Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за архитектурни студия - вътрешен дизайн на жилище - гр. София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мнения за архитектурни студия - вътрешен дизайн на жилище - гр. София

    Аз пък смятам, че колегата иам абсолютно точнен подход. Така се прави. Има достстъчно дизайнерски студиа, които предлагат високо професионални услуги - дизайн, изпълнение, управление. И от опит мога да кажа, че са много заети и успешни в това, което предлагат като продукт. Този продукт обаче струва пари. Повечето мнения тук ми приличат на лафа “Гроздето е кисело”

    Благо, разгледай dibla.com, там можеш да добиеш представа за дизайнерите, като повечето от по-големите бюра предлагст и изпълнение. Аз мога да ти препоръчам Дизайн студио М или пък Фимера, които познавам добре и знам, че биха свършили професионалмо подобен проект.
    Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
    BMW F650CS
    Радо о885 5о 59 5о

    Коментар


    • #32
      От: Мнения за архитектурни студия - вътрешен дизайн на жилище - гр. София

      Благодаря за препоръката, и двете посочени фирми са в кратката ми листа и ще се видя с тях.

      И двете мнения имат основание - ако попаднеш на не който трябва (според опита ми от сферата на услугите, доста вероятно), ще страдаш.
      Но, има и добри студия.

      Апропо, цените за частта дизайн са доста изравнени и всъщност не толкова високи.


      Коментар


      • #33
        От: Мнения за архитектурни студия - вътрешен дизайн на жилище - гр. София

        Ако си поръчаш пица , ще разбереш бързо дали става за ядене. Но резултата от това което искаш , ще го разбереш след 3-5-10 години , дори при приемане на обекта всичко да ти е изглеждало перфектно.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #34
          Привет колега,

          До къде я докара с този ремонт? На кое студио се спря? Изправен съм пред същата дилема в момента. До тук съм се обърнал само към Acherno, които ми вдъхната доста доверие, но все пак нямам нито една реална препоръка за тях.

          Ако си приключил с проекта, можеш ли да споделиш кой ти го изпълни?

          Поздрави,

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X