Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лепило за меко пвц/винил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Лепило за меко пвц/винил

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Звънни ми утре горе при мен има един колега дето с това си изкарва хляба . Прави и ремонтира надуваеми лодки и всякакви такива дивотии от ПВЦ . Лепилото си е специално за тази материя . Има и специална машина за високочестотно спояване . Не е толкова просто . Лепилото го няма тук в България до колкото знам го внася от Гърция .
    Ще ти звънна напролет да направи нов.

    А за сега идеята е да го закрепя да не вали много вътре
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: Лепило за меко пвц/винил

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Ще ти звънна напролет да направи нов.

      А за сега идеята е да го закрепя да не вали много вътре
      Петьо, що такава грешна схема си избрал - лятото ще го ползваш рядко гюрука, а като и без друго ще се прави... Единствено ако е въпроса до време или пари...
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #33
        От: Лепило за меко пвц/винил

        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
        Петьо, що такава грешна схема си избрал - лятото ще го ползваш рядко гюрука, а като и без друго ще се прави... Единствено ако е въпроса до време или пари...
        Времето е голям фактор. Отделно рамката е покривена с годините и трябва да се изправи и напасне за да се сгъва като хората. Т.е. още време.
        Та ще стигна и до там де, ама надали тая година И затова за момента се търси решение за без пари.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #34
          От: Лепило за меко пвц/винил

          Материята от която е направен гюрука няма много общо с винила . Обикновено е текстилно армирано ПВЦ като и то е на различни класове .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #35
            От: Лепило за меко пвц/винил

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Материята от която е направен гюрука няма много общо с винила . Обикновено е текстилно армирано ПВЦ като и то е на различни класове .
            Винила какво е, бре? Точно текстилно армирано пъ-въ-цъ. Винил е нещо като тиксо, плексиглас, найлон, ксерокс и други такива утвърдили се наименования. Доколкото знам за първи път се е ползвал този термин за грамофонните плочи.

            Коментар


            • #36
              От: Лепило за меко пвц/винил

              PVC - полиВИНИЛхлорид..ПВЦ

              Коментар


              • #37
                От: Лепило за меко пвц/винил

                Гледам забравил съм да напиша какво направих.
                Имах изостанало лепило Момент, универсално. Свърши работа и за сега държи.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X