Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстори за ремонт на апартамент

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся майстори за ремонт на апартамент

    Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
    Искам и аз да кажа нещо за 20 лева...Не съм майстор но непрекъснато ползвам услугите на майстори и знам цени мени начин на действие и прочие...
    Та във връзка с това обажда ми се един мой приятел.Така и така моля те ела да погледнеш един обект и да нахвърлиш евентуален бюджет.Хич не ми се ходи щото ми пуши главата от работа ама отивам какво да правя.
    И накрай като свърших(изгубих си половин ден) и приятеля ми знаете ли какво ми каза?! Абе аз си знаех че е толкоз щото още 2-3 се извървели ама исках и ти да провериш..Идеше ми да го изхвърля през терасата..Буквално.Значи много мразя да ми губят излишно времето.Против съм парите на оглед ама за такива като тоя трябва да има такса защото злоупотребяват.
    Майстори гладуващи няма от 2015 годиня някъде..В момента работят почти всички НА ПОЧТИ ДВОЙНИ пари.Работа бол.Много от работата клиентите могат да си я свършат сами.Ама не искат.Мързи ги.Бягат от физическа работа.И всеки вика майстора ще го направи.Ами не ще да го прави.
    Не ни мързи ,просто аз си изкарвам парите по друг начин/работа,ако аз си правя банята ще я правя един месец.Майстор за седмица.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • #17
      От: Търся майстори за ремонт на апартамент

      ...Ще ми се да видя баня направена за седмица...

      ПП: Не че не съм виждал де, ама после затова реват от майстори.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #18
        От: Търся майстори за ремонт на апартамент

        Ако някой,някога чуете или ви предложат "майстор" с името Георги-Жоро Попов от Красо село,София.Бягайте колкото ви държат краката.
        Не свърши нищо,и ме завлече с пари.Един ден се върнах ненадейно в къщи и го заварих да спи на спалнята ми.А аз бързах че внучката и маика и си идват за ваканция.
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар


        • #19
          От: Търся майстори за ремонт на апартамент

          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
          ...Ще ми се да видя баня направена за седмица...

          ПП: Не че не съм виждал де, ама после затова реват от майстори.
          Добре де,десет дни.
          Honda CRF 250 X
          Touareg 3.0 TDI

          Коментар


          • #20
            Това е леко на кантар кой повече бърза,клиента или майстора.
            Моите лични наблюдения са че клиента повече бърза.

            А бързането е ясно до какво води.

            Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
            Добре де,десет дни.
            На мен един майстор ми даде оферта за баня барабар с махането на старите плочки,нов водопровод с местене на батерия за душ,изграждане на ново на нишата за тръбите и нов канал за една седмица.
            Даже се и пробва да ме изпързяла на дебело с една душ кабина за 1000лв.

            За малко да му се вържа.
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 11-05-17, 10:10.

            Коментар


            • #21
              От: Търся майстори за ремонт на апартамент

              Поне. А и зависи от къде се тръгва.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #22
                От: Търся майстори за ремонт на апартамент

                Да препоръчам, ама сега записва за пролетта .В случай, че не е твърде късно на лични.
                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                Коментар


                • #23
                  От: Търся майстори за ремонт на апартамент

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  ...Ще ми се да видя баня направена за седмица...

                  ПП: Не че не съм виждал де, ама после затова реват от майстори.
                  Аз аз...аз ги правя за толкоз.
                  В смисъл не точно аз, ами мойте бани ги правят.В предишна тема дадох точeн и конкретен разчет ама явно ще повторя набързо.
                  Начално ниво:
                  Стени на итонг едната бетонна...долу горе права.Таван бетонна плоча.Под бетонна плоча.Монтиран водомер с пломба на щтранга и това е..Долу горе става за около 5-6 работни дни.При добър късмет и моя организация.Организацията от мен се състои в следното:
                  Предварително съм избрал фаянса и всички материали (+ резерва) всичко е купено И КАЧЕНО на обекта от момчета за всичко.Обекта е зареден с много кафе с кафе машина (имайте напредвид че ако майстор не пие по 3 кафета на ден той умира).И куп други екстри.Идва майстора с един полумайстор.И тия двамата започват първо ВиК и Ел.Всичко е предварително уточнено и НЯМА ПРОМЕНИ.Атака и това е.Ако започнем в понеделник петък обикновенно е готово...
                  Краен резултат Фаянс на 100 процента готов, тавана е ПВЦ и той готов, пода също..Събота и неделя монтаж на санитария... И за един ден става...Ако няма душ кабина. Естетвено аз се грижа майстора да има всичко под ръка.Ама не утре да го донеса.Сега.Веднага.На секундата.Става.
                  Най много бави чакането за различни процедури.Съхненето.Вечер правиш замазката.Трябва да сложиш поне една ръка хидро по ъглите.Има куп операции които искат времето си.Не може да го прескочиш.Ако излезат промени или нещо се обърка губиш деня и става повече от 6 дена няма как.
                  Качествено става, грешка няма.Стиковани са нещата.Ама за да стане трябва организация.Водещия майстор задължително е от 100 лв нагоре на ден.Накрая сметката излиза доста по ефтино от пазара и всички са доволни.Малко хора го разбират.
                  Повечето клиенти като започне майстора те тогаз тръгват да мислят да го бавят да се моткат.Често излизат непредвидени работи и неопитния чорбаджия тръгва по магазини да избира да си чуди.А времето тече.И е много ценно.
                  Повечето клиенти излизат с обяснението че нямали време.Интересно.А защо си мислят че майсторите имат?! и между ушите на майстора се бият две оферти.Едната е от чорбаджия дето нямал време и организация и друг като мене дето казва на майстора всичко е качено готово кафето е там бързо ще се приключи и вземат добри пари.Кое ли ще предпочете?! Как мислите?
                  П.П
                  Моята тактика важи само и единствено за проверени сигурни хора с които сме направили немалко обекти..Аз лично на непроверени хора довършителни работи не давам нито се наемам защото направи ли се неправилно нещо после ще се събаря и наново.А това е доста скъпо.Ако хванеш майстора да спи в спалнята както каза някой по горе директно го застреляй.Това не е човек.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся майстори за ремонт на апартамент

                    Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                    Да препоръчам, ама сега записва за пролетта .В случай, че не е твърде късно на лични.
                    Ох, ма Божее...
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся майстори за ремонт на апартамент

                      Не е майтап, с всички майстори е така... в Хасковско също ходят с тефтери и записват дори и за есента.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся майстори за ремонт на апартамент

                        Как пък веднъж не съм попаднал на такъв
                        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                        LZ1EMS

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търся майстори за ремонт на апартамент

                          Аз съм попадал на такива ама ич нямам навик да чакам-гоним някой пари да му дам така че не можаха да ме впишат в оня списък на чакащи за техните безценни услуги.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търся майстори за ремонт на апартамент

                            В София има избор, ама там по провинцията са си кът майсторите.Имам предвид майстори, като хора дето си знаят работата, а не като нарицателно.От тея нарицателното има много, ама там се знаят, кой колко може и не може.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търся майстори за ремонт на апартамент

                              Ми, то читавото майстор отдавна е из Европата,
                              по-малко читавото в София
                              и така нататък......

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търся майстори за ремонт на апартамент

                                Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                                Как пък веднъж не съм попаднал на такъв
                                Защото си в София ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X