Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв климатик?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какъв климатик?

    Затова на всичките си къщи съм сложил пасивна вентилация до стъклата.... Проблеми със засмукване на въздух няма (дори и къщата с вътрешна камина - не връща при пуснат абсорбатор ако не са затворени вентилациите...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #32
      От: Какъв климатик?

      https://forum.setcombg.com/%D0%BA%D0...uz-fh35ve.html
      Прочети хубаво.

      Коментар


      • #33
        От: Какъв климатик?

        Еми първата зима ще си правя сауна вкъщи, пък да видим.

        Модела е 2012 и още се прави. Все ми се чини че ако е имало нещо, вече ще да е оправено.

        ...а иначе за всяка марка има подобни писания, та в крайна сметка колкото и внимателно да чета, все тая.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          От: Какъв климатик?

          Аз само да се отчета - работи и върши всичко, дето искам, с лекота. Охлажда и съседна стая при отворена врата съвсем успешно. В тих режим не се чува, в автоматичен от време на време вдига леко обороти, но нищо фрапиращо като децибели. До тук - доволен. Просто си върши работата и кусури засега не съм забелязал. Външното тяло също е сравнително тихо, до степен при отворено малко прозорче на прозореца, под който е монтиран, да се спи съвсем нормално.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X