Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правоъгълна алуминиева тръба 60х30

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Правоъгълна алуминиева тръба 60х30

    Привет колеги,
    на някой да му се намира правоъгълна алуминиева тръба с размери 60х30 и дебелина 1.5 до 3мм? Виждам, че ги има из нетя на много места но около мен - тц.
    Нужни са ми около 1 метър, може и две парчета от по 50 санта или друга комбинация но дължината на парче да е не по-малка от 40см.
    Ако някой има или някой склад му е на близо моля да сподели цена и евентуално дали би ми я изпратил по Еконт.

    Друг (много краен) вариант би бил неръждавейка в същите размери но с дебелина до 2мм.

    По-здрави!
    42

  • #2
    От: Правоъгълна алуминиева тръба 60х30

    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
    Привет колеги,
    на някой да му се намира правоъгълна алуминиева тръба с размери 60х30 и дебелина 1.5 до 3мм? Виждам, че ги има из нетя на много места но около мен - тц.
    Нужни са ми около 1 метър, може и две парчета от по 50 санта или друга комбинация но дължината на парче да е не по-малка от 40см.
    Ако някой има или някой склад му е на близо моля да сподели цена и евентуално дали би ми я изпратил по Еконт.


    Друг (много краен) вариант би бил неръждавейка в същите размери но с дебелина до 2мм.

    По-здрави!
    Може да провериш в работилница за реклами, тези дето правят големи букви като тези: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Вай,вай.jpg
Прегледи:1
Размер:121.8 КБ
ID:5770913 В значителна част от тях се влагат подобни сечения. Ако целта позволява може от лента ламарина да стане някаква си форма.
    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

    Коментар


    • #3
      От: Правоъгълна алуминиева тръба 60х30

      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
      Привет колеги,
      на някой да му се намира правоъгълна алуминиева тръба с размери 60х30 и дебелина 1.5 до 3мм? Виждам, че ги има из нетя на много места но около мен - тц.
      Нужни са ми около 1 метър, може и две парчета от по 50 санта или друга комбинация но дължината на парче да е не по-малка от 40см.
      Ако някой има или някой склад му е на близо моля да сподели цена и евентуално дали би ми я изпратил по Еконт.

      Друг (много краен) вариант би бил неръждавейка в същите размери но с дебелина до 2мм.

      По-здрави!
      Нямам налични парчета, но такива профили има във всеки склад. Профилите са по 6 метра и един брой с това сечение ще струва около 25-30 лв. Сигурен съм, че ако не в Сливен, то в Стара Загора (или Бургас), няма начин да няма откъде да се купи. Ако смяташ, че ти е по-изгодно да ползваш куриер, отколкото да отидеш до Стара Загора - още утре мога да ти пратя един.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #4
        От: Правоъгълна алуминиева тръба 60х30

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Нямам налични парчета, но такива профили има във всеки склад. Профилите са по 6 метра и един брой с това сечение ще струва около 25-30 лв. Сигурен съм, че ако не в Сливен, то в Стара Загора (или Бургас), няма начин да няма откъде да се купи. Ако смяташ, че ти е по-изгодно да ползваш куриер, отколкото да отидеш до Стара Загора - още утре мога да ти пратя един.
        В Стара Загора проверихме в два от големите складове и нямаше алуминиеви изобщо. 6 метра са ми твърде много. Реално са ми необходими 50 см. но си оставям още толкова за резерв. Ако имаш път към такъв склад и имат налични парчета с подходящ размер, ще ти бъда благодарен ако ми го/ги изпратиш.

        Поздрави
        42

        Коментар


        • #5
          От: Правоъгълна алуминиева тръба 60х30

          Парчета не мисля, че има откъде да купя (а ако някъде все-пак има, то цената ще е повече отколкото да си купиш цял профил). Оцветен (бял) ли ти трябва, или натурален (сив)? Ако не бързаш, в рамките на месец мога да ти пратя по шурея, защото един профил е около 5 кг и куриера ще вземе колкото той сам струва.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #6
            От: Правоъгълна алуминиева тръба 60х30

            Натурален, оцветен...няма значение, ще минава прахово така или иначе. Ако все пак има избор, предпочитам да е натурален. Не бързам, когато-тогава.


            42

            Коментар


            • #7
              От: Правоъгълна алуминиева тръба 60х30

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-10-19-07-45-24.jpg
Прегледи:1
Размер:115.2 КБ
ID:5770915
              Това е от каталога на АЛТЕСТ- но 15х30 алуминий трудно ще намериш. Не знам задължителни ли са тези параметри.
              Марин Райковски

              Коментар


              • #8
                От: Правоъгълна алуминиева тръба 60х30

                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                Натурален, оцветен...няма значение, ще минава прахово така или иначе. Ако все пак има избор, предпочитам да е натурален. Не бързам, когато-тогава.
                Това значи ли да взимам?

                ПП
                Абе прати ми един телефон на ЛС.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #9
                  От: Правоъгълна алуминиева тръба 60х30

                  Колеги,

                  благодаря на отзовалите се. Давц, благодаря ти още веднъж за занимаването. Най-вероятно ще мина на вариант с ровене из вторичните суровини.
                  По-Здрави!
                  42

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X