Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търсим съвършенната ограда на "добра" цена!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

    Много благодаря на всички, но имам няколко въпроса, по-точно молби - към Evtimovi - моля Ви, изпратете снимки, към trimata - тези цени от къде са, от някой сайт ли и къде се предлагат тези огради и атрибути за тях, за транспорт, ние нямаме проблем, съпруга ми има фирма /строителна/, с доста камиончета и техника! На Насов ще му благодаря, абсолютно прав е, обаче кучетата и овцете си минават от където си решат! Миналата година, беше страшна гледка, рано сутринта, тъй като бяхме забравили да качиме боклука си нависоко.... Целия двор беше, нещо като пред панелен блок в София.... Е, позабавлявахме се 30-тина минути да направим оборката, но не ни се ще да се повтаря!

    Коментар


    • #17
      До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

      2 метра сух зид, каменен спира едрите животни, а катериците не са проблем. Жив плет с телена ограда вътре за да не се вижда също върши работа, дори без плет телената ограда помага ако е само до животните, разбира се трябва да е грамотно опъната и натегната . Проблем с камъните може да има ако няма камъни наоколо, инак да се нареди не е много трудно, но все иска майсторлък. Има няколко основни похвата, като замазаните и циментирани за мен не се вписват в природата. Дадох тез предложения защото казахте, че искате да изглежда, освен да работи. Жив плет отнема повече време да израсте, но пък е много приятен, мрежата се слага м/у 2 реда преден и заден и се скрива напълно с времето, но е достатъчно функционална, особено за животни, а може и да и се добави лек ток 12в с цел да ги парка леко, няма проблеми...

      Коментар


      • #18
        До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

        Извинявайте, че се забавих , но синът ми в момента работи по уеб страницата. Оградата е много елементарна -цели мертеци/задължително да се обелят и третират с грунд за дърво,след което лак/Коловете за препоръчване е да са от акация/ гаранция 15 години /За закрепването на елементите използвайте винтове за дърво. Пращам и няколко други снимки,който смятам ,че ще ви трябват след време.Ако желаете ще ви пратя адреса на уеб страницата,когато е готова...
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #19
          До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

          Първоначално публикуван от Marianski Преглед на мнение
          Много благодаря на всички, но имам няколко въпроса, по-точно молби - към Evtimovi - моля Ви, изпратете снимки, към trimata - тези цени от къде са, от някой сайт ли и къде се предлагат тези огради и атрибути за тях, за транспорт, ние нямаме проблем, съпруга ми има фирма /строителна/, с доста камиончета и техника! На Насов ще му благодаря, абсолютно прав е, обаче кучетата и овцете си минават от където си решат! Миналата година, беше страшна гледка, рано сутринта, тъй като бяхме забравили да качиме боклука си нависоко.... Целия двор беше, нещо като пред панелен блок в София.... Е, позабавлявахме се 30-тина минути да направим оборката, но не ни се ще да се повтаря!
          Проверката е правена по складовете на околовръстното (ако не ме лъже паметта става въпрос за южната дъга). Ако те интересува пиши и ще питам точно кои складове. Ето откъс от моята кореспонденция относно нашето проучване за ограда:
          Тази сутрин се обадих на фирмата от Пазарджик, на която взехме координати с ХХХ. Те правят доставки на обекти в София почти през ден и цената им е 3.80 лева на линеен метър за поцинкована плетена мрежа с височина 150см. За 160 метра това прави 608 лева и около 30 лева за доставката.
          Ако те интересува ще дам и координати на Пазарджиклийте
          Георги Гатев

          Коментар


          • #20
            До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

            Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
            Имам вила и краварите и свинарите нарочно ми бутаха оградата за да вкарват "стоката" си.Какво ли не опитах.На края позволих на един от селото да ползва вилата и насажденията в двора и всичко се оправи.Знам че не е оптимистично,но или дувар 3 метра висок или човек там да има.
            И според мен това е изхода. Даже ако е свестен човека е повече от оптимистично.
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • #21
              До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

              А във Франция гледам масовото решение е 1-2 телчиси със слаг ток по тях и/или зелена телена оргадка, даже продават опъвателни механизми, които са много прости реално...

              Коментар


              • #22
                До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

                Да, моля Ви пратете ми ги - цялата информация, която имате! Много, ни заинтересувахте, всичко това е много интересно и върши работа! Само ще се помоля, нека я има цялата информация - "запролети се!", трябва да се действа! Благодарности за съпричасността!

                Коментар


                • #23
                  До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

                  А, и бодливата тел е много кофти! Овчаря, който си ги пуска овцете и кравите на самотек, ни каза, че те не веднъж или два пъти минавайки през такива огради, /защото, са животни и не можеме да ги спреме!/ са си късали вимето и ставало много лошо! Не, че нещо разбирам, ама наистина искам нещо от рода - хем вълка сит, хем агнето цяло!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

                    Пробвайте с люляк. Расте бързо и гъсто, а и мирише хубаво!!!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

                      Според мен оградите от ковано желязо отдолу с малка бетонова основа изглеждат най-надеждни, но сигурно са доста скъпи. Сега проучвам въпроса с оградите.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

                        Незнам, кованото желязо може и да изглежда добре, но сравнено с дебел каменен дувар висок 3+ метра е сякаш доста кекаво решение...

                        Коментар


                        • #27
                          До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

                          Имам добра идея, но заради търсиМЕ-то в заглавието, няма да кажа

                          Коментар


                          • #28
                            До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

                            Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                            Имам добра идея, но заради търсиМЕ-то в заглавието, няма да кажа
                            Чакаме идеята (и на мен ми предстои ограда).
                            МЕ-то гледам, че го няма вече

                            Коментар


                            • #29
                              До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

                              Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                              Имам добра идея, но заради търсиМЕ-то в заглавието, няма да кажа
                              Това ми звучи малко на разговор в детска градина!
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • #30
                                До: Търсиме съвършенната ограда на "добра" цена!!!

                                Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                                Имам добра идея, но заради търсиМЕ-то в заглавието, няма да кажа
                                А защо сте сигурен, че иматЕ добра идея?
                                Споделете я, за да ни докажете, че е наистина добра.
                                Аз Ви вярвам...
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X