Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В търсене на майстор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: В търсене на майстор

    И е така и не е.
    При строителите е трудно и не е само до парите.
    Не отказвам работи заради цена, а поради липса на време. Не е приятно да отказваш, но като имаш две или три работи обещани напред и в близките месеци си ангажиран...
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #32
      От: В търсене на майстор

      Аз също не отказвам,просто вадя графика и записвам ,казвам дата и клиента казва ще чака или не.Понякога звъня на колеги и ако имат възможност за по рано ,отиват те.

      По сложно ми идва с поддръжката,тя ми пречи и гълта много време,така ме ограничава и да планирам дълго напред.
      Но пък няма друг начин.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #33
        От: В търсене на майстор

        В последно време не знам как е, но преди 6г правихме основен ремонт на панелка в София (всичко, ама всичко беше изкъртено до панел и изградено на ново) та тогава се договорихме с фирма която си води всичкото майстор и си набавя всичкото мат’рял, за да няма “ама това тука другия майстор го е оакал, не сме ние виновни”. Викаха ни на обекта само за да питат “това тук как го искате”
        Нито сме им висяли да ги следиме нито нищо. При първоначалния оглед беше направена сметка за пари и време, хората си спазиха и крайната цена и времето. Сега, след като 6г живея във въпросната панелка съм изключително радостен и доволен, че тогава избрах точно тази фирма.
        Това всичкото го пиша не да се фукам, а да споделя, че избора на фирма/майстор е труден, но важен и е добре да има препоръка от познат. И определено правилото “евтиното излиза скъпо” важи, та не гледайте най-ниската цена.
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X