Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помощ за смяна патрон на ролетна врата на гараж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помощ за смяна патрон на ролетна врата на гараж

    Здравейте, закупих гараж и ми се иска да сменя патроните на ролетната врата, те са 2 броя и са с един ключ. До сега не съм се сблъсквал с подобни врати и не мога да разбера как да стигна до патроните и ще ми трябва помощ от публиката. Прилагам снимка на врата, която е 1 към 1 с моята. Моля за съвет.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vrata garaj.jpg
Прегледи:1
Размер:58.9 КБ
ID:6149248

  • #2
    От: помощ за смяна патрон на ролетна врата на гараж

    Горе, на елипсовидната табелка, има име на фирма и телефон. Не се сещам за по-лесен начин.
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      От: помощ за смяна патрон на ролетна врата на гараж

      Първоначално публикуван от Peter P Преглед на мнение
      .... и ще ми трябва помощ от публиката....
      Помощ за какво?Някой да ти обясни как да го направиш сам или някой да дойде да го направи срещу пари.

      Коментар


      • #4
        От: помощ за смяна патрон на ролетна врата на гараж

        Наскоро сменях такива патрони!
        Погледни самия патрон отзад.Моите а и твоя мисля че е правоъгълник някъде около 15 на 7 см... има ляв и десен с един огромен език дето излиза отстрани!
        Комплект такива патрони(ляв и десен с един ключ) струва около 40 лв.Смяната е елементарна с 4 болта в ъглите на патрона.Става за 2 минути и всичко е напаснато!

        Коментар


        • #5
          От: помощ за смяна патрон на ролетна врата на гараж

          Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
          Наскоро сменях такива патрони!
          Погледни самия патрон отзад.Моите а и твоя мисля че е правоъгълник някъде около 15 на 7 см... има ляв и десен с един огромен език дето излиза отстрани!
          Комплект такива патрони(ляв и десен с един ключ) струва около 40 лв.Смяната е елементарна с 4 болта в ъглите на патрона.Става за 2 минути и всичко е напаснато!
          Лошото е, че самите брави са вътре в ламела и се виждат само патроните, и от вън и от вътре. Предполагам ми трябва този комплект - https://bravite.com/bg/%D1%86%D0%B5%...BC%D0%BA%D0%B8

          Утре пак ще огледам хубаво, но явно са вложени при сглобяването и ще трябва да се демонтира ламела за да се стигне до патроните...

          Коментар


          • #6
            От: помощ за смяна патрон на ролетна врата на гараж

            Не вярвам да се демонтира ламел ! Дали е този патрон може да се ориентираш по 4 болта в ъглите дето го държат.
            Сто процента съм сигурен че имаш достъп отзад!

            Коментар


            • #7
              От: помощ за смяна патрон на ролетна врата на гараж

              Сваляш я и я носиш в магазина. Има 2-3 модела общо. Моите ги смених в Интеса.
              0885600006 - Чичо Коце

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X