъдел

    Обаче!!!

    Аз не съм участвал в никакви томболи и се прокрадна едно съмнение в душата ми - тия за мезе ли ме взимат?

    Гледах им сайта - уж са такива цените, ама за безплатно оборудване не става дума, та си мисля - това маркетинг ли ще да е, реклама ли ще да е , зарибявка ли .....

    та ако някой е участвал в печелене на томболи от тоя вид, моля да сподели опит

    Предварително благодаря

  • #2
    До: Булсатком - зарибявка или...

    А въобще бил ли си им абонат? Ако не, значи са ти гепили телефона и името от някъде. Вече е лесно.

    Принципно има някакъв начин да ги съдиш за крадене на лични данни (телефона май попада в тая категория, както и адреса), ама в наща така наречена държава, трудна работа.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Булсатком - зарибявка или...

      http://forum.bulsat.com/viewtopic.php?t=9096

      Тук са условията за томболата. И на мен ми се обадиха днес! Май всички печелим?!!
      Абе това си е набиране на нови абонати със заблуждаваща реклама според мен!!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #4
        До: Булсатком - зарибявка или...

        Еми в условията пише, че трябва да попълниш талон. При това само по един.

        ...демек за да те търсят, трябва да си попълнил и пуснал. Ама явно крадат лична информация от някъде. Лесно е - бутваш на някой, който работи с такава, достатъчна сума, и той снася.

        Ама, ходи доказвай после, че нямаш сестра. Евтини търгашески трикчета.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          До: Булсатком - зарибявка или...

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Еми в условията пише, че трябва да попълниш талон. При това само по един.

          ...демек за да те търсят, трябва да си попълнил и пуснал. Ама явно крадат лична информация от някъде. Лесно е - бутваш на някой, който работи с такава, достатъчна сума, и той снася.

          Ама, ходи доказвай после, че нямаш сестра. Евтини търгашески трикчета.
          Всъщност е достатъчно веднъж, някога, някъде да си пускал някакъв талон или да си се регистрирал за някоя онлайн игра и вече си в базата данни, по всички пише с дребен шрифт, че се съгласяваш да ти звънят за подобни неща. Те си я препродават после един на друг, чак до крадене на информация от сериозна инстанция нямат и нужда да стигат.

          Колкото до печалбата от томболата... Не съм им гледал сайта скоро, но така или иначе, когато им ставах абонат, при подписване на договор за година и половина ти предоставяха оборудването безплатно. Пак само с 15 лева за монтаж и до края на първия месец безплатно, а втория всички канали за 12.80, така че...
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #6
            До: Булсатком - зарибявка или...

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            А въобще бил ли си им абонат? Ако не, значи са ти гепили телефона и името от някъде. Вече е лесно.

            Принципно има някакъв начин да ги съдиш за крадене на лични данни (телефона май попада в тая категория, както и адреса), ама в наща така наречена държава, трудна работа.
            не съм им бил никога никакъв, и не съм си и мислел дори

            Всъщност е достатъчно веднъж, някога, някъде да си пускал някакъв талон или да си се регистрирал за някоя онлайн игра и вече си в базата данни, по всички пише с дребен шрифт, че се съгласяваш да ти звънят за подобни неща. Те си я препродават после един на друг, чак до крадене на информация от сериозна инстанция нямат и нужда да стигат.
            не съм, бе Заарине, не съм

            не участвам в такива неща, знам, че това е предпоставка за спам,

            ама на кой да се оплачеш?

            Арменския поп?

            Глупости.....

            Колкото до печалбата от томболата... Не съм им гледал сайта скоро, но така или иначе, когато им ставах абонат, при подписване на договор за година и половина ти предоставяха оборудването безплатно. Пак само с 15 лева за монтаж и до края на първия месец безплатно, а втория всички канали за 12.80, така че...
            е, ами ти имаш повод да черпиш - то това си е направо печалба от томболата - точно това са условията



            ей го на - и Скорпиона печели, и аз печеля - въобще ....

            абе , поне ще има повод за по едно наздраве през празниците.
            ( трябва да гледаме оптимистично на нещата, все пак )

            благодаря на всички и хубави празници

            Коментар


            • #7
              До: Булсатком - зарибявка или...

              Майка ми покрай турнето на "Комиците" в Русе игра в томболата и "спечели".Та значи званят тия от Булсатком и казват:Вие печелите обурудване за сателитна телевизия.До 5 работни дни ще дойдат да го сложат и от 3 седмици още "идват".

              Коментар


              • #8
                До: Булсатком - зарибявка или...

                Първоначално публикуван от NIK_ Преглед на мнение
                Майка ми покрай турнето на "Комиците" в Русе игра в томболата и "спечели".Та значи званят тия от Булсатком и казват:Вие печелите обурудване за сателитна телевизия.До 5 работни дни ще дойдат да го сложат и от 3 седмици още "идват".
                е, и ти имаш да черпиш...

                на печелившите - честито...

                Коментар


                • #9
                  До: Булсатком - зарибявка или...

                  Аз на тия Булсатком само като им гледам рекламите и никога няма да им стана абонат, каквато и телевизия да предават!
                  Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                  A2 (+)

                  Коментар


                  • #10
                    До: Булсатком - зарибявка или...

                    Долни спамери. Такива, като ми се обадят, подробно ги разпитвам за трите им имена, имената на прекия им ръководител, откъде ми имат името, телефона, какъв бизнес са имали по-рано с мен, какво друго знаят за мен, чели ли са последните поправки в търговския закон (това си е чист блъф, и аз не съм ги чел), имат ли нещо против да предам събраните данни и имена на стажанта-юрист във фирмата, за да се поупражнява...

                    Добре, че шефът ни се ядоса на мтел и ни смени номерцата. Още не са ми научили новия телефон...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Булсатком - зарибявка или...

                      ето отговорите на въпроса....
                      тук
                      http://forum.bulsat.com/viewtopic.php?t=9165

                      "на печелившите - честито"...... , дет` се вика...

                      ама поне беше събуден един приятен гъдел в душата, ако не друго.....

                      шит`с

                      Коментар


                      • #12
                        До: Булсатком - зарибявка или...

                        и аз спечелих от тази томбола само че май нещо ме баламосват наградата ми е почти същата като да отида да си го купя от тях Каква награда само а ?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Булсатком - зарибявка или...

                          И ние така с жената бяхме на представлението на "Комиците". На входа ни предложиха да попълним листчета с име и телефонен номер. За участието в томболата на Булсатком. Давали незнам си колко чисто нови Фолксваген Поло. Та попълнихме с жената.

                          След 2-3 седмици ни се обадиха: "Печелите безплатно оборудавне на Булсатком ... бла бла" Те коли едва ли са раздавали де.

                          А аз викам "Жена, супер, ще си го вземем, ще си го монираме на село, като ходим там само взимаме картата от другия приемник в къщи и ще си имаме булсатком и на село"

                          Да ама госпожата по телефона каза че не можело така. Трябвало да плащаме такса всеки месец ... да станем абонати демек. Доста си мислех дали не могат да се осъдят за заблуждаващи томболи ...

                          После им минах покрай офиса, имаше реклама "Стани абонат на Булсатком само срещу 5 лева" ...

                          Абе евтини трикове. Тъпанари. Докато не се намери някое адвокатче да ги осъди.
                          Nissan Terrano 2,7 TDI

                          Коментар


                          • #14
                            До: Булсатком - зарибявка или...

                            В интерес на истината техниците дойдоха у тъста - подарих му "печалбата от томболата", инсталираха нещата и дедото е доволен - гледа си HD и се кефи..

                            е, и си плаща де....

                            Коментар


                            • #15
                              До: Булсатком - зарибявка или...

                              И на мен ми се обадиха че "печеля" само дето още не са идвали да ми донесат "наградата"....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X