Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свредло за бетон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
    От: Свредло за бетон

    Днес се сдобих от лидъл с 12, 16 и 24мм на 1000мм дължина за 30лв. Сутринта минах преди работа да ги видя, че да не свършат. 3-4 човека излязоха с перфоратори, но за свредлата не видях наплив, имаше останали 2 перфоратора. 1м свредло не знам как ще се работи с него. За 26х600 на райдер дадох 35лв.
    Сподели как са тия дългите свредла на Лидъл, моля те!

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от ptankov Преглед на мнение

      Сподели как са тия дългите свредла на Лидъл, моля те!
      Добри са, ама много се кривят, забравяш за точност с тях.

      Коментар


      • veskov
        veskov коментира
        Редактиране на коментар
        Работят си лидълските. С дължина 1м всички може и да шикалкавят, просто 5те бр винаги можеш да им вземеш парите от надин. А и сдс+ на метър е малко тъпня.

      • Владо М
        Владо М коментира
        Редактиране на коментар
        На 50 см. дават 5-6 см. отклонение, възможно е да е от арматурата.

    • #33
      Първоначално публикуван от Владо М Преглед на мнение

      Добри са, ама много се кривят, забравяш за точност с тях.
      -Къртиш мивки. Много добър антоним!

      Коментар


      • #34
        Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение

        -Къртиш мивки. Много добър антоним!
        За мивки не знам, ама на съседката терасата за малко да се сдобие с дренажна система, чиито водосбор е в хола ми...

        Коментар


        • #35
          Имам ги лидълските,комплектите 600 и 1000 мм. Дългите още не съм ги пробвал, но късите доста дупки са пробили. Едното,мисля Ф12 беше много криво и мяташе яки кючеци,та го поизправих с тръба на менгемето. С прахоотвеждането обаче са зле,големите лесно заклиняват. Гледах тези дни в Бриколажа някакви Bosch ,за SDS Max, с 4 пластини, доста изгодна цена ми се видяха, някой пробвал ли ги е? Имам такива на Райдер, то на сходни цени. За тези става въпрос https://mr-bricolage.bg/svredlo-sdsmax-m-fxx/p/992427 .

          Коментар


          • #36
            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Имам ги лидълските,комплектите 600 и 1000 мм. Дългите още не съм ги пробвал, но късите доста дупки са пробили. Едното,мисля Ф12 беше много криво и мяташе яки кючеци,та го поизправих с тръба на менгемето. С прахоотвеждането обаче са зле,големите лесно заклиняват. Гледах тези дни в Бриколажа някакви Bosch ,за SDS Max, с 4 пластини, доста изгодна цена ми се видяха, някой пробвал ли ги е? Имам такива на Райдер, то на сходни цени. За тези става въпрос https://mr-bricolage.bg/svredlo-sdsmax-m-fxx/p/992427 .
            Имам Райдърско Ф26, направи парното на една вила и още е живо, доста бетон проби. За 14 лева не мога да му търся косури. Купувах го заради една дупка на времето, трябваше да прекарам Ф20 тръба. Аналозите бяха на ценит от към 100 лв. и нагоре. Иначе на Ф6 взех някакво си китайско, но се изкриви след 10 отвора в плочки. Взех друго Райдър, май и то взе да се криви, иначе пробива яко. Но май ги кривя като си разширявам вече готовия отвор.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • #37
              И аз съм в къщи с Райдери свредла,включително една дълга 25ца.Никакви проблеми,служебните са Макити повечето до 82мм. и те дупчат по същия начин като и Райдерите .Разликата е в срока на експлоатация .За домашни дейности са перфектни.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #38
                На евтините райдърски и лидълски са им тънки пластините, при рязка среща с камък или арматура се къртят, ако пробиваш еднороден бетон няма драма .
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • #39
                  Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                  На евтините райдърски и лидълски са им тънки пластините, при рязка среща с камък или арматура се къртят, ако пробиваш еднороден бетон няма драма .
                  Точно с най-ефтините Райдърски имам щастието да дупча вече няколко уикенда и до сега само една 8-ца изгоря. Правя дупки в бетонна основа - отдолу са камъни, дереци от лозе и подобни. Ппонеже гоним срокове, няма жал - трсето е 60 метра и дупките са през 15 самна в два реда, като дупките са поне от 5 санта до 10 (както влезе) - не знам дали е много или е малко - просто за представа на какъв напън е работата.
                  Публикувайте отговор

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X