Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Бултекс"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Бултекс"

    Пуснах тази тема за да не пати и друг.Знам че много хора тук във форума ползват специализирани работни обувки.Проблема е в това ,че рекламациите са им под всякаква критика.Миналата събота си купих от там работни италиански работни обувки и антишок стелки на stenso,няма и една седмица и едната обувка почна да отлепва подметката към кожата точно където се свива при ходене,без никакъв зор да са видели ,нормална работа,стелките също дадоха фира.Днес сутринта с обувките ,стелките и касовата отидох в магазина при което се оказа ,че стелки нямали от този номер ,да съм отидел следобяд.С обувките нямало проблем било от отливката и повече нямало да мръднат,ако съм искал и настоявал за гаранциядч да съм ги оставел да ги пратят в Пловдив на обущар и след едип месец да си ги взема.Пълен абсурд и абсурдна оправия.В тая верига кракът ми няма да стъпи.Реших да споделя за да не изгорят и други.Надявам се информацията да е полезна и на други.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

  • #2
    От: "Бултекс"

    ...
    Последно редактирано от chrichri; 01-12-17, 11:40.

    Коментар


    • #3
      От: "Бултекс"

      Доведено е до знанието на търговския им директор и днес трябва да има решение. Просто след някакво "технологично" време трябва да се поинтересуваш.

      пп: Ако дадеш телефон на лично ще е по-лесно.

      Коментар


      • #4
        От: "Бултекс"

        Целия съм облечен със дрехи от Бултекс,и то от почти 20 г.да звъня ли и аз.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #5
          От: "Бултекс"

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Целия съм облечен със дрехи от Бултекс,и то от почти 20 г.да звъня ли и аз.
          Разбира се. За теб ще уредя фирмена отстъпка.

          Коментар


          • #6
            От: "Бултекс"

            Аз , също ползвам дрехи и обувки там.
            В Русе , не съм имал никакви проблеми с гаранцията. Само веднъж се налижи и то за несъответствие на номера . Грешен етикет .
            Мисля, че проблема е ма местно ниво-дистрибутор.
            Ако помните , за акцията в Бисер, реагираха за по-малко от 30 минути , след като им се обадих .
            Опитайте човешка комуникация.
            Вярвам че ще има резултат.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #7
              От: "Бултекс"

              Значи !Бях супер дискретен и ако имаше клиенти ,щеше да е много тихо,без никакви разправии,както и беше всъщност,защото отидох точно когато отвориха в 9.00ч.Става въпрос за магазина на Орион в София.Специализирани обувки нося от както се помня ,но винаги изкарват поне година ,година и половина без проблеми в целоста на чипика.От Бултекс съм купувал дрехи,ръкавици,очила с това няма проблем.Чудно ми е как може работна обувка ,дето трябва да ти осигури сигурност по време на работа за 4 ри дена да дефектира при това с всички евросертификати вътре .Купени в събота,носени са понеделник,вторник,сряда и в четвъртък видях дефекта.Нормална работа около едни неръждавейки ,заварки и шлосерска дейност,без катерене,къртене или ходене по арматури.Яд ме е щото са страшно удобни ,нооо ....!?
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #8
                От: "Бултекс"

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                Значи !Бях супер дискретен и ако имаше клиенти ,щеше да е много тихо,без никакви разправии,както и беше всъщност,защото отидох точно когато отвориха в 9.00ч.Става въпрос за магазина на Орион в София.Специализирани обувки нося от както се помня ,но винаги изкарват поне година ,година и половина без проблеми в целоста на чипика.От Бултекс съм купувал дрехи,ръкавици,очила с това няма проблем.Чудно ми е как може работна обувка ,дето трябва да ти осигури сигурност по време на работа за 4 ри дена да дефектира при това с всички евросертификати вътре .Купени в събота,носени са понеделник,вторник,сряда и в четвъртък видях дефекта.Нормална работа около едни неръждавейки ,заварки и шлосерска дейност,без катерене,къртене или ходене по арматури.Яд ме е щото са страшно удобни ,нооо ....!?
                Според мен не на обувките трябва да се нервиш ,те са продукт като всеки... жената беше отк в диадора,братчеда началник цех пак там,нямаш си на идея колко технологични грешки могат да бъдат допуснати в едни цървули.Поради грешно смесване на пропорциите, за 6 месеца във кашона започва да се рони подметката...И това с уговорката че са минали отк и няма никакъв начин предварително да се знае за проблема,освен идиота на варела който отсипва и мери.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #9
                  От: "Бултекс"

                  Ама той, човека на продвачите се нерви.
                  Аз затова , му предложих, директно с централата да говори.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #10
                    От: "Бултекс"

                    Колегата е попаднал на не отзивчив служител евентуално.Много съм доволен от веригата.Всички във фирмата сме с дрехи от там ,аз лично почти всички дрехи са ми от там .Работните на стензо а полу работните на диадора .

                    Коментар


                    • #11
                      От: "Бултекс"

                      Само за информация-Стенсо е марка на Бултекс, и се шие в Китай.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        От: "Бултекс"

                        Не знам ,но надали ще имам време и нерви да се занимавам с тия обувки.До тука ми излезнаха с 30лв. върху разкарването и стелките които дефектираха 7 лв стелки и те за 4ри дена,гориво ,време и така.С работни обувки съм имал проблем и с друг магазин,но с касовата ,дефектиралите обувки ,директно си предложиха смяна със същия модел,смяна с по -скъпи и с доплащане естествено и всичко беше ОК,а в тоя случай ми предлагат обущар и един месец чакане,та направо ще купувам и други щото на тия няма как да разчитам,каквото има като резерва не е за много мокро време .Кофти работа,ма всеки с неволите си.От тук нататък винаги ще питам как стои въпроса с рекламации когато пазарувам в специализиран магазин,за цивилни атрибути няма проблем може да си чакаш и два месеца.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #13
                          От: "Бултекс"

                          Преди месец жена ми си купува Адидас от спорт депо,след седмица под мрежичката се забелязва някакво бяло етикетче,ма нали жена...прашинка да няма...със касовата и обратно...отговора беше до един месец ще ги върнат,сменят или доплатим.... проблем няма....ама ако решим че това са единствените обувки на дамата кво правим...

                          Вариант 1 стои си в къщи и правим всеки ден с**с....по 5 пъти...

                          Вариант 2 ходи по джапанки на работа.

                          Вариант 3 заминава в по топла страна дето се ходи бос

                          Вариант 4 кандидатства за кредит и чака одобрение и се връщаме на вариант 1 .....


                          Като помисля върху вариант 1 и 4 ...ейго де е Декатлон...за още 200 лв.и ми е мирна главата

                          Та колегата е абсолютно прав,има неща за които не може да те въртят 30 дни както е по закон....това да не е телевизор,или нокторезачка....

                          Дядо ми е разправял че до 20-тата си годишнина никога не е имал нови обувки...до 15 не е слагал такива...
                          Има обекти на които няма да припариш без раб.обувки след оградата.Ами ако колегата е обикновен работник и чака заплата а парите за обувки му ги осребрява работодателя и трябва да чака заплата или работодателя да влезе в положение.
                          Последно редактирано от Roninn; 02-12-17, 09:29.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: "Бултекс"

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Само за информация-Стенсо е марка на Бултекс, и се шие в Китай.
                            Стенсо се продава и в Австралия и на много други държави където не са чували за Бултекс,за Китай е така...на може и да си прав.Има едни червени гащеризони на стенсо .много здрави..идва един каталог на друга фирма ,показваме нашите и питаме що ги няма в каталога старите гащеризони (щото сме се заблудили естествено) търговеца вика ще ви ги ушием отново,един месец,аз питам, ма нали предния път всичко беше готово по номер....Не ,тоя път ще шием в Бг...речено сторено...цената по две....идват нещата..след първото пране парцал...размера падна надолу със един два номера..конци висят отвсякъде...тогава чак се усетихме че предните са били стенсо от Бултекс а тези са друга фирма и шият боклуци тука...
                            И най-вече ме е яд...че офиса на фирмата е до Ивенти...и как един път не казаха ,Венци ,направи нещо за нашите техници.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #15
                              От: "Бултекс"

                              Продавачките си бяха точни и точно си спазваха някаква процедура , та си е до фирмена политика .Продавачките нито произвеждат ,нито доставят,всичко е по процедура на фирмата .
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X