Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А тая прахосмукачка става ли за...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: А тая прахосмукачка става ли за...

    Благодаря! Някога в представителствата беше голяма тесла с консумативите. За уредите незнам, може пък нещата да са се нормализирали.
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • #47
      От: А тая прахосмукачка става ли за...

      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
      Благодаря! Някога в представителствата беше голяма тесла с консумативите. За уредите незнам, може пък нещата да са се нормализирали.
      Не са- филтъра и струва 30-35лв
      В емаг имаше оферта за 20лв та си поръчах един, като дойде ще свалям размери и ще търся или заместител при Ники или имаше една фирма някъде от Добрич дето правят филтри по модел на клиента, че нещо скъпичък. Иначе торбичките са добре - 3бр = 6лв
      И като ги ползваш по 2-3 пъти всяка и си е добре.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #48
        От: А тая прахосмукачка става ли за...

        Филтъра се мие под течаща вода и ако му се слага и ватата с чорапогащниците мисля че ще изкара доста дълго време преди да се наложи да го сменяте.

        Коментар


        • #49
          От: А тая прахосмукачка става ли за...

          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
          Иначе торбичките са добре - 3бр = 6лв
          И като ги ползваш по 2-3 пъти всяка и си е добре.
          Преди време бяха около 12 лв./бр. и аз се изхитрих да разкопчая една от долната страна, за да мога да я изпразвам. Преди това я ползвах без хартиена торба, но текстилния филтър се затлачваше за отрицателно време /взех я заради кучето /дратхар/ за около 400 лв преди 10-ина години /бяха си пари/, но вече май трябва да я сменям. Сега ще видим с ватата как ще стане. Човек се учи докато е жив. А вие да сте живи и здрави!
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • #50
            От: А тая прахосмукачка става ли за...

            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
            взех я заради кучето /дратхар/
            Козината и ватата не знам как ще се разберат, виж някаква фина мрежа тип комарник да сложиш отгоре, по-лесно ще изтупваш козината и продължаваш да чистиш.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #51
              От: А тая прахосмукачка става ли за...

              Сложи чорапогащник от горе върху ватата дори сложи два и ако не можеш да ги изчистш ги хвърляш съответно + това чорапогащника много добре притиска ватата към филтъра което помага за по хубавото уплатнение и за това ватата да не се разпокъса и всичко едро като боклук остава на тях... Много ме е яд че не направих снимки но ми свършиха бързите мб на телефона и нямаше как да ги уплоудна... ��

              Коментар


              • #52
                От: А тая прахосмукачка става ли за...

                Ако някой има да продава нова или почти нова лидълска прахосмукачка,да знае че търся още една, телефона ми е в подписа
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #53
                  От: А тая прахосмукачка става ли за...

                  https://www.technomarket.bg/aksesoar...f-101-09003406

                  Не го възприемайте като реклама.

                  В къщи имам такава прахосмукачка с този циклон. Върши добра работа.
                  Замислих се да купя един такъв циклон и да закача на по мощна прахосмукачка.
                  Дали идеята е добра или нещо се лъжа.
                  Имам прахосмукачка филипс мие и пере. Седи вече 5 години и никой не му се занимава с този бандурник. Та се чудя да я пусна в склада да събира прахоляк.
                  only 4 x 4,sim AWD

                  Коментар


                  • #54
                    От: А тая прахосмукачка става ли за...

                    Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                    Имам същата Керхер и я ползвах за осмукване на праха от шкурене на шпакловката от гипс вкъщи след един ремонт. После се наложи да я отварям да я почиствам тъй като всичките й въздушни пътища така се бяха набили с фин гипсов прах, че при всяко пускане правеше облак отзад и то месеци след ремонта. В крайна сметка се оказа, че двигателя почти не е засегнат от гипсовия прахоляк, само въздуховодите в корпуса.

                    Ако ще я ползваш само за ремонт мисля, че няма да имаш проблеми, но ако ще я ползваш и за домашно почистване имай предвид, че ще трябва честичко да я разглобяваш и да я почистваш (което става изключително лесно) от строителния прахоляк. Моята я ползвам с един мрежест филтър, не съм пробвал с хартиен - той вероятно ще спира повече.

                    Аз така съсипах нова прахосмукачка ,,Филипс", като събирах мали боклуци и рахта от шкурене след гипсова шпакловка...
                    Е нема такъв прах просто...Като песъчинки от пустиня...Бяха се набили в двигателя и прахосмукачката вече не ставаше за нищо...

                    А този фин, строителен прахоляк е много гаден...Много трудон се почиства и дори месеци, след ремонта още има от него...
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • #55
                      От: А тая прахосмукачка става ли за...

                      Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                      https://www.technomarket.bg/aksesoar...f-101-09003406

                      Не го възприемайте като реклама.

                      В къщи имам такава прахосмукачка с този циклон. Върши добра работа.
                      Замислих се да купя един такъв циклон и да закача на по мощна прахосмукачка.
                      Дали идеята е добра или нещо се лъжа.
                      Този модел циклони са съобразени с дебита на "домашните" прахосмукачки. За много прах и едри отпадъци решението е стил ТНТМ или скъпа професионална машина."Домашната" прахосмукачка с 30-40 литров циклон върши перфектна работа.Последното разбрах след като извървях пътя на "пробите и грешките".

                      Коментар


                      • #56
                        От: А тая прахосмукачка става ли за...

                        Имам да дърпам прахоляк само в склада по рафтовете. Строителен боклук няма да имам. Т.е. няма да има чак едри частици.
                        Но прахоляк бая.
                        Въпроса ми е ако подкарам този филипс - циклона ще го защити или не.

                        Т.е да разбирам че тази идея за циклон Самсунг да отива към кошчето и да се върви към вариант ТНТМ.
                        only 4 x 4,sim AWD

                        Коментар


                        • #57
                          От: А тая прахосмукачка става ли за...

                          Циклон-приставка съм ползвал за домашно почистване. Дали и какво пази не съм сигурен ама доста се събира в него вместо във филтъра на прахосмукачката. Събира обаче главно по-едрите частици, дребните минават.

                          Коментар


                          • #58
                            От: А тая прахосмукачка става ли за...

                            Щом мие и пере прахосмукачката ти е циклон сама по себе си. Този циклон не ти трябва, трябва ти подходяща хартиена торба.
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • #59
                              От: А тая прахосмукачка става ли за...

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Циклон-приставка съм ползвал за домашно почистване. Дали и какво пази не съм сигурен ама доста се събира в него вместо във филтъра на прахосмукачката. Събира обаче главно по-едрите частици, дребните минават.
                              При мен обратно ,пепелта остава в циклона,едрите във торбата
                              Да не се окаже че има за фино и едро,моя е Горение!
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • #60
                                От: А тая прахосмукачка става ли за...

                                От години се опитвам да отрепя един Керхер 2701 със строителен отпадък и менте торби и не и не! Работи и с вода , но става кал .


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X