Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RQ: Решения за монтаж на бойлер на стена от тухли "четворки"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: RQ: Решения за монтаж на бойлер на стена от тухли "четворки"

    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
    То дебелината на стените си е стандатрт-12 см. единична и 25 см. двойна стена- кухините винаги хоризонтално. Не съм строителен техник, но съм виждал стари зидарии. Говориме за старите четворки 80-те,90-те години
    По-правилно е да се казва дебелина половин тухла - 12 см, дебелина една тухла - 25 см, и тухла и половина, разбира се. При кирпичите пак е така.
    Четворките си се нареждат хоризонтално разбира се. Колегата може би се бърка с единичните решетъчни тухли, там отворите са вертикално. Все за стария метериал говорим де. Там в десет палета доста от тухлите бяха еднакви - по дърводелски метър, не по шублер

    Коментар


    • #32
      От: RQ: Решения за монтаж на бойлер на стена от тухли "четворки"

      Пречеше кривото, за хоросан размерът е последна грижа
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #33
        От: RQ: Решения за монтаж на бойлер на стена от тухли "четворки"

        Една стара четворка, тежи колкото 6 нови.. това където съм го качил е на стена от тухли мирково(по-добре са от кебе), смятай щом съм ги пробивал със малкия винотверт 10волта.. имам други стени вдигнати със стари 4-ки, за жалост на тях нямам нищо за окачване.. все на тая стена се падат тежките товари(билер и структура).. и една мивка на другата(пак мирково) идва дограмаджията и гледа шпилките и шините и вика: "А така се прави, че като да ебът някоя на мивката да не падне.."
        Имам едни четворки по-трудно от бетона се пробиват... там хваща яко.. като проивам само черно излиза не ги знам какви са...
        За зидането колегата се е объркал нещо с хоризонтала и вертикала..

        Коментар


        • #34
          От: RQ: Решения за монтаж на бойлер на стена от тухли "четворки"

          Първоначално публикуван от resistbody Преглед на мнение
          ... стена от тухли мирково(по-добре са от кебе), с ..

          Тези вече да не ги чуя. Наложи ми се да взема малко четворки и, поради липса на друго, взех такива от Мирково. Толкова недопечени и разпадащи се дори и при най-внимателен опит за рязане не бях виждал.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X