Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лак за паркет, моля за съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Лак за паркет, моля за съвет

    Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
    Вероятно е късно за автора на Темата, но помислете за ламиниран паркет. Лично аз се „родих" откакто се разделих с идеята да „възраждам" хронично дъбовото покритие в стаята.
    Той говори за плот на маса. Впрочем ламината върху картона е точно въпросната пластмаса.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #17
      От: Лак за паркет, моля за съвет

      Ех, че ми далече село, та да снимам бюрото.
      Самите ръбове, не са завити с покритие, както е на кухненски плот, а имат кант.
      Вероятно там ще проникне вода. До сега ползвам бюрото от 1 година с мушама, ама вече 3 мушами нарязах.
      Освен това тече влага по провесените части на мушамата, аз естествено забравям да избърша и там, после става лепкаво и гадно.
      Например след диня. После си залепвам панталона, като седна - абе не си е работа с мушамата.

      Или трябва да изхвърля бюрото, а струваше над 1000 Дойче Марки, когато го купувах и е съвсем запазено.
      Или да го превърна в кухненска маса.

      Преди години едни ми лакираха паркета в един от офисите.
      Бачкаха с противогази. Удариха 2 ръце през два часа, в една Събота и още една ръка в Неделя.
      Лака стана бетон, не се повреждаше дори от токчета с метални накрайници.
      Не една или две госпожици са ми тропали с токче и са настоявали, за какво ли не .

      Мисля си, че ако намеря някои, които полагат подобен лак, ще ми решат въпроса.
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #18
        От: Лак за паркет, моля за съвет

        Г-н Николов Не че нещо, ама какво ще постигнете с някакъв лак върху масата ?!? нима няма да остане нещо лепкаво след като не сте го изтрили, или пък ако режеш върху нея - пак ще останат драскотини (следи от ножа)
        Пак може да си сложиш една мушама и да боднеш кабърчета отдолу, така че да не виси и да остават лепкави неща по висящите крайща
        Плюс една-две дъски за рязане ще е достатъчно ползвателно и елементарно

        Знам че малко трудно на години да се създават навици, но ако промените някои неща в навиците при хранене, по-горното ще ви бъде предостатъчно
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • #19
          От: Лак за паркет, моля за съвет

          Яхтен лак,къде го има не знам,но тук с това лакирам
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X