Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Булсатком - зарибявка или...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Булсатком - зарибявка или...

    И на мен вчера ми се обадиха,но бях подготвен и ги отрязах набърже
    Едно се чудя и забравих да питам каката-от къде ми знаят номера и името и колко законно са взети?Защото както са ми взели номера кой знае и какви други данни може да докопа кой ли не.
    Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

    Коментар


    • #17
      До: Булсатком - зарибявка или...

      Що не погледнете нещата и от друга страна. Съгласете се. После не плащайте нищо. Първо ще ви спрат сигнала, после ще си искат оборудването. Така че за 15лв, ще дойдат на монтаж, ще гледаш 1месец (то не е задължително да ги гледаш де) и накрая пак ще дойдат да демонтират. Всичко това за 15лв?!?!? Звучи чудесен начин да набуташ някой, който те дразни или досажда. Аз бих дал парите без да се замисля. А и ще им загубя цял ден на монтажниците
      Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

      Коментар


      • #18
        До: Булсатком - зарибявка или...

        Първоначално публикуван от Адриан Преглед на мнение
        Що не погледнете нещата и от друга страна. Съгласете се. После не плащайте нищо. Първо ще ви спрат сигнала, после ще си искат оборудването. Така че за 15лв, ще дойдат на монтаж, ще гледаш 1месец (то не е задължително да ги гледаш де) и накрая пак ще дойдат да демонтират. Всичко това за 15лв?!?!? Звучи чудесен начин да набуташ някой, който те дразни или досажда. Аз бих дал парите без да се замисля. А и ще им загубя цял ден на монтажниците
        Пропускаш факта, че ще те накарат да подпишеш договор и най-вероятно ще дължиш обезщетение....което те едва ли ще съберат, но...

        Коментар


        • #19
          До: Булсатком - зарибявка или...

          Първоначално публикуван от Адриан Преглед на мнение
          Що не погледнете нещата и от друга страна. Съгласете се. После не плащайте нищо. Първо ще ви спрат сигнала, после ще си искат оборудването. Така че за 15лв, ще дойдат на монтаж, ще гледаш 1месец (то не е задължително да ги гледаш де) и накрая пак ще дойдат да демонтират. Всичко това за 15лв?!?!? Звучи чудесен начин да набуташ някой, който те дразни или досажда. Аз бих дал парите без да се замисля. А и ще им загубя цял ден на монтажниците
          Аз съм абонат още от как един приемник беше 90 лв .
          Никога не съм бил по-независим и информиран за 12 или 17 лв/месец. Да не говорим , че приемника си е мой и може да си го монтираш и на луната - пак същата тарифа !
          Много Българи , живеещи навън се допират до родината именно чрез споменатата фирма !И забележете - плащат си 12 такси наведнъж (двете са гратис) и цяла година - все едно са си в БГ! Няма разлика в тарифите !
          Сега колко плащате на месец кабелна?
          Може ли да си поръчате филм или спортно предаване чрез натискане на един бутон ( и заплащане на събитието) когато си плащате таксата?
          Булсатком - го предлагат стандартно ! По желание !
          Не те изключват без да те предупредят с надпис на екрана и ... няколко дни гратисен срок !
          Не съм рекламно лице ( слава Богу), а просто ДОВОЛЕН клиент !!!
          Това е мнооого рядко в БЪЛГАРИЯ !
          Затова ви моля - не пишете лошо за една от малкото НОРМАЛНИ фирми в нашата Родина !

          Коментар


          • #20
            До: Булсатком - зарибявка или...

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            - гледа си HD и се кефи..
            Малка корекция......Освен на Евроспорт и Планета, незнам дали има други HD тел. на което да се кефи
            Напълно подкрепям bgbil, и аз съм с Булсатком, всичко написано е така.
            Последно редактирано от hilllti; 27-01-09, 20:20.
            LZ1HRD

            Коментар


            • #21
              До: Булсатком - зарибявка или...

              Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
              Аз съм абонат още от как един приемник беше 90 лв .
              Никога не съм бил по-независим и информиран за 12 или 17 лв/месец. Да не говорим , че приемника си е мой и може да си го монтираш и на луната - пак същата тарифа !
              Много Българи , живеещи навън се допират до родината именно чрез споменатата фирма !И забележете - плащат си 12 такси наведнъж (двете са гратис) и цяла година - все едно са си в БГ! Няма разлика в тарифите !
              Сега колко плащате на месец кабелна?
              Може ли да си поръчате филм или спортно предаване чрез натискане на един бутон ( и заплащане на събитието) когато си плащате таксата?
              Булсатком - го предлагат стандартно ! По желание !
              Не те изключват без да те предупредят с надпис на екрана и ... няколко дни гратисен срок !
              Не съм рекламно лице ( слава Богу), а просто ДОВОЛЕН клиент !!!
              Това е мнооого рядко в БЪЛГАРИЯ !
              Затова ви моля - не пишете лошо за една от малкото НОРМАЛНИ фирми в нашата Родина !
              Идеята ми беше друга. Бих го ползвал като наказание. На мен не ми пука дали ще гледам Булсатком или някой друг.... Идеята ми е, че бих "наказал" по този начин някой досадник.
              Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

              Коментар


              • #22
                До: Булсатком - зарибявка или...

                Здравейте "колеги" - казвам колеги, защото и на мене се обадиха май преди Коледа беше още, че печеля от въпросната томбола. В тая томбола, който се регистрира пИчели.
                При мене не стои въпроса откъде са ми взели номера, имената и прочие, защото знам - приятелката ми, да вземе да се регистрира в томболата, регистрирала и мене, сестра й, техните, и още който се сетила, като обаче на повечето забравила да им каже , и като им се обадили, те ги разкарали
                Та трябваше да дойдат към началото на месеца (януари става въпрос), обаче още ги няма.
                Обаче пък сестра й ходила тук в офиса в Стара Загора и към 5-6 януари й монтираха булсаткома и всичко е точно (е, приемника нещо се оказа дефектен, та го сменяха де, но иначе бива ). Трябва да ида и аз до някой офис тука да им "напомня", че в началото на февруари имам рожден ден и бива да ми направят ейтоз "подарък"
                Пропуснах да спомена, че и без друго бяхме решили да си пускаме Булсатком, защото се преместихме в друг апартамент да живеем, а тук местната кабелна отдавна нещо не ми е на душата ..., за ITV партнер пък не ми е с подходящо изложение терасата, та общо взето или чиста сателитна телевизия или Булсатком (не че и тя не е сателитна де).
                Иначе вече 1 година караме на ефирна телевизия, пък живеем в 21 век все пак Честно казано Интернетя ми е по-важен от телевизията (понякога и онлайн зяпам телевизия, но рядко).
                Абе на печелившите честито!
                Hristo Draganov
                http://htftp.domainbg.com/HD/

                И аз искам България чиста ! ! !

                Коментар


                • #23
                  До: Булсатком - зарибявка или...

                  Въпросната томболо си е чисто раздаване на техника с цел набавяне на абонати, което според мен не е лошо защото цените на кабелната и на булсата са почти еднакви, а в качеството има разлика, лошото в случая е, че начина по който го правят малко дразни
                  [LEFT][B][COLOR=Blue][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic7072_2.gif[/IMG][/COLOR][/B][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B]Следвайте мечтите си![/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

                  Коментар


                  • #24
                    До: Булсатком - зарибявка или...

                    Първоначално публикуван от lopotok Преглед на мнение
                    Въпросната томболо си е чисто раздаване на техника с цел набавяне на абонати, което според мен не е лошо защото цените на кабелната и на булсата са почти еднакви, а в качеството има разлика, лошото в случая е, че начина по който го правят малко дразни
                    Все пак е начин да стигнеш до по-доброто !
                    Нали са Българи - да им се възхитим за идеята !

                    Коментар


                    • #25
                      До: Булсатком - зарибявка или...

                      Това с печалбата си е майтап,това е ясно на всички (така и аз бях спечелил ..не помня какво на..някакви си острови). Реклама,фирмена политика,спам или борба за клиенти, те просто искат нашите пари ...Все пак досадно е по този начин. През ден ми се обаждат по телефона да ме питат какъв интернет ползвам...нали се сещате нататък-предлагат ми техния.Никъде не съм оповестявал данни,но това явно не е проблем в днешно време.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Булсатком - зарибявка или...

                        Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                        Аз съм абонат още от как един приемник беше 90 лв .
                        Никога не съм бил по-независим и информиран за 12 или 17 лв/месец. Да не говорим , че приемника си е мой и може да си го монтираш и на луната - пак същата тарифа !
                        Много Българи , живеещи навън се допират до родината именно чрез споменатата фирма !И забележете - плащат си 12 такси наведнъж (двете са гратис) и цяла година - все едно са си в БГ! Няма разлика в тарифите !
                        Сега колко плащате на месец кабелна?
                        Може ли да си поръчате филм или спортно предаване чрез натискане на един бутон ( и заплащане на събитието) когато си плащате таксата?
                        Булсатком - го предлагат стандартно ! По желание !
                        Не те изключват без да те предупредят с надпис на екрана и ... няколко дни гратисен срок !
                        Не съм рекламно лице ( слава Богу), а просто ДОВОЛЕН клиент !!!
                        Това е мнооого рядко в БЪЛГАРИЯ !
                        Затова ви моля - не пишете лошо за една от малкото НОРМАЛНИ фирми в нашата Родина !
                        Аз до скоро бях в "чужбината" на работа и там само "Булсатком" ми помагаше да не изпуша напълно. Имам си и тук и съм доволен. Не е зле особено като сравня цените им с тези на "Евроком". Те последните дойдоха да търсят от мен стари задължения на предишният наемател.
                        Land Rover Freelander Td4
                        0884898006

                        Коментар


                        • #27
                          До: Булсатком - зарибявка или...

                          В сравнение с кабелите са по добри-и избор имат по голям, и можеш да мениш адрес и др екстри
                          Лично мнение. Успехи.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Булсатком - зарибявка или...

                            За мен БУЛСАТКОМ са коректна фирма. Пред време си взех с договор два комплекта обурудване за две къщи.Едната къща изгоря ,отидох в офиса им и нормално беше да ме накарат да им заплатя комплекта, но те само ми казаха да напиша подробно обяснение и това беше.
                            Единственото което ме дразни е , че с един приемник гледаш един телевизор,а като имаме пет стаи.....
                            ...от друга страна, ако беше така, можеше да бъде и ако беше - щеше. Но не е така и след като не е, няма и да бъде.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Булсатком - зарибявка или...

                              Честито, колеги....радвайте се. Аз през целия си живот не съм спечелил нищо. А сега за Булсатком....напоследък се замислям, дали да си монтирам такова нещо у дома...не, че гледам телевизия, но понякога ми се гледа Нешънъл джиографик, а на работа спряха телевизията. Някакви съвети.....

                              Коментар


                              • #30
                                До: Булсатком - зарибявка или...

                                колеги вуичо ми връзва чинии булсатком. И вече има опция на една чиния да се вържат 3 приемника.Аз му помагам и горе долу разбирам ако някои има проблем да пише

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X